Proč je to špatná myšlenka, aby se zamiloval s ním, založený na jeho znamení zvěrokruhu

opravdu

si je všimne - poprvé, co je o nich, že vás upoutá pozornost? Někdy je to zřejmé. Možná jsou super-atraktivní, nebo mají samozřejmě peníze (hej, to je důležité), nebo jejich vůně vám připomene vaši starší rok rozdrcení. Nebo možná máte opravdu zájem o astrologii a můžete určit někoho znamení zvěrokruhu po jejich setkání. Následně si zkontrolujete svůj horoskop pro důkladný pohled na jejich každodenní volby. Ale to jsou malé věci, které se opravdu mohou zamilovat do někoho, kdo tě zasáhl. Malé rysy a smutek, které jsou tak jemné nebo jednoduché, že se divíte, proč jste to nikdy předtím neviděli.

Přítel se na vás usměje z pravého úhlu a najednou se zajímáte, jestli byste mohli být víc než přátelé. Nebo si uvědomíte, že mají nejlepší a nejúžasnější smích, jaký jste kdy slyšeli. A pak znovu, někdy prostě nedokážete to určit - jeden den to byl právě ten chlap, kterého znáte a druhý den máte ve vašich očích hvězdy a trávíte si skrz svatební časopisy a přemýšlíte, zda se cítí stejný

Jak je to zklamání, když jste pár měsíců do nového vztahu a jednoho dne si uvědomíte, že právě ta věc, kterou jste nejprve našla tak skvěle o vašem milovaném, nyní vás vede ke zdi?

Ten rozkošný smích ti nyní připomíná osla v tísni. Způsob, jakým nakládá jídlo na talíř, je opravdu tak hrubý. A pokud budete muset slyšet ještě jedno upřímné prohlášení lásky, když se pokoušíte sledovat televizi, budete jen křičet.

Váš denní horoskop je dobrý varovný systém. Nejen že vás oznamuje, kdy jste obzvláště náchylní k zamilování (nebo alespoň k velkému zamilování), ale zda to může být velmi špatný nápad.

Studium vlastností znaků Slunce - pozitivní a negativní - bude také vám pomohou rozhodnout, jestli se s ním opravdu chcete zvyknout po zbytek vašeho života

ARIES (21. března - 19. dubna)

přes GIPHY

Pokud hledáte rytíře v lesklém pancíři , Aries jistě vypadá jako ten chlap pro tebe. Chová se jako narozený šampión: je hlasitý, spontánní a rychle se skočí k vaší obhajobě pod pouhým náznakem hrozby. Bude to ten, který bude vylézt vaší zahradní zdi do serenády ve 2 hodin ráno. Jo, to po pár minutách zestárne, zvlášť když zjistíš, že nemá tlačítko "vypnuto". Tento ochranný postoj začíná vypadat jako špatná agrese a kdo se chce každou noc probudit hymnou rockem?

SOUVISEJÍCÍ: 9 Věcí, které dělají Aries Ženy zcela a nesmírně neodolatelné

TAURUS (20. dubna - 20. května)

Taurus je skvělý úlovek, pokud doufáte, že budete žít v dobrém životě. Ví, jak investovat, a nevadí, že by se mu podařilo předvést bohatství (nebo mluvit o tom, kolik toho bude mít někdy). Nenechte se oslepit všemi těmito lesklými věcmi.


Taurus je oddaný partner, ale někdy se trochu zmatený - vždy teritoriální a posedlý, někdy je třeba připomenout, že láska neznamená vlastnictví.


GEMINI (21. května - 20. června)

Gemini je pravděpodobně nejkrásnějším chlápkem, kterého jste kdy potkali, a je skvělé být centrem jeho pozornost! Sdílíte tolik stejných zájmů a vždy ví, co říct, abyste se cítili jako zvláštní.

Může být dokonce skutečný? Jistě, je skutečný. Ale on je stejně reálný pro deset dalších lidí, kteří jsou do něj také zamilováni. Gemini může udělat někoho zvláštního.


SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu Gemini, které vysvětlují tyto hluboké, dětské lidi Perfektně


Rakovina (21. června - 22. července)

GIPHY < je to rozkošný. Když konečně dostanete od něj prohlášení o lásce, máte pocit, že chcete házet konfety. Ale jakmile je připojen, neopustí se ... ani když potřebujete nějaký prostor pro sebe.

On buď mluví o svých emocích neustále, nebo vůbec ne. Ujistěte se, že se můžete oba dohodnout na jasných hranicích, pokud jde o to, kolik energie mu budete moci dát, a kolik mu budete potřebovat.


SOUVISEJÍCÍ: Osobnostní rysy rakoviny Znamení zvěrokruhu, které z něj dělá nejsladší znamení v astrologii


LEO (23. července - 22. srpna)

Leo je pravděpodobně jedno z nejvíce konzistentně známých znamení zvěrokruhu. On se pyšní jeho vzhledem a zdá se být tak sebejistý a pozitivní, že se divíte, jestli je vlastně tajnou osobností.

To je ten problém: Leo si myslí, že je to celebrita. Všichni kolem něj jsou jeho hvězdy a pomocníci. Není tak přesvědčivý, jak se zdá, buď - potřebuje, abyste mu připomněl, jak velký je, a to dokonce i ve dnech, kdy není tak velký.

SOUVISEJÍCÍ: Charakteristiky znamení levého horoskopu, který dělá astrologický lev Zvěrokruhu


VIRGO (23. srpna - 22. září)


Pokud jste typ, který se vždy snaží "zachránit" lidi, nebo alespoň rozveselit, nebudete schopni odolat cynickým kouzlům Panny . Nikdy se nejeví opravdu šťastný. Možná, že potřebuje někoho, jako jsi ty, aby přinesl nějaké světlo do jeho života a přiměl ho, aby viděl pozitivní stránku věcí ... ... a možná to potřebuje, ale holka, ty ho nezměníš. Pozorování problémů a soustředění se na problémy je součástí základní povahy Panny. Opravte jeden problém a on si najde další tři, na které se bude stěžovat.

VZTAHUJÍCÍ: Průvodce ULTIMÁTEM k znamení zvěrokruhu Panna - Nejvíce dolů k Zemi Přihlásit Astrologie

LIBRA (23. září - 22. října)


Váhy jsou život na večírku, a není divu - je tak hezký všem! Co by mohlo být lepší, než abys strávil svůj život s někým tak optimistickým a příjemným?


No, jedním z důvodů, proč je Libra tak snadné, je, že nemůže rozhodnout ani se nechat stranou. Je tak zaneprázdněn, že se ujistí, že všichni ostatní jsou šťastní a klidní, že opravdu neví, co chce nebo potřebuje. Libra je dobrým partnerem, ale často se ocitnete, že si přejete, aby si jednou jednou převzal kontrolu.

SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu, které vysvětlují těmto mírumilovným, intelektuálním lidem Perfektně

SCORPIO (23. - 21.listopadu)


přes GIPHY


Není možné vyhnout se pádu pro Štír. Oni jsou obklopeni aurou fascinace a tajemství. Je to jako kdyby šli přímo z obálky temného romantického romantického románu.

Možná byste mohl být tím, kdo prolomí jejich emocionální zbroj a vy dva si můžete vychutnat celý život romantické vášně a oddanosti. Je pravděpodobné, že se hry budou unavit. Tajemství a nejistota jsou jen tak daleko a drama, které je pravda řečeno, není všechno, co Scorpio je vina, je vyčerpávající.

S PŘÍBUZNOU: Průvodce kompatibilitou Ultimate Scorpio: Porozumění lásce a vztahům podle zvěrokruhu


SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)


Existuje něco, o čem Sagittarius nebude žartovat? To je nejoptimističtější znamení zvěrokruhu a mohou najít zábavu v každé situaci. A pokud se o tom neliší, najdou si jinou situaci.

Spontánnost a pozitivita střelec je osvěžující, ale budete unaveni snažit se o to, aby je zajímali o jednu věc

SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu Střelce, které vysvětlují tyto dobrodružné, energické lidi Perfektně

CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)


Měl dostatek Střelce, Kozoroh je uzemněn, spolehlivý a předvídatelný. Je na cestě ke skvělé kariéře a úctyhodné pověsti. Rodiče ho milují. Nyní je to člověk, který ví, jak být vážný a dělat věci.


Kromě toho, že je tak zaneprázdněn, že je vážný a dělá věci, že často nemá čas jen relaxovat a bavit se s vámi. Kozoroh je dospělý Zodiac a má také vysoké standardy pro všechny kolem sebe. Život s Capricornem je pohodlný, ale některé dny budete chtít, aby se Střelec vrátil a vztáhl vás pryč.

SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu Kozoroha, které popisují tyto Zemi, ambiciózní lidé Perfektně

AQUARIUS (20. ledna - 18. února)


Je to jeho vášeň pro záchranu světa? Jeho brilantní mysl? Nebo jen ten šílený vzpurný pohled v jeho oku, který si myslí, že si myslíte, že je z jiné planety?


Vodnář je záhada. Excentní geniové samotáři se těžko odolávají, ale nikdy nezapomene, že pro něj to není jen čin. Tajně se nedotýká, doufá v emocionální spojení. Pokud ještě nejste na své úrovni, nebude vám moc pomáhat.

Nedostává se snadno, a opravdu si nemyslí, že je to problém. Proč by to mělo být?

SOUVISEJÍCÍ: 3 důvody, proč je Aquarius nejkomplikovanějším milencem ve zvěrokruhu


PISCES (19. února - 20. března)


GIPHY

emoce? Tady máš. Váš Rybák se nebojí vyjadřovat to, co je v jeho srdci, a chce vědět, co je v tobě.

Nakonec však budete muset dát "pocity" stranou a vypořádat se s chladným, krutým, racionální svět zodpovědností pro dospělé. Některé Pisceové se však zdaleka nezdají. Miluješ ho za jeho představivost a otevřené srdce, ale může s tím zaplatit účty?

SOUVISEJÍCÍ: 5 důvodů Pisces Lidé jsou nejvíce NEDOSTATEKOVÝ Znaménko k porozumění


Trudi Mentior vyrostl v Great Falls v Montaně, kde ona strávila své formativní roky a přemýšlela, co přesně může být za obrovskými pláněmi, na druhé straně těch vzdálených hor. Nyní žije ve Vancouveru, ve Washingtonu, se svým manželem, třemi kočkami a hnědou hyacintovou papouškou (která miluje vyděsit kočky).


12 Amazing Zodiac Tattoos, které si budete chtít okamžitě zkopírovat

12 obrázků)

Foto: Pinterest

Emily Blackwood


Editor


Self

arrow