Redakce Choice

Proč je třeba přestat se cítit špatně, když náhodní lidé zavoláte A B * tch on-line

Nedávno jsem dostal zprávu OkCupid od kamaráda, který mě dva týdny pepřil zprávami o "malém hovoru". To se dostalo až do okamžiku, kdy viděl jeho jméno ve své schránce, aby mě zvedl zběsilý povzdech. Jako zuřivý introvert. malá řeč je něco, co nenávidím za nejlepších okolností. Dva týdny rovnou neustálých zpráv na on-line dating site, které mi daly nic, co se drží, bylo jako pomalé mučení vody.

Byl jsem běží do stále více a více chlapů, kteří chtějí denně vyměňovat, "Hej, jak vy děláš? "

SOUVISEJÍCÍ: The Real Reason Ženy NEPOUŽÍVEJJÍ Pěší turistiku s Vámi

Já nejsem jeden z těch lidí, kteří říkají:" Pojďme se setkat hned, žádné z těchto rozšířených zpráv! "Naopak, rád se s lidmi trochu seznámím předtím, než se setkáme, takže když to uděláme, můžeme skočit přímo do mluvení bez toho, že bychom to neudělali, co jsme si uvědomili, že nenávidím. Ale tyto nekonečné zprávy, které říkají, že nic nemají pro mě žádný zájem.

Proto jsem prostě přestal odpovídat tomuto konkrétnímu chlápkovi. Hrubý? Pravděpodobně. Ale život je krátký a já prostě nemůžu ...

Mimochodem, pak jsem otevřel svou schránku, abych to našel:

Je zřejmé, že pán neměl rád, kdy byl vyhozen a rozhodl se (co ?!) křičet na mě o tom.

Myslel si, že mě bude rozmýšlet tím, že mě urazí a bude mě cítit špatně? Co jsem?

Nejdřív jsem byl rozčilený, a pak jsem byl naštvaný.

Myslel jsem na každého chlapce, který mě pořád a znova posílal, takže jsem se cítil, jakoby se mě snažili vyrazit

Přemýšlel jsem o tom, že kdykoli jsem ignoroval divné muže, kteří se mnou mluvili / křičeli na mě / říkali mi, abych se usmíval na ulici, abych se pak zeptal: "Jaký je tvůj problém?"

chlapík, který po tom, co jsem mu řekl, že už ho nechci vidět, pokračoval v ignorování mých slov a pokračoval v psaní textu a požadoval, abych "přestal páchat." A víte co? Fuck'em. Všichni.

Nikdo si nezaslouží být obtěžován a každý by měl mít své hranice respektovaný, ale poslední dobou jsem přemýšlel o svých vlastních hranicích. Ve své snaze lépe porozumět lidem obecně a zvlášť jsem se dozvěděl více o introvertech.

Začal jsem pochopit hodně o tom, proč jsem tak jako já, ale také jsem byl přemýšlel jsem o všech dobách, které jsem nazval "b * tch" za to, že jsem se s lidmi nezajímal tak, jak by mě chtěli.

Přemýšlel jsem o tom, jak často zvedám hlasitost na svém iPodu nebo mi pohřbí nos dále do mé knihy, abych byl neviditelný.

Přemýšlel jsem o tom, jak často jsem se omluvil mužům, kteří se snaží dostat to, co chtějí, tím, že mě berou za to, že neřídí tak, jak by chtěli. > A pak jsem plakala (já jsem po tom všem) ... a zablokoval to douche, což je něco, co jsem nikdy neudělal na OkCupid předtím.

S VZTAHUJÍCÍM: Pokud jste někdy chtěli dostat spoustu, Ty textery

Uvědomil jsem si, že jsem na chvíli zablokoval lidi na Twitteru.

Každý týden se někdo bude obviňovat z mých tvrzení, že ženy jsou lidé nebo že homosexuálové jsou lidé nebo lidé, kteří mají e sex jsou stále lidi atd. a snažte se mě dostat do jedné z těch směšných internetových bojů.

Ale tohle není to, jak se s lidmi setkávám. Prostě mě přiměje, abych se zastavil, protože to nenávidím, a tak jsem se místo toho přestal tolerovat. A trvalo mi to až do posledního douchebagu na OkC, abych mohl provést tuto akci do mého skutečného životaJsem hotová s pocity, že je kurva jako "fena", když se necítím pohodlně s tím, jak se k mně lidé blíží.

Udělal jsem, že žiji ve strachu, že na mě lidé křičí. Skončil jsem se všemi hovno. To je to, čím jsem, a pokud vás to zlobí, je to váš vlastní zatracený problém.

P.S. Jsem ve skutečnosti opravdu milá osoba a může být docela odchozí a mluvit (jak to naznačuje můj blog). Vážně, když mě vidíš a přijdeš mluvit se mnou. Budeme mít výbuch! Stačí vynechat malý rozhovor, prosím.

P.P.S. Četl jsem to a bylo nesmírně užitečné: Ticho: Síla introvertů ve světě, který nemůže přestat mluvit.

P.P.P.S. Toto je první příspěvek, který jsem kdy musel vrátit a ukončit příspěvek na komentáře. Udělal jsem to proto, že nějaký douche zanechal 2 komentáře, 700 slov dlouhé potěr proti ženám a pak se vrátil o měsíc později s hrubým komentářem, když jsem to neuveřejnil.

Děkuji, pane, pro prokázání mého názoru.

JoEllen Notte je spisovatelka, řečník a výzkumník, který psal o sexu, duševním zdraví, vibrátorů a jak se nikdo z nás nepoškozuje na svém oceňovaném místě The Redhead Bedhead od roku 2012. Ona v současné době pracuje na své první knize "The Monster Under The Bed: sex, deprese a rozhovorů, které nemáme."

7 Komiksy, které PERFECTLY shrnout Modern-Day Seznamka

Click to view

Foto: jhallcomics.com

Christine Schoenwald

Editor Láska

Číst později

Tento článek byl původně publikován na The RedHead Bedhead. Přetištěno s autorským povolením
arrow