Vaše oblíbené lidi na světě mají tyto 3 věci společné

Co potřebujete vědět, aby byl lepší přítel. jste někdy měl ve svém životě člověka, který vás cítí jako jediný člověk v celé místnosti - jako byste byl nejzajímavější, vtipný, zvláštní, slunecní zářivý člověk? to dělají? Jsou to vztahové kouzelníci? Byly prošlé speciální školení? Nebo jsou to jen andělé na Zemi, které jsou zde umístěny, aby jste se cítili úžasně?

Možná jedna nebo všechny tyto věci platí, ale vím jejich špinavé tajemství: nejste jediný člověk, který se kolem nich cítí tak zvláštní. Všichni, s nimiž mluví, se cítí přesně stejným způsobem! Všimněte si, že "mluvíme", ne "mluvíme". Tato malá nuance je součástí kouzelného lektvaru, který si vytvořili, abyste cítili způsob, jakým budete dělat pokaždé, když jste s nimi. několik zbývajících složek:

1. Vědí, jak skutečně poslouchat.

Přemýšlejte o lidech, se kterými milujete sdílení vašich zpráv. Cítíte se klidně? Miloval? Slyšel jsi? Samozřejmě to dělají!

Cítíte se tímhle způsobem, protože jsou mírumilovnými posluchači, kteří vás hledají přímo v očích. Poslouchají a chvilku reagují s kývnutím nebo "Hmmm." Jejich tělo je přímo proti vám a jejich klidné chování pochází z toho, že jsou skutečně

přemýšleni o tom, co s nimi sdílíte . Vyrábějí čas, aby vám poskytli prostor, zatímco prozkoumají zážitek, pocit, nápad.

2. Opravdu se starají o lidi.

Lidé, kteří rádi poslouchají, jsou často empati, kteří mají opravdovou touhu poznat vás. Opravdu pečují o to, co cítíte a myslíte. Ve skutečnosti se cítí , co cítíte, a oni to odrážejí zpět k vám. Budete vědět, že se o vás starají, protože si pamatují malé detaily o vašem životě a ptají se o těch perlech vždy, když vás uvidí. 3. Oslavují vaše úspěchy.

Dobří konverzační představitelé rádi oslavují vaše úspěchy. Říkají věci jako: "Vypadáš tak šťastně! Řekni mi, co se děje ve vašem životě! "Nebo" To je tak neuvěřitelné. Jste opravdu tvrdě pracující na dosažení tohoto cíle, "nebo" jste tak talentovaní, máte to! "

Je to vždy taková podpora, aby získali potvrzení od lidí, na kterých vám záleží. Chcete, aby se ostatní cítili přesně tak, jako by se vaše oblíbená osoba cítila, když jste kolem nich? Dejte své zprávy vlastní

na zadní hořák, poslouchejte a nechte lidi vězte, že posloucháte tím, že se díváte přímo do očí, když sedíte klidně. Udělejte jim tvář a dejte jim vědět, že slyšíte, co říkají, přikývnutím, pokrčením a řečmi něco podporujícího: "To je pravda."

že byste mohli říci: "Zdá se, že to bylo opravdu těžké, když se to stalo." Buďte příznivý a řekněte jim, že víte, že dokážou splnit to, co mají dělat. je klíčem k dobré karmě. Když se lidé cítí posloucháni, slyší a podporují, oni WAN T být kolem vás.

Mluví o tom, jak dobře se kolem vás cítí k ostatním, a to přitahuje do vašeho kruhu nové lidi. Osobně nebo odborně se učení, jak poslouchat, dělá, že se lidé cítí cenní. Když se ostatní cítí ceněni, pak mají hodnotu

.

arrow