To je důvod, proč tolik kluků vidí ženy jako rekvizity

Je to smutné, ale pravdivé.

Pokud je po tom, opravdu vidí ženy jako lidi. Když jsi tenký a pěkný, většina mužů bude s tebou zacházet jako s opravdovou osobou. Nicméně, když jste těžký, muži se s vámi dobře nelíbí; místo toho, oni mají tendenci předstírat, jako byste ani neexistovali.

Způsob, jakým se mne chlapci zacházeli, když jsem byl těžký, mi zlomil víru u většiny mužů a je to vlastně jedna z hlavních příčin, že jsem ztratil tolik respektu vůči muži Rod. Ovšem to mě přivádí k psychologii "proč." Existuje důvod, proč muži považují ženy za rekvizity? Proč nevidí lidskou stránku žen? No, tady jsem si všiml.

1. Naše kultura opravdu těší myšlence žen jako rekvizity - a že to docela koloruje vše, co děláme.

GIPHY

Kultura je opravdu silná věc a bohužel máme kulturu že ženy vypadají spíše jako rozmnožovací plavidla nebo věci, které mají muži uzavřít se svatbou, než cokoli jiného. Naše reklamy využívají těla žen k prodeji kecy. Naše Disney filmy mají šťastné zakončení, když "ten chlap dostane dívku", bez ohledu na to, jak je ošklivý ten chlap. Vtipy o tom, že ženy jsou ignorovány za to, že jsou ženy, jsou považovány za zábavné a přijatelné.

Pokud si myslíte, že to nemá vliv na způsob, jakým se lidé navzájem dívají, mýlíte se; ovlivňuje i jazyk těla, který používáme podle určitých studií na podobném tématu.

SOUVISEJÍCÍ: Jak mohou ženy kopnout SERIOUS Butt When Male Privilege se usiluje udržet nás DOWN

2. Mnoho kluci to také vrazí do nich, že "nakonec dostanou dívku."

Většina lidí říká klukům, že najdou dívku nebo že budou mít sex s horkými ženami po tom, co dostanou správnou práci. Je to velmi obyčejná věc, která se objevuje v popových kulturách a dokonce jim byla řečeno, když jsou ve škole. Dívky, časem, začínají vypadat spíše jako cena, než dělají lidé díky této konstantní zprávě.

3. Zhoršuje se to, když máte ostatní kluci, kteří to říkají jiným lidem.

přes GIPHY

Spousta stránek PUA a všech stránek souvisejících s červenými tabletami mají v podstatě tento problém s nimi. Když kluci říkají ostatním klukům, že dívky "nemají pocity" nebo že ženy jsou nějakým nepřítelem, dělají kulturu více toxickou a také ztěžují pohlaví.

4. Je tam také otázka, že někdy jsou zřídkakdy, když jsou lidé skutečně nuceni vidět věci z pohledu ženy.

Možná jediný čas, kdy někdy pociťují, že jejich tělovou autonomii ohrožují, je, když se žena rozhodne mít dítě bez jejich svolení to. Kluci také příliš často obtěžují na ulici dívky příliš často. Navíc je opravdu vzácné vidět, že dívka reaguje násilně nebo krutě na člověka, který ji odmítne. Celkově nevědí, jaké to je, když se musíme vypořádat s těmito věcmi - a měli by to být.

5. Když to nehovoříme, doporučujeme to.

Nerad to říkám, ale tam byly určitě časy, kdy jsem se s objektivizací vydal. Je to můj špatný zvyk a já vím, že to musíme zastavit. Čím víc o tom mluvíme, tím lépe to bude

6. Odměňujeme to, my to povzbudíme

To obvykle přichází ve formě chlapců, kteří chtějí jen chtít dívka, nebo chlapci, kteří chtějí, aby vás prostě předvedli jako show pony. Pokud narazíte na někoho, kdo se chová jako kandidát, jste součástí tohoto problému. Chápu, že vztahy mohou být zábavné, ale pokud o vás nejde o první věc, pak se s vámi zachází jako s oponou a nikoli s člověkem. Je to opravdu to, co chcete v životě?

7. Ukázat, že na to nejsou žádné důsledky, děláme to ještě horší.

GIPHY

Nejenže nezavoláme muže, když se chovají k ženám jako rekvizity, nemají žádné důsledky pro toto chování. Nesmějeme muže, když si zaslouží být vyhýbáni, a pokud to uděláme, často to děláme zdvořile. Rukavice pryč, holky. Chlapci se musí dozvědět, že tento postoj je toxický a že je odcizí od ostatních.

8. Dalším problémem je, že často si nevšimujeme způsob, jakým chlapci zacházejí s jinými ženami nebo je to jedno.

Nikdy jsem si nevšiml, kdy se k mně přiblížili lidé a ignorovali mé kamarády, kteří seděli u mne, protože byli tak moc zaneprázdněni mluvili se mnou. Bývalo by to jen tehdy, kdyby se moji přátelé podívali, že si uvědomím, co se děje. Není to v pohodě a je to něco, co já (a mnoho dalších) potřebuji zastavit.

9. Nebo hůř, házíme další ženy pod autobusem, aby se prosím, chlapci. , a to není v pohodě. Muži, kteří to skutečně využívají ve svůj prospěch, dostávají odměnu a pravdou je, že ženy je více považují za nástroje pro své vlastní použití než s lidmi.

SÚVISÍ:

Muži, kteří SMILE u žen jsou sexisté Věda) 10.

Ale zase někteří chlapi jsou nemocní. Nehodlám to všechno vnímat ve společnosti, ani tam nebudu sedět a říkat, že nás vinou ženy. Někteří muži jsou v hlavě opravdu špatně a nevědí, že ostatní pohlaví jsou lidé. Zda je to kvůli sociopatii nebo něčemu jinému nezáleží, ale je to pravda a někteří lidé nemohou být rehabilitováni.

11.

Konečně je to ještě horší z předpokladu, že život je spravedlivý a že datování je spravedlivé rozšířením. Já nazývám datování sim kultury, především proto, že všichni si myslíme, že datování je spravedlivé. Vždy nám říkáme, že život je spravedlivý, že karma se stane a že každý dostane své. Život není spravedlivý a svět se o vás nestará.

Tento nadměrně optimistický výhled může bohužel způsobit, že lidé mají pocit, že mají nárok na jiné osoby nebo dokonce mají nárok na sex. A tak, proto muži považují ženy za rekvizity.

Muži nezkušeli téměř tolik sexismu jako ženy. Podívejte se na níže uvedené video o všech sexistických věcech, které ženy slyšely po celá desetiletí:

...

Ossiana Tepfenhart je spisovatelka všech druhů obchodů, která sídlí z Red Bank v New Jersey. Když píše, pije červené víno a chladí s chladnými kočkami. (9 obrázků)

Foto: jhallcomics.com

Christine Schoenwald

Editor Redakce Láska Přečtěte si později
arrow