Divný důvod, proč Kylie Jenner a Travis Scottova holčička mohou být pojmenována Butterfly

Ona ještě oficiálně nezjistila jméno svého prvního dítěte.

Kylie Jenner možná konečně oznámila své těhotenství světu, ale vynechala jednu velmi důležitou informaci: jaký je název jejího dítěte?

V neděli 4. února je 20letá skutečnost hvězda potvrdila, že porodila zdravou holčičku s 25tiletým přítelem Travisem Scottem. " Je mi líto, že jsem vás držel v temnotě přes všechny předpoklady. Chápu, že jste zvyklý na to, abych vás přivedl na všechny mé cesty. Mé těhotenství bylo jedno, které jsem si vybrala nečinit před světem. "

SOUVISEJÍCÍ: 5 Nové informace o novém dítěte Kylie Jennerové, proč se jí podařilo udržet těhotenství Tajemství a sladké oznámení Video vydala po jejím narození

"Věděl jsem, že se musím připravit na tuto roli života v nejpozitívnější, bezstresové a zdravé cestě, jakou jsem věděl. Nebylo tam žádný okamžik, žádné velké zaplacené odhalení, které jsem plánoval.

Věděl jsem, že moje dítě bude cítit každý stres a každou emoci, takže jsem se rozhodl udělat tohle pro můj malý život a naše štěstí " "Těhotenství bylo nejkrásnější, nejsilnější a životněji se měnící zkušenost, kterou jsem měl v celém svém životě a vlastně mi to chybí. Oceňuji své přátele a především moji rodinu, že mi pomohla udělat tento výjimečný okamžik co nejvíce soukromého.

"Moje krásná a zdravá holčička přišla 1. února a nemohla jsem se dočkat, až se s tímto požehnáním podělím. "Jsem rád, že jsi to pochopil."

Jelikož Kylie neoznámila její dceru jméno na Instagramu nebo v jejím narozeném videu, fanoušci se nechali dělat to, co dělají nejlépe: spekuluj.

Poté, co bylo její těhotenství potvrzeno, vzali na Twitter své teorie.

Jeden z nejoblíbenějších byl , že Kylieho dítě může být pojmenováno Butterfly "Jsem docela zatraceně jistá @ KylieJenner jménem dítěte je motýl nebo mariposa nebo něco takového je tolik stop, že to musí být #kyliejennerbaby, "napsal jeden uživatel Twitter.

SOUVISEJÍCÍ: 9 WEIRD Slang Komentáře Teens Leave Instagram Kylie Jennerové (a co to znamenají)

na tuto volbu jména jsou údajně všude kolem. V dětském pokoji jsou motýli (které můžete vidět ve videu). Travis má píseň s názvem Butterfly Effect.

A Kylie a Travis dostali odpovídající motýlí tetování.

Nicméně, fanoušci si myslí, že největší náznak je, jak se ve videu, osoba, která drží fotoaparát, přiblíží motýl náhrdelník Kylie má na sobě náhrdelník, který říká "holčička".

Jsem docela zatraceně jistý @ KylieJenner jméno dítěte je motýl nebo mariposa nebo něco takového, že existuje tolik stop, že musí být #kyliejennerbaby pic.twitter .com / BowHuZFQu4

- amy (@amybevs_) 5. února 2018

Někteří fanoušci se domnívají, že také mohla jmenovat svou dceru něco, co znamená motýl, jako Chrysalis. buďte jmenováni Monarch nebo nějaký druh motýlů, "jeden fanoušek tweeted.

Konečným důkazem, že Kylie používá nějaký motýlový odkaz na jméno svého dítěte, je to, že hvězda sama tweeted motýl emoji měsíc, když zjistila, že

SOUVISEJÍCÍ: 9 Cringey Podrobnosti o Kylie Jenner & Travis Scott's R

Emily Blackwood je redaktor ve vašem TheTango, který se zabývá popovou kulturou, skutečným zločinem, datováním, vztahy a všechno mezi nimi. Každou středu v 7:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow