Znamení zvěrokruhu, kteří mají největší pravděpodobnost, že si vyberou peníze za lásku

Někdo někdy nazýval vás "zlatým výkopářem"?

Pokud byste mě požádali, peníze nebo lásku, rozhodně bych si vybral peníze. A pokud byste mohli zaručit, že volba lásky by znamenala, že bych se dostala do vzájemné lásky s někým konkrétním, jako je Rihanna nebo Chris Hemsworth nebo Jesse Williams, pak bych ještě měl abych jít s penězi

přes GIPHY

Není to tak moc, že ​​si nemyslím, že láska stojí za to, ale věřím, že musíte opravdu být v lásce s někým a chtít, aby si to vybral za peníze.

Přemýšlejte takto: Láska může být dočasná; existuje šance, že každý vztah, ve kterém jste, by mohl skončit, i když do něj investujete veškerý čas a úsilí. Upřímně řečeno, jenom neříkám, že láska bude trvat, že? Páry se rozpadají nad finančními problémy. Bylo by milé zamilovat se a zesílit společně.

Ale stejně jako láska může být prchavá, peníze mohou být stejným způsobem.

SOUVISEJÍCÍ:


Znamení zvěrokruhu se řadí mezi nejvíce nejmenší s jejich penězi Pokud jste vyhrál loterii, řekněme, nebo jste měli opravdu úžasnou práci, nebylo by to první, co byste chtělo udělat se všemi nově získanými penězi, aby jste je strávili? Vím, že


by chtěl strávit - alespoň některé z nich - hned. Protože obě peníze a láska mohou být letmé nebo věčné (vlastním způsobem), může to být hit nebo miss v závislosti na tom, který si vyberete. To znamená, že volba jednoho nebo druhého není nezbytně o tom, která z nich je lepší volbou, ale na vaší osobnosti.

Každý chce něco jiného na základě svých osobních preferencí a možná osobnostních rysů nalezených ve znamení zvěrokruhu. Ach ano, astrologie může hrát velkou roli ve vašem rozhodnutí, ať už to víte nebo ne. A na základě vašeho hvězdného znamení, budete buď spíše chtít vybrat peníze nebo lásku.

Ale když můžete mezi dvěma možnostmi převrátit, některé příznaky přesně vědí, co si zvolí bez váhání. Znaky horoskopu, které by si vždycky vybraly lásku, jsou ty, kteří snívali o setkání se správnou osobou, protože byli malí.

SOUVISEJÍCÍ:


Tyto zanedbané znamení zvěrokruhu očekávají, že budou zacházeno jako s nimi. ti, kteří si vybírají peníze, vědí, že někdy musíte myslet na to, co je pro vás nejvhodnější, než budete moci začít s nějakým vztahem. To je to, co bych udělal, stejně. A co kdyby ti říkali "zlato"? Rád bych spíše vybral peníze nejprve a miluju druhé (místo jednoho nebo druhého), protože vím, že pokud se nemusím starat o sebe v budoucnu (což znamená kariéru a peníze), THEN


Můžu se soustředit na nalezení lásky. Ale každý z těchto znamení - ty, které by raději vybraly peníze za lásku - mají různé důvody, proč chtějí získat tu hotovost. Pokud jste zvědaví, jaké známky jsou tyto, pokračujte v čtení níže, abyste zjistili, zda máte větší šanci vybrat si peníze za lásku.

TAURUS (20. dubna - 20. května) obě peníze a láska, Taurus, určitě bys to určitě udělal. Ale nikdy není tak snadné, že? Když se setkáte s takovým rozhodnutím - když si musíte zvolit jednu nebo druhou - je větší pravděpodobnost, že si vyberou peníze z lásky. Má to pro tebe větší smysl. Když myslíš na peníze, myslíš si na spolehlivost. Jistě, musíte skutečně vydělat peníze, abyste ji získali, ale jakmile to máte, víte, že je zde spousta stability, než na lásku.

Láska je prchavá a prchavá, pokud chcete na minutu trochu negativní. Ano, láska může trvat (stejně jako peníze) a láska může jít pryč (stejně jako peníze), ale bez ohledu na to, jak tvrdě se to snažíte udržet, nemůžete ovládat lásku, jako byste mohli peníze.

Daleko spíše zablokujte své úspory na celý život (věděli jste, že to bude stále, když to budete potřebovat), namísto toho, abyste se všichni pustili do lásky a riskovali jste, že ztratíte vše stejně. Nejste obrovský riskant a když vybíráte peníze přes lásku, víte, že je to bezpečnější sázka.

SOUVISEJÍCÍ: 5 Znamení, které nedávají AF ***

GEMINI (21.května - červen 20)

Tobě, Gemini, láska je zábavná, ale peníze jsou

více

zábava. Někdy se můžete dostat do "emo" myšlení, když si myslíte, že peníze budou vždycky pro vás a láska nebude, ale z větší části je to víc než jen možnost, že láska nebude trvat navždy.

Jste neklidný člověk, který se nemůže vždy rozhodnout a musí se vypořádat s potřebami a potřebami jiné osoby a může skončit, že je příliš pro vás. Není to to, že nemáš rád datování nebo nějakou zábavu pro dospělé, pokud víš, co tím myslím, ale vážnou lásku a vztahy? Ehhh, není to vaše věc. Nyní to neznamená, že když vybíráte peníze nad láskou, že si budete kupovat jachty a šperky a všechny drahé věci, které kupuje někdo s hodně peněz. Ve skutečnosti jste spíše sklíčenější, pokud jde o výdaje, a nejste žádným cizincem pro výčitky kupujícího.


Co se vám nejvíce líbí o penězích, je to, že můžete být tak nerozhodný, jak chcete, dokud nebudete šťastní . S láskou cítíte potřebu být mnohem opatrnější (protože máte na starosti i něčí pocity), které se mohou cítit spíše jako fuška než láska.

SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu se řadí k nejméně pravděpodobným Get Rich LEO (23. července - 22. srpna) Leo, vy jste typ člověka, který se řídí slovy, že lidé přicházejí a odcházejí, ale věci trvají navždy. Milujete, že jste milovaní, ale také víte, že se můžete milovat sami sebe stejně jako někdo jiný může milovat vás - možná ještě víc.

A když je hezké být ve vztahu (zvlášť jeden se spoustou dárků), je tu něco o nezávislosti, které opravdu těšíte. Jistě, mohou být někdy každý čas, který změní vaši představu o jediném životě, ale z větší části je pro vás sama láska důležitější než láska od někoho jiného.

Při výběru mezi penězi a láskou, máte tendenci vždy jít za peníze z několika důvodů. Za prvé, nepotřebujete člověka, aby si koupil věci pro vás a zacházel s vámi jako s princeznou - víte, jak to udělat samo o sobě, moc děkuji.

Za druhé, chcete si užít života co nejvíce, což znamená, že se nejdříve dostanete na sebe. A ano, budou mít partneři, kteří vás zkazí, ale někdo

skutečně


ví, co chcete víc než vy? Asi ne. Můžete změnit svůj názor jeden den, ale prozatím je to všechno o vás a vy sám (a peníze, samozřejmě).

SOUVISEJÍCÍ: Tyto 5 Znamení zvěrokruhu jsou spíše sebecké než všechny ostatní

SAGITTARIUS (Nov 22 - 19. prosince)

Nikdy jste nebyl obrovský fanoušek vztahů, Strelec, hlavně proto, že je to tak, jak se točíte. Pokud jste si museli vybrat mezi penězi nebo s jinou značkou, je pravděpodobné, že byste si vybrali peníze.

Peníze vás baví způsobem, který by partner nikdy nedokázal. Někteří lidé by s tím nesouhlasili, ale vztah může být pro vás obrovský snooze-fest. A proč byste si chtěli užít života méně, než byste museli, že? Takže díky této logice peníze vždy vyhrává. Raději byste měli peníze než vztah , takže

jste moc, že ​​jste typ člověka, který se vydává na rande. Šampaňské? Kaviár? Hotelová místnost pro víkend? Nepotřebuješ člověka, který by ti dal všechny ty věci!


A určitě se nemusíte předstírat, že láska je jediný způsob, jak se v životě bavit. Jste nezávislá osoba, která se může postarat o sebe sama a láska nemusí pocházet od někoho jiného, ​​aby život zažil život.

(9 prosince - 19 ledna)

Kozoroh, vy jste praktický člověk, který zná hodnotu rozhodování o správném rozhodnutí v životě. A když jste na křižovatce mezi láskou a penězi, musíte udělat to, co je správné pro sebe.

Pokud jste absolutně 100% jistý, že člověk, se kterým chodíte, je ten, s čím chcete být pro ostatní vašeho života, budete vybírat peníze. Pro vás jsou peníze spojeny se stabilní kariérou, dobrým životem a bezpečnou budoucností (AKA život, se kterým se nikdy nemusíte obávat, že se konec setká). To neznamená, že nakonec nechcete zamilovat se a mít život s někým jiným, ale znamená

, že se nechcete bát o vaši budoucnost společně nebo se musíte spolehnout na svého partnera za všechno. A pokud dostanete ty peníze nejprve, pak můžete být nezávislou ženou, kterou chcete být v budoucnu, jen s partnerem na vaší straně.

SOUVISEJÍCÍ: Tyto 5 Znamení zvěrokruhu nikdy nedovolí člověku řídit je, někdy


Emily Ratayová je plnohodnotná spisovatelka žijící v Pittsburghu. Je to vášnivá životní situace a feminismus, a ví, že všechno je v tom správném páru bot. Plánuje v budoucnu napsat knihu.
arrow