Co dělat, když vaše dítě říká, že jsou homosexuálové (průvodce krok za krokem)

ale nejste sami!

Nedávno jste zjistili, že vaše dítě je transgender, homosexuál, bisexuál nebo má další sexuální problém, který by vám chtěl odhalit a diskutovat s vámi. Pravděpodobně to připadá jako velká věc - to je proto, že je, ale nemusí být nutně tak, jak to očekáváte.

To může být obtížná situace, protože možná nebudete přesně vědět, jak reagovat, co říkat, nebo jak se jim bude cítit pohodlně s tím, že o tom budete mluvit.


Související: Ano, je správný čas mít "rozhovor" se svými dětmi

Pokud se ocitnete v této situaci a potřebujete poradit a jak reagovat, sexuální a intimní trenér Dr. Lori Beth Bisbey je zde, aby vám pomohl. Ve výše uvedeném videu doktor Bisbey vysvětluje, co musíte udělat, abyste se dostali k této situaci co nejzdravěji - pro vaše dítě a .

Tak co je nejzdravější odpověď, kterou můžete nabídnout, když vaše dítě vychází s vámi a co byste měli dělat?

1. Musíte odpovědět s úplnou bezpodmínečnou láskou

přes GIPHY

Vaše dítě musí vědět především, že je máte rádi.

Jako nepohodlné, jak byste mohli sedět a slyšet jejich prohlášení, vy musíte si vzpomenout, že jsou pravděpodobné, že se vám tato zpráva "vydají". Ve skutečnosti pravděpodobně slyšely příběhy o hrůzách dětí v jiných situacích, které se vykoply, nebo když je jejich rodiče otočili ... takže může být spíš děsivá situace, kdy se váš dospívající objeví.

Nejdůležitější věc můžete udělat, je pokračovat v rozšiřování své lásky k nim a dát jim vědět, že je nehodnotíte. Musíte se ujistit, že vědí, že je máte rád stejně jako nyní před vyhlášením.

2. Nepokoušejte se o jejich sexualitu


přes GIPHY

Neptejte se předních otázek, které by jim dělaly pocit, jako byste zpochybnili jejich sexualitu nebo pohlaví, nebo se pokoušeli zjistit, jak by přišli k rozhodnutí,

Podle doktora Bisbeye bude na to spousta času, až budete oba pohodlněji diskutovat o situaci dohromady a oni vědí, že je stále milujete.

Místo toho, aby kladl otázky jako , "No, jak jste to vymýšleli?" Zkuste je položit otázky, které jim dávají najevo, že patříte k jejich potřebám. Možná zjistíte, zda mají partnery, nebo co můžete udělat, abyste jim usnadnili jejich přijetí.


Související: 4 kroky k tomu, abyste měli otevřené a čestné rozhovory o sexu se svými dětmi

3. Pokud máte potíže s přijetím toho, co vám vaše dítě řeklo, pak by bylo nejlepší, kdybyste se obrátili na terapeuta nebo trenéra, kteří vám pomohou procházet touto cestou.

GIPHY

a naučí vás oba, jak zacházet se zdravou cestou.

Není to škoda, když přiznáte, že potřebujete pomoc! Oslovení někoho, kdo může zmírnit okolnosti a dostat vás na správnou cestu, abyste se oba cítili slyšeni, rozuměli a milovali, mohou zcela změnit jakoukoli neklid, kterou byste mohli zažít.

Pokud máte nějakou otázku nebo potřebu mluvte s někým o podobném problému, oslovte pana Loriho Beth Bisbeyho! (9 obrázků)

Michael Hollan

Blogger Vlastní Přečtěte si později
arrow