Zodiac 'Dekan' pro Blíženci, Váhy a Vodnáře - Jak najít svůj podepis (a co říká o vás)

Která verze vašeho znamení jste?

Jedná se o druhou ze čtyřdílných sérií o třech dekanoch každého znamení zvěrokruhu

Existuje pouze dvanáct znamení zvěrokruhu, ale každý má jejich vlastní jedinečnou osobností. Jak to funguje? Astrologie je složitější a nuancovanější než mnoho lidí si uvědomuje. Plná rodná tabulka je nezbytná, když chcete znát všechny podrobnosti o vašich skrytých zvláštnostech, talentech a nedostatcích. Denní horoskopy mohou pomoci také, ale pokud nemáte úplný narození, je mnohem víc, než se dozvědět o vlastním slunečním znamení.

Každé znamení zvěrokruhu má tři oddíly nazvané dekány. Ale co je dekanem v astrologii?

Dekan je období zhruba deseti dnů, které každý zdůrazňují různé způsoby, jak bude znamení vyjadřovat své vlastnosti. Dva lidé mohou sdílet stejný znak Slunce, ale pokud se narodili v různých dekánách, jejich osobnosti a perspektivy budou odrážet různé odstíny tohoto znamení. Nepotřebujete žádné speciální mapy, abyste zjistili, který dekan jste se narodili; vaše datum narození je vše, co to vyžaduje.

přes GIPHY

Tentokrát se podíváme na tři znaky Air: Gemini, Libra a Aquarius. Vzduchové znamení jsou intelektuály zvěrokruhu. Jsou dobře mluvené, inteligentní a zvědaví na technologii a nové nápady. Gemini je společenský motýl, Libra je mírumilovná a diplomatická, a Vodnář má tendenci být excentrický a humanitární.

Obecně platí, že Air je těžké se zaměřit na jednu osobu na velmi dlouhou dobu, ale ve skupinkách, dělají vynikající komunikátory a vyjednavači. Zde je návod, jak devět leteckých dekanů dále definuje tyto znaky.

GEMINI (21. května - 20. června)

přes GIPHY

1. dekán (21.května - 31.května)

. Oni mají tendenci hledat výzvy a snadno se postaví proti všemu, co považují za "zlo". Vidí sebe jako velmi inteligentní hrdinové a milují, kdyby to ostatní viděli také.

Ne že by nikdy nechali svou stráž dolů - když se konečně uvolní, mohou být velmi zábavné a okouzlující, i když se jim to zdá být dramatická a trochu příliš mluvící.

Dekan 2 (1. června - 11. června)

Ať už si to zaslouží nebo ne, dekan 2 Gemini přitahuje všechny druhy obdivovatelů a závidění glares. Prostě mají tuto "celebritu" auru o nich.

Mohou dělat nepřátele, aniž by nic dělají, prostě proto, že jiní žárlí, jak jsou populární, ale jsou šance, že jsou alespoň částečně zodpovědní za své problémy s ostatními lidmi , protože nemají žádné výčitky ohledně využití tohoto talentu ve svůj prospěch a budou jít do značné míry chránit svou pověst a skrýt všechny nedostatky, které by mohly způsobit, že se zdají být více lidské.

Dekan 3 (12. června - 20. června)

Tento typ Gemini oceňuje moc sám. Rozpoznávají svou vlastní moc, studují to ostatním a budou šťastně hrát jednu sílu proti druhé, aby podpořili své vlastní touhy.

Na rozdíl od ostatních tohoto znamení, Gemini 3 není příliš náchylný k názorům těch, kteří jsou kolem nich. Jakmile se vypořádají s problémem, jsou mnohem pravděpodobnější, že přesvědčí ostatní, aby s nimi souhlasili, než aby změnili názor (nebo se dokonce zdají), aby vyhovovali skupinové perspektivě.


S VZTAZÍM: 12 Nejlepší Gemini Memes & Quotes That Dokonalé shrnutí Osobnosti osobnosti Zodiaka Twin


LIBRA (23. září - 22. října)

přes GIPHY

1. prosince (23. září - 2. října)

Je skvělé pracovat pro mír a snažit se propagovat pozitivní vibrace, ale někdy Děkan 1 Váhy to bere trochu daleko. Ve snaze vyhnout se konfliktu mohou v dlouhodobém horizontu zhoršovat situaci.

Hněv potřebuje zásuvku a problémy je třeba čelit, než budou vyřešeny. Zachycení negativity pod koberečkem a ignorování špatných situací, pokud je to možné, není způsob, jak dosáhnout skutečné rovnováhy, o které je Libra známá.

Dekan 2 (3. října - 12. října)

společné místo s kýmkoli a zapojit je do šumivých rozhovorů o čemkoli pod sluncem. To, co dělají děkanové skutečně vyniká, je jejich ochota promlouvat, bambusovat a nakonec lhát, aby získali to, co chtějí, i když je to jen aby se bavili.

Libra 2 je oportunista, který vždy hledá výhodu. Oni jsou tak okouzlující a vypadají tak upřímně, že je těžké se na ně dlouho bláznit.

Dekan 3 (13. října - 22. října)

Libra je o rovnováze a někdy to znamená, nepopulární stojan. Dekani 3 Váhy se zdá, že své životy zasvěcují, aby obhajovali kontroverzní názory a svazovali se s poddůstojníky.

Z tohoto důvodu měli nějaké podivné a náročné životní zkušenosti, ale to jim dává ještě víc, protože vědí, >


SOUVISEJÍCÍ: 20 Motivační citace, které pomohou Librám dělat své zatracené myšlenky


AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

přes GIPHY

Dekan 1 (20. ledna - 29. ledna)

Vždy žízeň po znalostech a moudrosti, jakmile Dekan 1 Aquarius dostane nápad v jejich hlavě, nemohou se zastavit, dokud se nedostanou co nejdále. Znamená to dobře. Oni prostě nevědí, kdy opustit. Někdy se jejich úsilí vyplatí krásně a dělají skvělé věci, které ostatní považují za nemožné. Jinak však, stejně jako Icarus létácí směrem k slunci, nemohou udržet tento hybný moment a dojit a spálit.

Dekan 2 (30. ledna - 9. února)

Dekan 2 Aquarius má také vznešené cíle, ale nebudou se obtěžovat dělat velkou show z toho. Budou jen skákat a dělat, aby se to stalo, bez ohledu na to, jaké překážky musí čelit.

Ztělesnění individuální povahy Aquariusu, nemají emocionální závislost s mnoha lidmi a jejich vlastní cíle mají vždy přednost v každé situaci. Nepotřebují být vůdci - rozhodně nejsou následovníky - ale pokud se nemůžete podílet na jejich příčině, lépe si prostě vyhněte.

Dekan 3 (10. února - 18. února)

Zde je to vzpurný, zvědavý, bláznivý Vodnář, kterého každý miluje. Budou tvrdě usilovat o to, aby posunuli svou agendu, ale když je čas na odpočinek, nesplejí se s radostí. Oni jsou více zapojení s jinými lidmi než ostatní dva dekány, a být upřímně nadšení novými myšlenkami a experimenty.

Věda a logika jsou vždy důležité pro každého Vodnáře, ale domorodci Dekan 3 jsou ochotni brát i nejdivočejší tvrzení vážně pokud se domnívají, že existuje šance, že by se jim něco mohlo stát.

SOUVISEJÍCÍ: 21 Hilarious, Sassy a někdy Moody Citáty Jakýkoli Vodnář bude milovat


Trudi Mentior vyrostl ve velkých Falls v Montaně, kde strávila své formativní roky přemýšlel, co přesně může být za těmito obrovskými pláněmi, na druhé straně těch vzdálených hor. Nyní žije ve Vancouveru, ve Washingtonu, se svým manželem, třemi kočkami a hnědým hyacintovým macawem (který miluje vyděsit kočky).


21 Citáty, které dokazují, že Libras jen chtějí (a zaslouží), aby byli milovaní

(9 obrázků)

Emily Ratay Editor Buzz Přečtěte si později
arrow