Jaké velikosti penisu preferují ženy? Výsledky výzkumu ukázaly velmi silné názory

Vědci, teologové, umělci, filozofové a básníci se po léta potýkají s některými největšími otázkami lidstva.

Jaký je význam života?

Jaká je povaha lásky?

Co je to pro nás?

Je život po smrti?

Dnes s potěšením oznamuji, že jsem našel odpověď jako jeden z nejzajímavějších existenciálních dotazů jednou provždy. To je správně. A poté, co jsem učinil velmi vážné anonymní ankety mezi ženami, jsem potěšen, že s vámi sdílím mé závěry, pokud jde o tuto univerzální a nadčasovou otázku ...

Má velikost penisu opravdu záležitost?

Já vím, vím, Nezvedete telefon a nechte se na rohu, aby mohla velkou tetu Bessie ještě poznat dobrou zprávu, protože stejně jako většina věcí, pokud jde o ženy a sex, je odpověď trochu, jak to říkáme ... komplikované.

SOUVISEJÍCÍ: REÁLNÍ Důvod, proč velikost penisu stále záleží

Nechci vás, když říkám, že jsem byl naprosto překvapen tím, co jsem se naučil ...

1. Některé ženy, které jsem si vyžádal, se nestaraly o velikost penisu.

U těchto žen nebyla velikost nikdy problémem. Tyto ženy se více zajímají o to, jak je jejich partner schopen využít výše zmíněný penis ve vztahu k vlastním nezdravým bítům. Zatímco někteří říkali, že větší penis se cítí dobře, dali jasně najevo, že existují další faktory, jako je technika, osobnost a romantické spojení, které na nich záleží víc než velikost jeho člena. "

 • " Nikdy jsem o takové věci nikdy neslyšel! "
 • " To není to velikost, to je to, co s tím dělají! "
 • "Hip action a thrusting matter is more."
 • "Nedělej mě špatně, penis ve vagině se cítí skvěle, ale v konečném důsledku jsem mnohem více klitorského orgasmu trochu dívky."
 • "Celý balíček počítá více, tj. osobnost, laskavost, dávání a milování. "
 • " Sexuální potěšení není všechno o stimulaci penisu. "
 • 2. Ale ... Většina ze žen, které jsem si vzpomněla, se domnívá, že potřebují člověka s velkým penisem, aby se uspokojili.

Musím říci, že jsem byl na podlaze, abych zjistil, že tolik dalších žen dává přednost velkému penisu malému. Pravděpodobně jsem si nemyslel, že by mé kolegy byly tak předem o tom, co chtějí.

Důvody, které tyto ženy uváděly, však mají smysl. To dělá jejich klitoris cítí se dobře. Je to hezké a plné. Může zasáhnout G-Spot. To jsou všechny zcela platné důvody.

Také mě překvapilo, že některé ženy, které dávají přednost dobře vybaveného člověku, nemohou ani zdůvodnit své důvody. To musí být matka příroda v práci ...

"Cítí se dobře, když vaše vagína vyběhne na maximum a tato akce se táhne na váš klitoris, také!" "Ano, je to důležité, obzvláště obvod. něco jako velikost prstu, kterou bych mohl držet s předsudkem. " Chci být schopen cítit penis uvnitř mě místo toho, abych si musel představit, co má mít pocit. "

 • " Záleží jen na pokud je to velmi malé a stěží to cítíte, co to má za cíl, ale nepotřebuji takový, který by byl příliš velký, pokud je jeho nejméně 7 palců. "
 • " Větší (obzvláště v obvodu) penis obvykle se cítím lépe. "
 • " Nikdy jsem nebyla schopná mít orgasmus s malým! "
 • " Je to jen moje osobní preference. "
 • " Bez přestupku, když houpáte malý jeden, ale jo, záleží na tom, a existuje taková věc jako příliš malá. "
 • SOUVISEJÍCÍ: Pokud má jeden z těchto 4 typů penisu, váš sex bude úžasný
 • 3. Stále existují ženy, které trvají na tom, že je to problém, když je člověk příliš velký.
 • Byla jsem ráda, že vidím pár žen na seznamu, které se váží na negativy mužů, kteří přinesli do ložnice velký penis. Jistě, velký penis se může cítit dobře, zvlášť když ho používá člověk, který ví, jak ho používat, ale větší není vždy lepší, zvlášť když chybí technika dotyčného člověka. " mnozí muži s velkými penisy nemají čas na to, aby se naučili, jak být zruční milenci, protože si myslí, že to nepotřebují. "

" Je absolutně taková věc příliš velká. " určitě je tam alespoň jeden chudák, který si teď přečte, kdo je mimo strach, že jeho vlastní penis nikdy neprojde. Jemu říkám: uvolněte se. Podle mého názoru jsou ženy naprosto ochotné přijmout penis a dokonce si zbožňovat penis téměř jakékoliv velikosti, za předpokladu, že je připojen k osobě, kterou mají rádi.

Myslím, že jedna žena to shrnula nejlépe, když říkala toto:

"Menší nebo větší než průměrný penis může vyžadovat rozhovor o sexuálním potěšení, ale to je jen problém, pokud jeden z obou lidí není ochoten mít tento rozhovor.Takže zkrátka, velikost, stejně jako všechno ostatní, nezáleží na tom, jestli existuje vynikající komunikace. "

 • VZTAHUJÍCÍ: Milé malé penisy světa: Je tu vagina venku pro tebe!
 • Rebecca Jane Stokesová je spisovatelka sexu, humoru a životního stylu žijící v Brooklynu, New York s kočkou, Batman. V každé utori a ve čtvrtek ve 22.20 hod. Hostuje sexuální, láska a poradenskou show Becca After Dark na Facebooku. (9 obrázků)

Foto: Warner Bros.

Michael Hollan

(9 obrázků)

Blogger


Buzz

Přečtěte si později

arrow