Redakce Choice

Zodiac Znamení je astrologie Horoskop a Tarot Card čtení pro 1/23/2018

Tvrdá práce se vyplatí

Váš denní horoskop je tady, milovníci astrologie! Dnes je Slunce v Vodnáři a Měsíc je v Beranu! Master Number pro dnešní den je 8.

Dnešní lekce z astrologie se týká peněz, úspěchu a překonání výzev - pokud jste 8, milujete 8, máte dítě nebo člena rodiny, kamaráda nebo něco jiného, ​​co je 8

Život zpočátku nebude snadný, ale pokud tato osoba i nadále prosazuje, nebudou jen ovládat životní problémy, oni dostanou krásné překvapení na konci jejich tvrdé práce.


(Chcete-li najít číslo Životní cesty, postupujte podle následujícího vzorce:

Napište datum narození ve formátu MM / DD / RRRR
Přidejte všechny číslice pro vytvoření součtu:
(M + M) D + D) + (Y + Y + Y + Y) = (m) + (d) + (y) = neimplementováno #
> Pokud je váš den narození 17., 26. nebo 8., jste životním číslem 8).

SOUVISEJÍCÍ: 6 Impulzivní Znamení zvěrokruhu, kteří nikdy nepřemýšlejí předtím, než působíPoznámka: Je-li vaše datum narození 17, 8 nebo 26 vaše karmické číslo je 8. Osmičkami vládne planeta Saturn, která ovládá 10. a 11. domy zvěrokruhu.


Pokud jste studovali astrologii, víte, že Saturn je o karmě, a čas karmy obvykle zahrnuje zaplacení vašich poplatků světu, i kdybyste neměli účet.

Často zjistíte, že karma zahrnuje několik skutečností, které jsou nepříjemné. Lidé, kteří se narodili touto cestou života, budou mít vážné boje. Mohou projít zdravotními problémy brzy.

Zde je seznam 8 známých lidí, kteří mají životní cestu 8:

Albert Einstein

  1. Elizabeth Browning
  2. Eleanor Roosevelt
  3. George W. Bush
  4. Robert Browning
  5. Michael Jackson
  6. Richard Nixon
  7. Rosie O'Donnell
  8. Životní cesta 8 je často problémovými magnety. Brzy v jejich kariéře, oni lidé "nebude mít rád je". Někteří se mohou domnívat, že jsou příliš nadšeni nebo ovládají.

Navzdory své tvrdé práci a silné pracovní etice, bohatství přichází, ale možná to nejdřív neuvidí.

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: V dobru, jsou to ti, kteří pracují po celou dobu a potřebují někoho, aby jim řekl, že je čas jít domů, protože zanedbávají svou rodinu nebo sebe kvůli přepracování.


Pokud jste 8, nepřestávejte pracovat, protože máte pocit, že je to příliš obtížné, pokračujte, protože Saturn řídí dům sociálního postavení a kariéry, ale také dohlíží na to, kdo jsou vaši přátelé.


A být dobrým příteli lidem, že byste radši mohli být přáteli, kteří jsou tam v životě, musíte také přinést něco, co má hodnotu - stane se to životní zkušenost, kdybyste se nenarodil se stříbrnou lžící v ústech.

Je třeba něco říct o získání moudrosti. Tyto komplikace v životě činí 8 v tom, co mají být. Tvrdé jako nehty. Ve skutečnosti, dokonce i v náboženství a v Bibli je číslo 8 symbolem vzkříšení a regenerace - vzkříšení Krista a svatých ... všichni projdou zkouškou a znovu zvednou.

Každá zkušenost přichází s poučením o životě. A jakmile jste se dozvěděli, že životní lekce, pověsit na svůj klobouk, věci zasáhly ventilátoru

tvrdě pracujete, dostanete to těžší, ale také dostanete zpět helluva mnohem silnější

přes GIPHY

Ať tak či onak, je důležité, aby 8 zůstalo duchovně spojeno se smyslem pohybu energie v jejich životě, ať už to považují za hlas Gd, vesmír mluvil nebo ještě malý hlas slyšel to modlitbu za 8, kdy je čas jít dál, vědí.

Na každé tarotové kartě existuje symbolika, kterou můžete použít k získání nahlédnutí, když jsou věci nejasné. Podívejte se na znamení zvěrokruhu pro úterý 23. ledna 2018, denní tarotové četby a astrologické předpovědi.

ARIES (21. března - 19. dubna)

Tarot dne: Milovníci


ve vašem směru a je to celá schůzka serendipity. Mohli jste projít a pořád ještě procházejí nějakou nepříjemností, ale teď, zůstaňte pozitivní, malý Ram. Váš čas se blíží. Mohlo by to být ve věcech srdce nebo ve věcech kariéry a financí. Spodní linie je pro vás připravena, takže postoj bude záležet.

TAURUS (20. dubna - 20. května)

Tarot dne: Hvězda


Býk, jsi silný , uvnitř a venku. Co svět říká tvrdohlavý, víte, že jsou to roky disciplíny, které jste získali; pozorování, pozorování, učení a růstu od posledního testu. Budování motivace se zvětšuje a tak vidíte život s jasností, abyste zjistili, kde je cesta vyčištěna, abyste mohli chodit.


S VZTAHY: 5 Brutální pravdy o lásce k Býku (jak psáno jedním)

GEMINI - 20. června)

Tarot dne: Kouzelník


Gemini, zaměření. Ano, výzva všechno! Tentokrát se nemusíte soustředit na jednu věc najednou, ale musíte spojit veškeré své úsilí v různých oblastech do jednoho rozbočovače cíle. Závazek je to, čím se dostanete tam, kam chcete jít a pro to musíte vědět kdekoli, abyste ukázali svou energii.


S VZTAHUJÍCÍM: 13 Brutální pravdy o milování Gemini (jak psáno jedním)

RACER (21. června - 22)

Tarot dne: Císařovna


Rakovina, je spousta. Oblast vašeho života zažije lavinu požehnání. Mohlo by to být emocionální nebo finanční. Znalost, povědomí, porozumění a soucit jsou všechny žádoucí rysy, které peníze nemohou koupit, ale umožňují, aby osoba, která je má, byla velkým přítelem, milovníkem a spojencem v životě.


SÚVISIACE: 5 Brutální pravdy o lásce k rakovině (Jak psáno rakovinou)

LEO (23. července - 22. srpna)

Tarot dne: Hierofant


Leo prozkoumejte věci od skutečné touhy učit se. Kultivujte svou zvědavost dnes. Váš duch je v kreativním režimu a čím víc rozumíte, tím více se vaše mysl překvapí novými myšlenkami a perspektivami, když jste plně oddali. Právě teď zakládejte semena krásy do vašeho srdce a mysli, abyste mohli sklízet krásnou sklizeň.


SÚVISIACE: 8 důvodů Leo ženy jsou nejlepší ženy, které milují

VIRGO (23. srpna - 22. září)

Tarot of den: Síla


Panna, vaše vnitřní vytrvalost a odhodlání dokončit to, co začnete, bude dnes pevně. S tímto, očekávejte, že pár pozvánek bude rozptýleno, ale nechte to jít. Získejte to nejlepší ze dne. Milujte svůj život a zapamatujte si starosti, nic nepomůže.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o lásce k panně (jak napsal panna)

LIBRA (23. září - 22. října)

Tarot dne: Spravedlnost


Libra, ve všech věcech je pravda, a když vidíte světlo v sobě a ostatních, skutečně uznáváte pravdu. Být plně přítomen, je to, jak necháte ostatní vědět, že nikdy nejsou sami; a Hádej co?


SOUVISEJÍCÍ: 11 Brutální pravdy o milování váhy (jak napsal jeden)

SCORPIO (23. října - 21. listopadu)

Tarot dne: Síla


Štír, trpělivost. Možná máte oblast svého života, kterou chcete stavět, nebo existuje osoba, jejíž život byste chtěli mluvit. Zdá se, že jste tolerantní, když máte pocit, že jste připraveni na změnu. Nejprve se spojte se soucitem a empati, v sobě a ostatním. Když přijdeš z místa přijetí této situace, tak to můžeš změnit.


SOUVISEJÍCÍ: 14 Brutální pravdy o milování Štír (jak napsal jeden)

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

Tarot dne: Císařovna


Střelec, přijímač daru opravdu je ten, kdo má prospěch, ale není to vždycky nejlepší, když jsou v správném stavu, aby přijali? Otevřete své srdce, mysli a ducha, abyste získali tolik, kolik vám vesmír chce dát. Budete mít rudu, než budete potřebovat a spoustu světla a lásky sdílet.


RAKOUSKO (22. prosince - 19. ledna)

Tarot dne: Hvězda

Kozoroh, bohatství a štědrost ducha mohou být vyjádřeny v: slova, péče a obavy. Vaše přítomnost přináší tento prvek života ostatním a sobě.


RELATED: 7 Brutální pravdy o lásce kozorožce (jak napsal jeden)


AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Tarot dne: Milovníci

Aquarius , můžete vytvořit spojení s novou osobou, která se blíží.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování vodnáře (jak psáno jedním)


PISCES (19. únor - 20. března)

Tarot dne : Hierofant

Ryby, pokud jste nikdy nezadali roli učitele ve svém životě, dnes je den kultivovat učení a získávání z vašich osobních zkušeností, ale také z knih a pečlivého studia. Vyberte si, předmět a kopat.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování ryby (jak napsal ryby)


Aria je díla byla uvedena v časopisu Fox News, Psych Central, Prevention Magazine, PopSugar a The Goodmen Projekt. Získala titul Master of Fine Arts v oboru Creative Writing od Full Sail University a absolvovala jako třída Salutatorian. Je držitelem titulu Masters of Science in Health Law z Nova Southeastern University a vystudovala titul "Bachelor of Arts" s dvojitou specializací v oblasti anglické literatury a religionistiky z University of Miami. (9 obrázků)

Foto: weheartit

Jacqueline Treboschi


Blogger (9 obrázků)


Nejlepší pro vašeho partnera (podle jejich znamení zvěrokruhu)

Láska

Přečtěte si později
arrow