Tato žena je před / po Accutane Fotky dostali virová pro velmi dobrý důvod

Dávám těm z nás akné více naděje , jeden příspěvek Instagram po druhém.

Akné je nejhorší strach každé dívky. Nezáleží na struktuře pokožky, některé formy akné jsou nevyhnutelné a zdá se, že ztrácíme naději na zbavování se našich skvrn. Ztratili jsme veškerou naději - to znamená, dokud nevidíme, že někdo projde svou vlastní cestou na očistu obličeje a uspěje.

Dvanáctiletý Kali Kushner vstoupil do slávy na Instagram - a ne jako přátelé s Kardashianem nebo pořizováním snímků jejího denního Starbucks. Místo toho se Kali stala senzací kvůli jejímu akné.

Zní to divně, že? Ale co skutečně získala pozornost Instagrama, byla její úžasná Accutane před a po fotografiích a cestě, kterou dokázala po dobu dvou let dokumentovat prostřednictvím aplikace pro sociální média, a shromažďovala kolem 30 000 následovníků. rozhovor s Marie Claire, řekla vše o její zkušenosti s Accutane a procesu, který prošla. Kali vysvětluje, že se snažila VŠECHNY zbavit se jejího akné, ale nic, ani předepsané antibiotikum od jejího dermatologa, nefungovalo.

VZTAHUJÍC: Genius způsob, jak zastavit akné Breakouts po vyčerpání

další krok a setkala se s jejím dermatologem, aby prodiskutovala zkoušku Accutane. " Byla to čestná čarodějka, "řekla Kali a vysvětlila, že její kůže se začala objasňovat jen během několika prvních týdnů. Existovala však nevýhoda: vedlejší účinky. "Bude to trvat deset minut jen proto, abych se ráno dostala z postele, protože moje záda byla tak bolestná," řekl Kali a zmínil se o tom, že hlavní vedlejší účinek je bolestivý pocit, který trvá celý den, každý den. prostřednictvím bolestivých vedlejších účinků se Kali okamžitě dostala na svůj účet Instagram a začala aktualizovat svůj proces užíváním přípravku Accutane před a po fotografiích. A jak ona vyslala, ona získala spoustu stoupenců, kteří hledali radu, pomoc a inspiraci pro svou vlastní cestu.


Foto úvěr: @myfacestory


Kali byla dokončena s Accutane více než rok, ale stále pokračuje (

)> Kali vysvětluje, že lidé s akné jsou zcela nepochopení a lidé si často myslí, že ti s akné jsou nečisté , což je zcela falešné. Kali se dozvěděla, že její kůže bude mít vždy vzestupy a pády, ale ani se o to ani nestydí.

"Vím, že to zní sýkatě, ale vy jste mnohem víc než vaše akné a pokud chcete pokračovat Accutane, abyste se cítili více sebejistě, pak to udělejte, ale udělejte to kvůli tobě a ne proto, že se snažíte vypadat jako tento perfektní obraz, který odpovídá našim dokonalým standardům krásy. "

Příspěvek sdílený Kali Kushner (@myfacestory) dne 8. září 2017 v 6:48 PDT

Kaliho Instagram vzestoupí ke slávě, protože nejsme zvyklí na skutečné lidi jako ona. Nepředstírá, že transformace nebo proces byl dokonalý, a ukázala světu, jaká je to, jak bojovat s akné.


Prostřednictvím jejích aktualizací a cesty můžeme jen doufat, že cizinci, kteří ji vidí, budou inspirováni ►


PŘIPRAVUJEME: Jak vyléčit akné s tím, co dáte do těla

Caitlin Butkiewicz je filmový fanatik a aspirující spisovatel, který je vášnivý ohledně psů, baseball a pizzu. (9 obrázků)

Foto: Unsplash

Klikněte pro zobrazení (9 obrázků)

Tabitha Blaisdell


Blogger


Vlastní

Přečtěte si později

arrow