Co se stalo, když jsem navrhla mužská prostitutka

Něco se mu zdálo dravé a já co to bylo.

Chci podotknout, než začnu tento článek, že jsem úplně v pořádku s prostitucí. Domnívám se, že by mělo být legalizováno a regulováno jako způsob, jak zabránit obchodování s lidmi. Sakra, zaplatil jsem dokonce za sex a datuje se v minulosti, když jsem potřeboval dostat přes suché kouzlo. Nicméně, existuje rozdíl mezi voláním mužského doprovodu a ... cokoli to bylo.

Tento návrh nebyl proveden prostřednictvím craigslistu nebo jiných webových stránek. Nebylo to v baru. Byl to chlapík, který se zajímal, pak rychle odhalil, co - a kdo - byl v nejhorším možným způsobem.

Začnu tím, že říkám, že to byl osobní trenér, který jsem najal, aby se dostal do tvaru. Jeho cvičení bylo dobré, ale začal mě zajímat. Čím více jsem s ním mluvil, tím méně jsem se stala. Něco se mu zdálo být hnusné a já jsem nemohl umístit to, co to bylo. Pak jsem jednoho dne, když jsem pracoval venku, jsem se zmínil o tom, že jsem se snažil rezervovat nový designový obchod, který by mi přinesl značné množství peněz. Můj trenér pak zlomil charakter a řekl mi, že je kolem $ 500 později na nájemné a byl strach, že je vystěhován. Řekl jsem mu, že je mi líto, že jsem to slyšel, a nabídl mu návrhy na to, jak by mohl ušetřit peníze a případně dostat boční práci od Uberu.

S VZTAHUJÍCÍM: 8 Druhy mužů (a jak to vaše přitažlivost k nim říká o vás)


Říkal, že nechce své vozidlo opotřebovávat a nosit pro Uber. Srozumitelný. Navrhoval jsem alternativní modelování, protože byl relativně hezky. Nada.


Cvičení jsme dokončili. Stalo se to trapné. Pak mi napsal, že je ochoten mě trénovat po dobu šesti měsíců plus "volné cokoli" za 300 dolarů předem. Po zaslání tohoto jediného textu přidal ještě další, kde mě varoval, abych nabídku nevedl venku, protože měl přítelkyni.

GIPHY

V tomto okamžiku jsem měl dost. Všechno o tom bylo jen hrozné. Nechápal, že jsem s ním nechtěl spát zdarma, a proto se pokoušel uhodit cenu a v podstatě se stal mužskou prostitutkou. Také jsem měl pocit, že byl vzat a že jeho přítelkyně nebyla na otevřeném vztahu. Nevím, jestli si myslel, že mám nadváhu, a proto zoufale potřebují pozornost muže nebo co, ale domácí holka nemá hrát takhle. V tomto okamžiku jsem se ho zeptal, jestli je vážný. Řekl ano. Uvolnil jsem ho a vysvětlil jsem, jak je špinavý, úbohý a prostě prostě idiotský.

Řekl jsem mu v jemných frázích, že ho mohu jednoduše dostat za to, že ho vystřelil z tělocvičny. A pak jsem mu řekl, že o této záležitosti ještě nemluvíme.

GIPHY

Seděl jsem v autě, přemýšlel jsem o tom, co se právě stalo, když jsem se podíval na text s nabídkou " bez ohledu na školení "za 300 dolarů. Ve mně se rozplývalo několik emocí, někteří jsem ani neznala jména.

Cítil jsem se urazený, nejdřív. Stejně jako on, opravdu si myslel, že jsem

potřeboval

platit za sex jen tak by se na mě podíval chlapík se šesti balení? Protože to tak vážně není. Také mě vzal za idiota? Zdálo se to. Hněv byl příští. Ne, ne hněv. Rage

. Cítil jsem se urazený a cítil jsem se, že tohle je spíše stejná scénář, který vidím v roce 2017. Je dost špatné, že kluci mají absurdní standardy, pokud jde o vzhled a jak se má dívka chovat. Ale nyní chlapci také chtějí, aby dívky podporovaly své osly, navzdory ženám, které dělaly většinu emocionální práce ve vztazích? S VZTAHUJÍCÍM: 3 Známky Jste nebezpečně posedlí svým novým vztahem Nejhorší je, že jsem viděl, že se to stalo s několika lidmi, které znám. Kluci jsou placeni víc než ženy za to, že dělají stejnou zatracenou práci, a nyní chlapci chtějí, aby ženy zaplatily za své prdelky. Stejně jako opravdu, kdo si myslí, že jsou lidé? Muži se skutečně zbavili jakéhokoli standardu, kromě extrémního narcismu?


GIPHY


Jak nechutné a jak ubohé. A jak manipulativní! Cítil jsem se špatně pro svou přítelkyni, která je asi úplně v temnotě o tom, co dělá za zády. Upřímně jsem si přála, abych věděla, kdo je, abych o ní mohl varovat a říct jí, aby se otestoval. Pak jsem cítil smutek. Nemůžu si pomoci, ale být dnešní muži zklamáni. Je to smutné, vzhledem k tomu, že jediná věc, kterou jsem kdy chtěla, byl milující manžel, který se o mě postará a dovolí mi, abych se o něj postaral. V dnešní době nemůžu upřímně důvěřovat žádnému chlapci, aby byl silný, odvážný a plný integrity lidské bytosti schopné mít zdravý vztah. Jak mohu, když všechno, co jsem viděl, je takhle?

Je smutné vidět, co tam je jímka potenciálních kamarádů. Byl jsem smutný pro jiné, jako jsem já, pro svou přítelkyni a pro matku tohoto chlápka. "

Znovu jsem se podíval na telefon a pomyslel jsem si, kolik mužů mě po mnoho let ublížilo. Nevidím, jak mohu respektovat pohlaví poté, co jsem viděl tolik z jejich ošklivých stránek. Pokaždé, když se stane něco strašného kvůli tomu, že člověk dělá nějaký tenhle slizký muž, ztratím svou přitažlivost k pohlaví jen o něco víc. Brzy bude pravděpodobně zbývat jen opovržení pro muže jako celek a upřímně, to může být pro to nejlepší.

I když jsem asi měl udělat jinak, neřekl jsem tělocvičně. Z balíčku, který jsem si koupil, jsem zbyla ještě jedno zasedání a chlapče, jsem na to naštvaná. Je to trapné. Nechci s ním znovu pracovat, nikdy. Jak mohu? To, co vytáhl, bylo naprosto děsivé a projevilo nulový respekt vůči ženám - dokonce i ženám, které se údajně starají. Když se to tak stane, musím se divit, jak daleko jsme jako společnost musíme spadnout k tomuto bodu? Jak nízké je datování jít před všichni, kdo stojí za zatraceně rozhodne, že to nestojí za to hledat a začne dělat svou vlastní cestou?

Současná úroveň sebectví, kterou vidím na datování scéně, není udržitelná. Bude to bod, kdy většina lidí bude raději mít domovy s jedním rodičem, jednoduše proto, že se budou cítit, že jediná osoba, na kterou stojí za to spoléhat, je sama.

A vy víte co? Nebudou schopni obviňovat je v tom nejmenším, když udělají tento skok.

SOUVISEJÍCÍ: 5 typů mužů, které byste nikdy neměli zamilovat (EVER)

Celebrity Woman Haters! 10 z největších misogynistů v Hollywoodu

Foto: Walt Disney Fotky

Michael Hollan


Blogger


Buzz

arrow