Proč se Pepsi ospravedlnila (a ztratila) této kontroverzní komerční Kendall Jenner

Kendall Jenner a Pepsi vytvořili bouřku reakce po úterním vydání nové reklamy s modelkou, která předala policistovi plechovku sódy uprostřed protestujících.

Zde je reklama Pepsi, která hraje nejmladší Kardashian / Jenner klan:

Je zřejmé, že protože všechny reklamy končí šťastně, tohle dělá také s úsměvem a protestujícími se radují, kromě ... to není skutečný život.

Ve skutečnosti ti, kteří skutečně protestují, kteří se podíleli na hnutí Black Lives Matter (BLM), byli neuvěřitelně pobouřeni a oprávněně.

Skutečnost, že policejní brutalita - zejména v současném politickém klimatu - není smála (a nikoli to, že to je Kendall Jenner.)

Cvrlikání mělo v tuto chvíli polní den, když volal jak Pepsi, tak i Kendall Jennerová.

Patton Oswalt:

:


A Charlamagne Tha God nabídl sarkastické vyvrácení na Twitteru:


Herečka a filantrop Rosario Dawson dokonce poznamenal, že reklama Pepsi vypadala trochu moc jako video Chemical Brothers, mimo kontrolu, ona hrála před 15 lety

Cvrlikání


Zde je video Rosario Dawsonové odkazy od The Chemical Brothers:

DeRay McKesson, jedna z mnoha tváří hnutí Black Lives Matter, měla pár slov, aby řekla o neprůstřelné reklamě Pepsi.

První reakce Pepsi byla na obranu. V úterý vydali toto prohlášení:

"Toto je globální reklama, která odráží lidi z různých společenských vrstev, kteří se shromažďují v duchu harmonie, a myslíme si, že je to důležité poselství." vedoucí oddělení si uvědomilo, že jde o mnohem víc než o sódu. Ve středu Pepsi vytáhl inzerát a vydala následující prohlášení: "Pepsi se pokoušel navrhnout globální posel jednoty, míru a pochopení ... Zjevně jsme zmeškali značku a omlouváme se. Neměli jsme v úmyslu osvětlit žádný závažný problém. Přetahujeme obsah a zastavíme jakýkoli další vývoj. Také se omlouváme za to, že jsme v této pozici uvedli Kendall Jenner. " 29 Neuvěřitelné fotky lidského závodu, který vás udělá GASP

Kliknutím zobrazíte (29 obrázků)

Vyšší výhled Přispěvatel Přečtěte si později
arrow