Ano, můj život se může zdát jako nepořádek, ale nemám F * cking Care

Proč lidé trvají na tom, že musím být pořád šťastný? můj počítač - jak jsem obvykle - se pokoušel rozhodnout, jakou úlohu bude muset řešit dál na mém nekončícím, stále rostoucím seznamu úkolů.

Jak často tak dělám, spíše než vybrat e-mail, který se má vrátit, nebo hromadu organizovat, vyzvednu svůj telefon (znovu), abych napsal jednoho přítele nebo jiného o tom, jak to už nemůžu vzít, a jak jsem úplně ztracen, co dělat dál.

Moji přátelé reagují jako přátelé Do:

"O čem to mluvíte?"

"Zabíjíte to!" "Podívejte se, jak daleko jste přišli a jak jste silní! Pokračujte v tom, co děláte! Váš den přijde, Babe! "

Samozřejmě by to říkali. Já bych taky.

Zde jsou fakta:

1. Přežil jsem brutální manželství a zničující rozvod - vzdát se mého nádherného domu, spousty hmotných dobročin a komunity přátel, když jsem odešel.

2. Postavila jsem si novou kariéru od začátku. Nejenže jsem "přežil", ale stavěla jsem hvězdnou pověst a životopis i po rozpuštění toho, o čem jsem si myslel, že bude celoživotní partnerství s osobou, o které jsem si myslel, že bude mým celoživotním nejlepším přítelem. (Není to špatné, vzhledem k tomu, že pocházím z velmi odlišného vzdělání a dovedností, než většina odborníků v oboru.)

3. Udělal jsem a nadále dělám opravdu dobrou práci pro lidi v nejvíce čistém smyslu slova. Já jsem zpřístupněn ostatním, kteří trpí jednou z nejhorších fází svého života.

4. Jsem držel a bude i nadále udržovat své krásné děti šťastné, krmené a nad vodou emocionálně a finančně - navzdory neodvolatelně komplikovanému a obtížnému vzájemnému rodičovskému vztahu mezi mnou a jejich otcem a vlastní ztrátou komunity po rozvodu. Stále se dívám horko, znělo chytře a mluvím legračně - dokonce i ve dnech, kdy se cítím jako úplná a úplná shit.

Ale jiné skutečnosti, které nikdo nevidí:

1. Strávím asi 60 procent času, když nebudu plakat s dětmi. Ne proto, že mi to postrádá (já to dělám, prostě ne to), ale protože konečně mohu bez nich tam být svědkem.

2. Žiju v naprosté a smutné obavě, že můj současný

klient bude můj poslední a nebudem moci kupovat potraviny příští měsíc.

3. Asi čtyři hodiny denně, jsem zasažen vyčerpáním tak úplně a naprosto vážím, že si myslím, že je dobrá šance, že moje mozková funkce může skutečně vytáhnout.

4. Nechal jsem vztahy všeho druhu zneužívat a vypadnout, přestože se mi hluboce stará prostě proto, že dnes už nemůžu ještě zavolat nebo spustit jiný e-mail. Prostě nemůžu.5. Chybí mi matka, kterou jsem býval.

6. Chybí mi přítel, který jsem býval.

7. Chybí mi ta žena, kterou jsem býval.

8. Chybí mi pracovník, který jsem býval.

9. Chyběl jsem a chýbalo se mi a chýbalo se mi a chyběl jsem a chyběl jsem ... a prostě to nezastaví

A uprostřed bydlení na chybějícím v určitém okamžiku se chystám a přemýšlím

-

Tak jo?

Moje děti jsou dnes šťastné. Dnes večer jsem si koupil jídlo. Začínám dělat to, co dělám - a lidé, kteří na mě záleží, to vědí. Dostal jsem se ven a začal jsem znovu. Dům, který jsem zanechal, byl nádherný a věci byly hezké, ale stále jsem teplé a oblečené a mohu to udělat stylově, takže je to všechno dobré. je úžasné a podpůrné a budu v pořádku. Takže, jsem jenom.

Budete taky. Slibuji.

arrow