Znamení zvěrokruhu, které dělají nejhorší milovníky a manžele (a proč)

je to, když máte pocit, že jste jediný ve vašem vztahu, kterému se to zajímá. Váš partner nedělá svůj spravedlivý podíl a spoléhají na to, abyste udělali, co je třeba udělat. Nepotřebujete vztah, kdy váš partner nečiní vůbec žádné úsilí a vy skončíte dělat všechno. Ha! Dokonce i váš horoskop vás varoval, abyste se takovou situaci nedostali.

Pokud váš partner nevytahuje svou váhu, proč jste s nimi stejně? Pravděpodobně byste mohli mít stejnou výhodu tím, že jste jednotliví, že se dostanete do jednostranného vztahu.

Když někdo nevynaloží dostatečnou námahu, účinně vám říká, že váš vztah neznamená že je to jedno, jestli to prospívá, přežívá nebo odchází.

Zvědavá, o jaké znamení zvěrokruhu jste nejvíce kompatibilní? Podívejte se na níže uvedené video o nejlepších kombinacích astrologických párů:

Jedním ze způsobů, jak se dozvídáme o jiných osobách a co je pro ně důležité, je jejich činnost. Je-li váš partner příliš líný, aby si s vámi naplánoval datum nebo pomohl s domácími povinnostmi, co říká o vaší významnosti ve svém životě?

Možná nemají opravdu velký zájem o to, aby váš vztah na další úroveň ale jsou příliš slabé, než aby čistě přestaly. Mohli byste se pasivně snažit, abyste se dostali do konce věcí tak, aby nevypadali jako darebáci, ale byli obětí špatného vztahu.

S VZTAHUJÍCÍM:

5 Musí-znát tipy, Živý Pokud váš partner v konečném důsledku cítí velmi málo, pokud jde o váš vztah, musíte vědět, abyste mohli vzít věci a ukončit věci. Chtěli byste být s někým, kdo se ve vztahu vztahuje stejně jako vy. Chcete, aby se cítili vzrušeni a šťastní, že jsou s vámi, a ne s někým, kdo právě zabíjí čas před svým dalším vztahem.

Všichni si zasloužíme vztahy, které jsou naplňující, zdravé, vzrušující a pomáhají nám růst. Nerobte se s vztahem, který máte, pokud vám nic nedělá a nucuje vás, abyste vynaložili veškeré úsilí.

Zde jsou znamení zvěrokruhu, které dělají špatné milenky a jak neudrží tak daleko pro váš vztah. > ARIES (21. března - 19. dubna)

Vidí tě jen tehdy, když je pro něho výhodné. Dokud si vyberete místo, uděláte si výhra, a nebude to v rozporu s jeho plány, bude s vámi trávit čas. Ujasňuje, že pokud něco (nebo někoho) lépe přichází, pak je pryč. Nemusíte se cítit jako zástupný symbol, takže se posuňte a najděte někoho, kdo se cítí jako zvláštní.

Přečtěte si: 13 brutálních pravd o milování ovoce, jak psáno jedním

TAURUS (20. duben - květen 20)

Pokud ho pozvete na divadelní událost, jako je hra, koncert nebo taneční recitál, půjde, ale o to bude stěžovat po celou dobu. Poté se chová, jako by vám udělal laskavost a využije výlet jako páku, aby vás udělal, co dělá. Když se chová jako zadek a zničí vaši zábavu, opravdu se musíte divit, jestli to stojí za to. Budete mít pravděpodobně lepší čas s přítelem nebo pokud jste si udělali datum s sebou.

Přečtěte si: 5 Brutální pravdy o milování Býka, jak napsal jeden

GEMINI (21. května - 20. června)

Nikdy není prvním člověkem, který říká "Miluji tě", a nikdy nezačne žádnou lásku nebo náklonnost. Je to, jako by nechtěl vypadat špatně nebo vás nechat viset, a tak mu odpoví, když mu řeknete, že ho milujete, ale jeho láska k vám není něco, o čem se cítí hluboko. Pokud jste nikdy nezmiňovali slovo láska, pak by to nikdy neřekl v žádném kontextu, který s vámi bude mít co do činění.

Přečtěte si: 13 Brutálních Pravd o Milování Blíženců, jak je napsáno jedním

Rakovinou - 22. července)

Nezačne vám text, když se probudí ráno, když se v noci spí v posteli, když se stane něco úžasného, ​​nebo když se nudí. Odpoví na vaše texty, ale nezajímá se o vlastní iniciativu, pokud jde o komunikaci s vámi. Nezáleží na tom, co se děje, nebo jestli jste nemocní v práci, jen slepě chodí o své práci, aniž by uvažoval o tom, jak děláte.

Přečtěte si: 5 Brutálních Pravd o lásce k rakovině,

LEO (23. července - 22. srpna)

Zdá se, že zmeškal lekci o dárcovství, pokud jde o sex, protože nikdy nepovažuje vaše potřeby vůbec. Je to všechno o něm a co mu dává radost. Je to naprosto sobecký, pokud jde o sex a je tak plný sebe, že máte pocit, že opravdu nezáleží na tom, jestli je to vy nebo někdo jiný v jeho posteli.

Přečtěte si: 6 Brutální pravdy o milování leo, jak je psáno Jeden

VIRGO (23. srpna - 22. září)

Nikdy s vámi nikdy nesdílí. To se nemusí zdát jako velké počáteční, ale čím dál tím větší problém se stává. Neumožní vám, abyste si vzali kousek z dortu, nebo si udělali místo pro zubní kartáček ve své koupelně, a pokud se budete cítit chladně, ani vám nedovolí půjčit si jednu z jeho mikiny. Zajímá se více o jeho pohodlí než o vaši. Nemusí ani sdílet některý z vašich příspěvků na Facebooku, takže je jedním z znamení zvěrokruhu, které dělají špatné milenky.

Číst: 7 Brutální pravdy o lásce k panně (jak napsal Virgo)

LIBRA (23. září - 22. října)

Vzpomíná si na datum vašich narozenin, ale nic pro to nedělá. Neplánuje oslavu, nekupuje vám dar, kartu nebo květiny. Není to tak, že nemá peníze na malý token jeho úcty, prostě nechce vyloučit veškeré úsilí ohledně vašich narozenin. Nicméně pokud neučiníte

své narozeniny

obrovskou dohodou, bude to potíže. Přečtěte si: 11 Brutální pravdy o lásce k váše, jak napsal jeden SCORPIO (23. - 21. listopadu)

Jsi fascinován jím a jeho životem a vždycky se ho ptáš. On, na druhé straně, nikdy neptá na vás ani na váš život. Vše, co o vás ví, jsou věci, které jste dobrovolně poskytli. On nečte vaše písmo nebo jít do svých her, a on opravdu nemohl starat méně o nějaké práci-dráma můžete procházet.

Přečtěte si: 14 Brutální pravdy o Milování Scorpio, jak napsal jeden

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

Ukazuje méně než nulový zájem o to, aby váš vztah na další úroveň. Ten předmět nikdy nepřináší a když to uděláte, ignoruje vás a mluví o něčem úplně jiném. Nevidí, že váš vztah trvá dlouhodobě, ale necítí, že by vám to měl říci přímo.

Přečtěte si: 7 Brutální pravdy o lásce ke střelci, napsané jedním

CAPRICORN (22. prosince - 19.ledna)

Podívej, jsi nezávislá žena a můžeš určitě zaplatit za vlastní večeři, ale je to nepříjemné a říkáš, že nikdy nevyzdvihne šek ani nic neplatí. Zaplatí za sebe nebo vám nechá zaplatit za něj, ale nikdy vám nenabízí, že se k vám večeří, filmům nebo cokoliv. Ano, je to skromný, ale nikdy nic nezaplatí, není to opravdu atraktivní rys.

Číst: 7 Brutální pravdy o lásce ke kozorohu, jak napsal jeden

AQUARIUS (20. ledna - 18. února) Nikdy nechce trávit čas se svými přáteli a rodinou, ani vás nezve kamarády, aby s nejbližšími a nejdražšími věnoval věci. Je naprosto šťastný, že strávíte dovolenou zvlášť. Nezdá se, že by chtěl nějakou kravatu, která by mohla způsobit rozpad, než by to mělo být.

Přečtěte si: 7 Brutální pravdy o milování vodnáře, jak je napsáno jedním

PISCES (19. února - 20. března)

Nevynáší žádné úsilí, jak vypadá, když je s vámi. Jistě, viset po domě a sledovat Netflix ve vašem starém pyžamu je v pohodě, ale obléká se jako slob, i když vy dva vyjedete. Viděl jste jeho skříň, takže víš, že má nějaké hezké šaty. Ale ten čerstvě přeplněný, dobře upravený chlapík, který jste viděli, když jste se poprvé setkal, se zdá být někde skrytý daleko. Pokud se nemůže dokonce oholit pro vaši narozeninovou večeři, je to problém.

Přečtěte si: 7 Brutální pravdy o milování ryby, jak napsal jeden

arrow