Pro muže, který mi ukázal, že ne všichni jsou stejní lidé

Je něco božského zloby o člověku, který mě cítí bezpečně, ale povzbuzuje mě, abych byl divoký. Možná jsem nikdy nikdy nevěděl lásku, dokud ani vy.

Tato cesta byla nádherná spirála, i když mi to někdy nechalo, když jsem držel oči zavřenýma a křičel, protože se cítil spíše jako horolezecká dráha odolávající smrti než relaxační nedělní jízda. Ale myslím, že tohle je ta část, o které se opravdu neříkají o vzbuzeném vědomém vztahu: nejdřív to musí bolet jako peklo předtím, než bude někdy vidět krásu.

GIPHY

Oba jsme se tolik změnili a vyrostli jsme v životě, takže když se možná zdá, že se omlouvám za nepořádek, který jsem byl, bylo to jen to, že jsi pochopil svou temnotu a odmítl mi to vždycky lehčit.

Nikdy jsem si nemyslel, že mám zdrcující muže, ale moji interakce s tebou mi prokázala, že jsem to právě udělal. Ale nakonec jsem se dozvěděl, že ne všichni muži jsou stejní.

SOUVISEJÍCÍ:

Jak přilákat DOBRÉ muže podle 4 zákonů sexuální energie Byla jsem dívka, která byla zvyklá být vlevo, věku jsem se naučil, že mám za to, že se mi podařilo ležet v délce vlasů, velikosti prsou a těsnosti mé pochvy. I když jsem měl tyto řeky myšlenek a rukou, které chtěly pomoci světu, ty části mě nikdy nebyly zajímavé pro chlapce nebo muže, kteří mě obklopovali. Nikdo mě nikdy nepodporoval, abych rostl, mluvil, nebo zkusit změnit svět ... dokud ne.

přes GIPHY

Možná jsme začali být teplejší, než bychom měli, ale skutečnost je, že oheň se změnil jen na pomalé varu. Moje vášeň pro vás nikdy neztratí, ale to, co sdílíme v ložnici, není nic jiného, ​​než co jsme pro sebe. Ukázali jste mi, co se zdá být viděno, být ceněno a být schopen být tím, kdo jsem v daný den bez obav, že najednou změníš názor a vytáhneš přísloví koberec z mého srdce.

Nikdy jsem vám to nedělal, a jestli jsem upřímný, důvod, proč jste tak dlouho trvalo, než jste se dostali k pravému, byla, že jsem si nemyslela, že byste ji chtěli vidět. Soudil jsem vás a proto jsem se sám upravil na základě toho, co jsem si myslel

, který byste chtěli vidět. Ale teď vidím, že to byl můj přetrvávající strach, který mi visel těžký kolem ramen, který mě bránil v tom, abych prostě byl sám.

přes GIPHY Ukázali jste mi, že tam opravdu jsou lidé, kteří nás mohou přijmout nemusíte být zaléváni, aby bylo možné je užívat po dlouhou dobu. Ukázali jste mi, jak úžasné to může být mezi dvěma lidmi, když oba rozhodují, že jsou sami s rozpory a složitostí jako ostré jako klesající hvězdy, které jen zvětšují, kdo jsme a co sdílíme.

Existuje rozdíl v tom, že víme, že si zasloužíme lásku a že jsme připraveni na to. Řekl jsem roky, že jsem si to zasloužil, ale nikdy jsem nebyla připravená. Zčásti jsem nebyl připraven, protože jsem byl ještě zraněn, nebyl jsem úplně uzdraven. Kdybychom se spojili, jediná věc, kterou bych pravděpodobně udělala, je zničit nás. Ale teď to všechno je jiné.

GIPHY

Zatímco je stále strach, že zůstává jako stará opotřebovaná nahrávka, kterou už nemám prospěch, už to není ten nejhlasitější hlas. Změna mě děsí, něco, co víte velmi dobře, ale učím se relaxovat do toho, jít s tokem, i když je to rychlejší nebo jiným směrem, než jsem předpokládal.

Pro tebe se cítím v bezpečí s vnějšími změnami, které život může hodit.

Pravda je, že jsem udělal hodně vlastní práce, bolestivě a pomalu, ale přinášíš jiný filtr k mému životu as ním , sílu, která mi pomáhá bojovat proti velkým bitvám. Protože vím, jestli jsi vedle mě nebo ne, jsi stále ve svém koutě.

Nikdy jsem nevěděl, co to bylo, že je s mužem v bezpečí, dokud ne. Nejenže jsem s vámi opravdu fyzicky bezpečné, ale mé srdce i duše jsou příliš. Nikdy byste mě nezasadil, nezapomněl mi, abych se mě zeptal, jestli mě stojí za to, nebo dokonce mě donutil, abych se zdála vyšší. A to jsou ty vlastnosti, které tě oddělují. Protože jsi muž mezi muži, a ukázal jsi mi, ne s hladkými pokrytými slovy cukru, ale s tvými činy, že ne všichni jsou stejní. Ale víc než to jsou všichni lidé jako vy.

Mohl bych napsat seznam kvalit, které bych potřeboval, abych se cítil naplněný, ale mé rty se stávají smirkem, když to píšu, protože jsi víc než Vždycky jsem věděl, že jsem chtěl nebo potřeboval.

Pomáháš bez toho, abys se ptala, vy se objevíš, když říkáš, že jdeš, mluvíš o měsíci a posloucháš déšť a hledáš krásné kouzlo synchronicity a znamení všude tam, kde jdete v tomto životě

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ:

10 Věci dobří muži nikdy nebudou (jak napsal dobrý člověk)

A samozřejmě mě rozesměješ. Je něco divokého zloby o člověku, který se současně cítí bezpečný, ale zároveň mě povzbuzuje, abych byl divoký ve stejném dechu. Víte velmi dobře, že se vrátíte domů a zjistíte, že tančím v dešti s korunou květin, je tak pravděpodobné, že vás stále miluji po celý život.

Takže, děkuji. Děkuji vám, že jste si udělali čas, pomohli jste si vzít moji zdi dolů a ukázat mi, jak je to opravdu bezpodmínečně milováno za to, kdo jsem dnes a s tou ženou, kterou bezpochyby budu zítra. láska skutečně ukázala, že nejen že všichni lidé nejsou stejní - nikdo jiný nebude někdy vás.

Muži často mají pro sebe dvě strany, ale která z nich je atraktivnější? Podívejte se na níže uvedené video: ...

Kate Rose je umělec, volný myslitel, milovník, spisovatel, vášnivý jogín, učitel, trenér, mentor, matka, Věří, že to nejlepší přichází ještě a čeká, s nenásilným dechem, aby viděla, co to může mít.

15 Citáty o lásce, sexu a muži z našich oblíbených Hollywood ikon

Klikněte pro zobrazení (15 obrázků)

Foto: IMDB

Kristen Droesch

Přispěvatel

Victoria Rosenthal

arrow