Znamení zvěrokruhu, kteří mají rádi cestování, zařazení od nejvíce do nejmenšího

Máte extrémní ticho.

Cestování je dobré pro duši. Je tu něco o tom, jak se dostat pryč a zažít něco nového, který nás prospěje mnoha způsoby. Mohou otevřít oči jiným způsobům života a rozšiřovat náš názor na svět.

Když cestujete, otvíráte se novým zkušenostem, novým kulturám, novým tradicím a novým lidem. A vzpomínky, které děláte, když cestujete, se stávají součástí vás a zůstanou s vámi navždy.

Cestování je pro některé lidi nutností - nejen pro jejich práci, ale i pro jejich duši. Pokud mají zdroje, snaží se každoročně naplánovat alespoň jeden výlet (ne-li více) a dělají to, co potřebují, aby do svých životů začlenili cestu do života.

Existují ti, kteří cestovali se svou rodinou při vyrůstání a pak pokračovali po cestě sami nebo s kamarády, když se zvedli. Mnoho lidí má pocit, že cestování mezi školou a vysokou školou je nezbytnou podmínkou růstu. Navíc vám může pomoci zjistit, co je pro vás důležité a na co je třeba se soustředit ve škole.

Můžete být holou cestou, která zůstane v ubytovnách a nakupuje jídlo v místních obchodech s potravinami, nebo vy může být někdo, kdo upřednostňuje pětihvězdičkové hotely a oblíbené jídlo. Místní architektura a umělecká scéna by mohla být na vrcholu vašeho seznamu věcí, které chcete vidět a dělat, nebo byste mohli být někým, kdo preferuje žít s rodinou a zůstat na chvíli, poznávat místní zvyky a tradice.

Možná jste cestujícím křeslem, který se nikdy fyzicky nepokouší do jiné země, ale ve vaší představivosti cestujete po světě. A váš horoskop vás někdy může dostat tím, že vám poskytne přehled o tom, co by měl být váš další plán akce.

Některé znamení zvěrokruhu jsou hlavní cestující, zatímco jiní nemusí klást tak velký význam na to. Zde jsou znamení zvěrokruhu, které mají rádi cestování, zařazené z nejvíce na nejmenší.

1. SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

přes GIPHY

Střelec opravdu žije na cestách. Jsou to lidé, kteří plánují svou další cestu, když se vrátí domů od druhého. Oni mají špatně. Krátké výlety to pro ně neudělají a raději by se ztratily v zemi a v jejích zvycích a tradicích. Pro střelce je cestování uvolněním od napětí a někam jiným, vždy pomáhá jim vkládat věci do perspektivy.

Zatímco jsou to lidé, chtějí se dostat pryč od davů a ​​jen si užívat přírody, takže to není na rozdíl od nich, aby si vybrali vzdálené místo, kde mohou tábořit a procházet touhou svého srdce. Rádi by raději viděli, kde je vítr vezme, spíše než mít konkrétní plán.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o lásce ke střelci, jak napsal jeden


2. ARIES (21. března - 19. dubna)

Aries myslí na všechny cesty jako dobrodružství a jako něco na dobytí. Jsou velmi aktivní cestující a mají tendenci raději cestovat sólově - nemohou se stát muset zpomalit pro někoho jiného. Aries miluje objevování turistických míst a pokud jejich cíl zahrnuje nějakou formu fyzické aktivity, ať už je to horolezectví, potápění, skoky na vodopádu, turistika a / nebo cyklistika, tím lépe.

všechno, co se jim otevře. Neexistuje žádný druh cesty, z něhož by neměli mít prospěch.


SOUVISEJÍCÍ: 12 Memy, které dokonale sumarizují, co je to být Aries Žena


3. CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)

přes GIPHY

Kozorožci se vzrušují v plánovacích fázích výletu a právě odtud vystupují. Milují cestovat a snaží se omezit se na určité druhy výletů. Jeden rok mohou jít na pláže na Bali; další, auto výlet po celé zemi, zastavení, kdykoli se jim to bude líbit.

Pokud Kozoroh dělá komplikovaný plán, budou odhodláni vidět, že je dokonale proveden. Raději omezí své cesty a cestuje první třídou, než zůstat v ubytovnách a jíst levné jídlo.


SOUVISEJÍCÍ: 7 důvodů Capricorn je BEST Přítel, o kterém jste nikdy nevěděli POTŘEBA


4. AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Vodnáři mají silné společenské svědomí, takže mají tendenci dávat přednost místům, kde mohou něco udělat a také těšit se na výlety na přírodě. Pokud vidí severní světla nebo zůstanou v chatrči na Havaji, chtějí udržet věci ekologicky šetrné a zelené.

Vodnáři mají tendenci zůstat na jednom místě příliš dlouho, protože se mohou nudit. Čím více mohou vidět, dělat a učit se, tím lepší je cesta pro ně.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování vodnáře, jak napsal jeden


5. GEMINI (21. května - 20. června)

GIPHY

Geminis mají tendenci užívat si cestování s jinými lidmi na místa se silným smyslem pro kulturu a tradici. Není to na rozdíl od Gemini, aby se úplně ponořili do místních zvyků. Nejlépe dělají na prohlídkách, kde vidí spoustu různých míst, než aby si skutečně poznali místo.

Byli by více zajímáni, kdyby chodili do muzea nebo na výkon, než na zip nebo na pěší turistiku. Byli by rádi typ seskupení, kde mohli diskutovat o tom, co viděli a ochutnali.


V SOUVISLOSTI: 12 Nejlepší Gemini Memes & Quotes, které dokonale shrnout Osobnosti osobnosti Zodiaka Twin


6. VIRGO (23. srpna - 22. září)

Virgos dělají svůj úkol předtím, než vyrazí na výlet. Vědí přesně, co chtějí vidět a dělat, a pokud se něco stane, aby se jejich program rozjížděl, je Virgo individuálně zcela hozen. Pokud se něco nehodí - například pokud se jejich pokoj nezmění až na obrázek na internetu - budou trpce stěžovat, dokud nebudou spokojeni.

Mohou být spontánní, pokud jsou není s ním zcela neznámá. Musí cestovat tak, aby se nezachytili v koleji své vlastní výroby.


S VZTAHUJÍCÍM: Kompletní Průvodce kompatibilitou s Pannou: Porozumění lásce, sexu a vztahům


7. LEO (23. července - 22. srpna)

Leos myslí na cestování, jako by to byla velká party. Vychutnávají si hudební a divadelní festivaly, kde mohou být ponořeni do kultury. Oni mají určitý standard luxusu, ale nebudou mrkat příliš, pokud to nemůže být nalezeno.

Jsou to skvělé společníky a jejich optimistický a nadšený postoj může dělat téměř všechno zábavné.


SOUVISEJÍCÍ: 10 Stereotypy o Leosovi, které jsou 100% špatné


8. TAURUS (20. dubna - 20. května)

přes GIPHY

Taurus chtějí cestovat ve velkém stylu - nemají rád hrubování. Milují přírodu, ale spíše raději než v kempování. Když cestují, chtějí, aby jejich hotel byl nádherný s nádherným výhledem, vysokými vláknami a luxusním prostředím, ale chtějí to za slevu.

Pokud mohou najít způsob, jak to mít všechno a ušetřit peníze , pak jsou v nebi. Budou používat jakýkoli kupón, jakoukoli slevu, kterou mohou díky tomu, že šetří peníze na výlet, to dělá mnohem lépe.


VZTAHUJÍCÍ: 12 Memy, které dokonale shrnout, co je to být Taurus Žena


9. RAKOVINA (21. června - 22. července)

Rakovina ráda cestuje, ale mají rád i bydlení. Pokud mohou při cestování cestovat po celém pohodlí domova, dostali se do jackpotu. Oni mají rádi, že se ztratí na novém místě, protože jim to opravdu dovolí prozkoumat.

Je dobrá věc, že ​​se nestará, pokud nevědí přesně, kam jdou, protože se často ztrácejí potřebujete různé příručky, mapy Google a aplikace. Také nemají žádný problém s žádostí o radu od místních obyvatel a najdou některé z jejich oblíbených aktivit a restaurací tímto způsobem.


SOUVISEJÍCÍ: 5 Brutální Pravdy o lásce k rakovině, jak napsal jeden


10. LIBRA (23. září - 22. října)

Libras užije cestování, ale obvykle jejich cestování má zvláštní účel: vidět rodinu nebo práci. Pokud musí jít do cizí země a jejich práce platí za všechno, budou se snažit přidávat trochu času na prohlížení a zábavu.

Pro jediného cestovatele v Libře je vždycky jistá naděje, že při cestách budou mít romantickou interlude. Není v Paříži krátká milostná záležitost prakticky zákonem? Libras milují návštěvu míst z romantických filmů v jejich cestách, a když cestují domů na dovolenou, vždy jdou na své oblíbené místa vyrůstající. Cestování je spojeno s emocemi a nostalgií pro Libras.


SOUVISEJÍCÍ: 9 Citáty, které dokazují, že Libras jen chtějí (a zaslouží), aby byli milovaní


11. SCORPIO (23. října - 21. listopadu)

přes GIPHY

Scorpiové si užívají cestování, je to prostě to, že se jim nelíbí škytavka cestování. Nemohou to stát, když se něco pokazí - jsou odrazeny z letu nebo letadlo krouží o další hodinu před přistáním, nebo jejich hotelová rezervace je ztracena.

Když všechno jde podle plánu, Scorpios nemohl být šťastnější být někde nový, a obzvláště milují pobřežní města a místa s kouzlo starého světa, dokud mohou ještě jejich zařízení k práci. Scorpiové mají tendenci přeplňovat a přetvářet, což způsobuje, že se cestuje těžší než snadnější.


SOUVISEJÍCÍ: 16 citátů, které dokazují, že Štír ženy jsou QUEENS Sass


12. PISCES (19. února - 20. března)

Ryby mají tendenci požívat své cesty v retrospektivě. Milují, když se dívají na svůj Instagram, příspěvky na blogy a videa doma. Cestování může způsobit smyslové přetížení pro Ryby a potřebují plánovat v nějakém čase, aby mohli dekomprimovat a shromáždit své myšlenky. Cestování je však pro ně důležité vzhledem k tomu, jak inspirová jejich tvůrčí mysl. Ryby jsou nejkrásnější lidé, se kterými se někdy může setkat a jejich laskavost se nezastaví u jejich domácího trávníku. Dávají peníze bezdomovcům kamkoli jdou, a pokud uvidí zraněného zvířete, budou hledat veterináře, který se o něj postará.

Ryby nemusí zůstat v nejlepších hotelech; pokud je místo čisté a bez bedbugs, jsou šťastní. Jsou také velmi ochotni dělat cokoli, o co chtějí osoba, s níž cestují; ve skutečnosti ocení, že nebudou muset naplánovat věci nebo rozhodovat.

SOUVISEJÍCÍ: 5 důvodů Pisces Lidé jsou


Nejvíce NESPLNĚNI Znamenají, že rozumí Christine Schoenwald je spisovatel, umělec a učitel kdo miluje psaní a provádění osobních příběhů. Má kousky v časopise Los Angeles Times, Salon, Den žen, Fialový jetel, Shluk a je pravidelným přispěvatelem k Ravishly a YourTango. (9 obrázků)


Kayla Cavanagh

Editor

Láska Přečtěte si později
arrow