Zodiac Páry, kteří bojují 24/7 - ale jejich vášeň je mimo Grafy

Tyto páry musí mít spoustu make-up sexu.

Existují jisté páry, které nemohou přestat bojovat. Budou se hádat před členy rodiny, při zvláštních příležitostech. Zdá se, že budou bojovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu bez přestávky.

Vyrábějí jeden den a jsou opět spolu. Zajímalo by vás, jak přežili první rande, kdy by neměli nikdy vyjít.

Možná byste se divili, proč se nerozlouží jen dobře. Místo toho se zdá, že se více zajímají o to, aby se rozdělila možná kvůli pohlaví.

Některé páry, které bojují po celou dobu, jsou velmi vášnivé. Nesouhlas může zničit lásku nebo zničit vášnivost v ložnici pro většinu vztahů.


SOUVISEJÍCÍ: Co chcete nejdůležitější v životě, založené na vašem znamení zvěrokruhu


Ale pro určité typy osobnosti argumenty nevytvářejí vzdálenost. Místo toho, dobrá debata s sexem, podle vědy, může vytvořit silnou lásku.

Je to pravda. Pro některé páry je argumentování stejně tak sexy a intimní jako rozhovor s ostatními páry, nebo film a popcorn a filmová noční zábava.

Kromě toho je člověk, se kterým žijete, dokonce i vaše významná jiná, pokud nebudou obtěžovat sh ** z vás z času na čas? Pravděpodobně ne.

přes GIPHY

Podívejme se na to - žádný vztah není dokonalý. Každé znamení má jinou představu o tom, jaký ideální vztah vypadá a cítí. Tento obraz nemusí vždy odpovídat tomu, co partner považuje za perfektní vztah.

Samozřejmě, jak jste vyrostli, vaše osobnost a zájmy tvoří, kdo jste a co chcete v lásce. Podle astrologie se některé znamení zvěrokruhu vyčerpávají z energie druhé strany.


SÚVISÍ: Nejlepší část osobnosti a postavy každého člověka, založená na jeho znamení zvěrokruhu


Požární značka způsobí, ale někdy se mohou navzájem ztlumit. Znamení o vodě nebo zemi může znamenat, že oheň znamení je méně energické a tak se projevuje boj o znamení zvěrokruhu.

Proto najdete některé páry, které mají kompatibilní znamení zvěrokruhu, zůstávají spolu bez ohledu na to, proč a proč ostatní bojují, ale nemohou nikdy vyřešit své problémy.

Proto se lidé rozpadají, duh . No, to a miliarda dalších důvodů, které jsou často vysvětleny v lásce horoskopu člověka. Ale kompatibilita a osobnost jsou velkým faktorem při určování, zda vy nebo váš partner vydržet test času.

GIPHY

Tyto znamení zvěrokruhu, když jsou spárovány, jsou mocné páry, které astrologové rádi analyzují pro sex, lásku, a vztahy kompatibilita

Používají své boje k palivu vášně ve svém vztahu bez ohledu na to, jak komplikované nebo neslučitelné jejich vztah se zdá, dokonce i podle astrologie

Aries (21. března - 19. dubna) + Leo (23. července - 22. srpen):

Je Aries and Leo kompatibilní? Jedná se o vztah s dvojím ohňovým znamením. Aries a Leo pár je nejlepší. Tyto dva ohnivé znaky jsou vášnivým týmem, ale ne bez spravedlivého podílu na vyhrocených sporech.

Aries a Leova vášeň neznamená, že vztah je snadný - jsou vždy na krku. Obě nápisy naleznou komfort v boji, přestože to znamená, že jsou ochotni pracovat na tom, aby byli spolu. Milují skutečnost, že jsou oba upřímní a pravdiví, i když nesouhlasí.

V horkém okamžiku je pravděpodobné, že impulzivní Beran nebo arogantní Leo budou ve svých slovech vypálit nějaký oheň. Ani jeden znak nezadržuje argument.

přes GIPHY

Ale ani jeden z nich nemá zášť. Jakmile vypukne sopka, pár se vrátí do svého normálního stavu neustálého úsilí o růst společně.

Vášeň mezi těmito dvěma se těžko ztratí. Po boji je sexuální spojení mimo tento svět a dělá každý boj za to za pár párů Aries a Leo.

SOUVISEJÍCÍ: Pohlavní pozici, která vás ukáže na nejvíce, založené na vašem znamení zvěrokruhu


Taurus (20. dubna - 20. května) + Štír (23. října - 21. listopadu):

Jsou Taurus a Štír dobrou láskou? Toto je zemní značka se vztahem k vodě. Když se tyto znaky srazí, je to tornádo emocí a sexu a boje, ale v dobrém smyslu! Je to téměř nemožné, aby Taurus a Štír udrželi platonický vztah, protože jsou tak sexuálně podobné. Ale není to tak jednoduché.

Ačkoli jejich sexuální život je přes střechu, jsou také dvěma nejtvrdšími známkami. Taurus a Štír jsou protikladem a všichni víme, že protiklady přitahují.

Ale protiklady mohou být také obtížné a mohou přinést mnoho problémů, které se mohou potenciálně stát bojem.

Štír je znamením změny, zatímco Taurus miluje stabilitu. Taurus se pomalu otvírá, což by mohlo probudit podezřelou povahu Štíra.

GIPHY

Existuje mnohem více protikladů, ale bez ohledu na to, jak odlišné jsou tyto znaky, mají hluboké emocionální a sexuální spojení, pro jejich vztah stojí za to.

SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu bude mít nejlepší sex s

rakovina (21. června - 22. července) + Kozoroh (22. prosince - 19. ledna):


Can Cancer and Capricorn udělat dobrý pár? Když se vodní a zemské znamení spojují síly, často se svádějí o život.

Bez ohledu na to, kolikrát nesouhlasí Rakovník a Kozoroh, zůstanou navzájem bezpečně deku. být více odlišné než podobné. Přemýšlejte znovu! Oba mají vrozenou touhu po stabilitě a hluboké lásce.

Rakoviny a kozorožci jsou v zvěrokruhu nejméně emocionálními znaky, které mohou způsobit mnoho problémů, protože oba tajně touží po silné emocionální vazbě. To nakonec způsobí, že každý z nich má vysoké vztahové očekávání, které si navzájem neopouštějí - což může začít boj zdánlivě mimo ni.

přes GIPHY

Navzdory nedostatku emocionálního výrazu je vášeň stále .

Rakoviny a Kozorožci se stávají stejně snadno, jakmile jsou ve vztahu. Potřebují se cítit chtěni a jakmile naleznou partnera, který jim dává emoční stabilitu, budou se dopouštět mimo hranice.

Tyto znamení jsou trochu matoucí jako partneři, ale jejich nedostatek emocionálního výrazu jim dává pocit emocionálního spojení , ale pravda!) Je zřejmé, že to může být zdrojem nesprávné komunikace a argumentů, ale je také výchozím bodem velmi oddaného páru.

SOUVISEJÍCÍ: ULTIMATE Power Couple Match For Your Zodiac Znak

Gemini - 20. června) + Libra (23. září - 22. října)

Je Gemini kompatibilní s Váží? Gemini a Libra jsou vzduchové značky, které vytvářejí v lásce dokonalou kombinaci. Geminis a Libras se navzájem velmi dobře doplňují a jejich hlavním zaměřením ve vztahu je růst jako pár.


Gemini jsou velmi nekonzistentní, mění svou mysl na desetník, zatímco Libras jsou stabilní a vyrovnávají nesoulad. Ale to také ponechává spoustu prostoru pro nesouhlas.

Libras mají tendenci být následovníky, a to zahrnuje ve vztazích. Ačkoli se to může zdát ideální, protože Geminové mají rád vedení, může se dostat starý rychle, když narazíte na někoho, kdo vás vždycky nechává vzít otěže.

Obě mají tendenci chýlit citlivost vůči ostatním, což vede k brutálním bojům. Oni říkají, co si myslí a věří, že jejich názor je jediný, na čem záleží, takže když nesouhlasí, nesouhlasí BIG TIME.

GIPHY

Geminis a Libras obě mají navzdory rozdílům vzájemnou úctu a využívají bojovat jako způsob, jak se učit jako pár - něco, o co oba jsou extrémně vášniví.

(9. - 20. Prosince) + Ryby (19. Února - 20. Března)

Střelec a Pisces jsou v lásce kompatibilní? Když kombinujete oheň s vodním nápisem, probíhá emoční horská dráha. Jsou odlišné od sebe navzájem, což může způsobit problémy. Vrcholy jsou tak úžasné, pokud dokážou překonat rozdíly, stojí za to jízdu.

přes GIPHY


Tyto příznaky se týkají toho, jak si užívat života a žít ho co nejvíce. Připojují se k úžasné úrovni, když nejsou zaneprázdněni bojovat o společné zájmy, o kterých mají jiné názory.

Znaky jsou velmi podobné, pokud jde o osobní zájmy a lásku k dobrodružství. Ale často se bojí hlavy nad závazkem a emocionálními potřebami.

Ryby mohou chtít víc než Střelec může dát. Každý má jiný názor na to, co dělá pro šťastný vztah. To může způsobit všechnu válku s Pisces plakat a Střelec nechce se omluvit. Jak Střelec, tak i Ryby budou bojovat až do smrti, a to i přesto, že se Pisces znovu a znovu vydá. Nezáleží na tom, kdo je správný pro vodní znamení, na čem záleží je, že zůstanou společně.

Dvě znamení zvěrokruhu se vyvažují, pokud jde o vášnivost v ložnici. Oni jsou všude s jejich emocí, jsou vzdáleni bez důvodu nebo příliš lákaví bez vysvětlení.

To je obtížné zůstat na vrcholu pro obě znamení, ale jakmile jsou na stejné stránce, hvězdy se srazí a oni jsou schopni zapomenout na všechno, co kdy bojovali. Pokud naleznou šťastný prostředník, bude tento vztah komplikovaný, ale s jiskry.

SOUVISEJÍCÍ: Typ člověka, který si přejete (založený na vašem znamení zvěrokruhu)

Nejlepší typ kinky sexu (9 obrázků)

Arianna Jeret

Editor


Self

Přečtěte si později
arrow