Znamení zvěrokruhu, které nosí své srdce na rukávech, zařazené od nejvíce pravděpodobně

Jste otevřenější s ochranou svého srdce?

Každý člověk na planetě je jiný. Můžeme sdílet podobné rysy, ale hluboko nikdo z nás není přesná kopie jiné osoby. Způsob, jakým vyjadřujeme své emoce, je jedním ze způsobů, které nás činí jedinečnými.

Někteří lidé jsou velmi vnímáni tím, jak se cítí. Zdá se, že se nebaví soudit a chtějí, aby to všechno bylo venku. Nosit si srdce na rukávu může být prospěšné, když chcete dostat svůj názor. Hlavně proto, že někdo vidí, odkud skutečně pochází.

Ostatní nejsou tak blížící se. Pro některé lidi myšlenka, že mají všechny své vlastní emoce a pocity, je z nich vyděsit. Raději by si ponechali většinu z toho, co se cítili uvnitř, a sdílet je s několika málo lidí, kteří jsou blízko. Totálně způsob, jak být zranitelný a to může být také prospěšné. Právě jste moudří, s kým sdílíte své pravé pocity.

Tak jaký typ člověka jste? Vaše zodiac znamení obsahuje odpověď. Nosíte své srdce na rukávu nebo jste trochu více vyhrazeni? Zjistěte, co nejpravděpodobněji bude založeno na astrologii.

Štír (23. října - 21. listopadu)

přes GIPHY

Scorpiové jsou tupé banda. Zatímco nemusí vypadat jako beznadějný romantický typ, určitě to vyřeší, pokud mají pro vás pocity. Scorpiové nejsou známo, že by se drželi čehokoli a věřili v to, že dělají něco velkého nebo vůbec nedělají. Dávejte pozor na velké gesty a opilé přiznání lásky od Štíra.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Scorpio Compatibility Guide: Pochopení lásky a vztahů podle zvěrokruhu


Rakovina (21. června - 22. července)

Jakmile rakovina rozhodla, že mají pocity pro vás, nic jim nezastaví, aby vás milovali se vším, co mají. Pokud máte dostatek štěstí, že vás může milovat rakovina, nikdy je nechte jít. Věří, že život je určen pro zábavu a vášně a jejich milostný život není výjimkou. Zatímco oni by mohli být hlídaný zpočátku, jakmile se seznámíte s nimi, oni se ukáží být nezapomenutelný.

V SOUVISLOSTI: 5 Brutální pravdy o milování rakoviny, jak napsal jeden


Leo (23. července - srpen 22)

Leo má vždy oko na cenu. Neukazují svou romantickou stránku na světě, protože jsou tak zaneprázdněni, že se snaží dělat věci a prověřit svůj seznam věcí, které mají být splněny. Oni neztrácejí svůj čas i když a bude jistě, aby vás věděli z get-go, že jsou v ní na dlouhou trať. Leos se ukázal být divoký v jejich přístupu a jemný v jejich popravě, dělat je skvělý partner správné osoby.

přes GIPHY


Aries miluje dobrodružství a k nim, láska je dobrodružství. Pokud vás uvidí jako příležitost, která si stojí za to, oznámí svou lásku všem a všem, koho znají. Mají nejvzdálenější ducha a zjistíte, že jsou pro někoho takřka cokoli, pokud se jedná o hledání vzrušení. Nemohou stát na průměrnosti a nebudou nikdy spokojeni s méně, pokud jde o lásku. Zatímco oni milují tak vášnivě, jak žijí, můžete je najít zde jeden den a odejít další, ale vždy se vrátí zpět k tomu, co živí jejich duši.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Aries Compatibility Guide: Pochopení lásky a vztahů

Libra (23. září - 22. října)

Jako součást rovnováhy, kterou Libras tak často hledají, mohou být ve vztahu k vztahům velmi nebo vůbec nic. Dostanete zpět to, co jste vložili, a s Librasem to obvykle přichází v celku nebo v žádném případě. Milují vyjadřovat to, co mají rádi, zvlášť pokud je to její druhá osoba. Pokud vyhrajete srdce Váhy, budou vám to téměř okamžitě - poté, co budou dokonale vyprávěny všem ostatním - a milují vás nejmenším způsobem.


Související odkazy: Ultimate Libra Compatibility Guide: Pochopení lásky a vztahů

Aquarius (20. ledna - 18. února)

Hledání lásky není prioritou Vodnáře, která je často přitahuje a láká tvrdě. Nicméně, oni jsou také známí se dostat pohodlně a nudit docela rychle. Není pochyb o tom, že budete vědět, kdy a kolik vás Aquarius má rád, ale to má tendenci jen trvat, dokud se na obzoru neobjeví jiný sen, dobrodružství nebo člověk.


SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Aquarius Compatibility Guide: Porozumění Láska a vztahy

Panna (23. srpna - 22. září)

přes GIPHY


Navzdory jejich neochvějnému exteriéru jsou Virgové velmi citliví, pokud jde o lásku. Oni jdou do velkých extrémů chránit jejich ego a musí vážit každý možný výsledek dříve, než vstoupí do vztahu s vámi. Virgos se může zdráhat otevřít, ale jakmile to udělá, je to jako všechno, co jste hledali. Zjistíte, že jste stejně spokojeni s tím, že v pátek pobýváte v sobotu, když s nimi budete žít. Také si všimnete, že jsou to samé osoby, bez ohledu na to, co dělají, a činí jejich lásku pravou a autentickou.

SOUVISEJÍCÍ: Kompletní příručka pro kompatibilitu s panenkami: Pochopení lásky, sexu

A

Vztahy (22. listopadu - 21. prosince) Střelec zvládl, co tolik z nás nemá, což je umění přijímat lásku. Je snadné milovat jiné, ale není vždy snadné být milován zpátky, a to se stane požadavkem pro Střelce, než se ve vztahu dále pohybují. Střelec nebude spokojen s polodlouhým milencem. Chtějí, abyste vybrali všechny zastávky, protože vědí, že stojí za to. Pouze dokud se nedokážete zcela dokázat, že se vám stane Střelec, dá vám denní čas, a to oprávněně.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o lásce ke střelci, jak je napsáno jedním

Gemini (21. května - 20. června)

Geminové jsou mistři kouzla. Dejte si pozor, ale jejich chamtivá povaha neznamená vždy, že jsou skutečně do vás. Jsou láskyplní s mnoha, ale s několika málo intimní. Pokud se vám Gemini otevírá, měli byste se považovat za zvláštní, protože to neudělají s velkým množstvím lidí. [


] Související: 13 Brutální Pravdy o Milování Blíženců, jak je napsáno jedním

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

přes GIPHY


Kozorožci patří mezi nejvěrnější a důvěryhodné značky. Trvá to chvíli poznat Capricorn ačkoli oni obvykle držet k sobě. Budou trpět v tichosti po nějakou dobu, pokud vám pro vás vyrostou pocity, takže pokud si myslíte, že vás Kozoroh má rád, je rozhodně na vás, abyste podnikli kroky. Ukazují se, že je to opak toho, co je přitažlivá, což může způsobit, že si myslíte, že jsou nezaujaté. Vezměte ponor a ponořte se trochu hlouběji s Kozorohem; (9 února - 20. března)

Nepředvídatelná povaha Piscesu je pro ně těžší zamilovat.

PŘÍBĚH: Příručka kompatibility Ultimate Capricorn: Pochopení lásky a vztahů

Jednoho dne vás milují a vydají se na další místo. Ryby se díky zkušenostem naučili udržet své pocity pro sebe, pokud nejsou absolutně přesvědčeni o osobě. A Ryby byste spíše ušetřili bolest, když odjíždějí na další dobrodružství, místo aby riskovali zlomyslnost tím, že vám říkají, jak se cítí. Máte-li ducha jako svobodný a impulzivní jako ryby a máte pocit, že můžete držet krok, oni vám ukáží prostřednictvím svých akcí, že vás chtějí udržet kolem.


S VZTAHUJÍCÍM: 7 Brutální pravdy o milování ryby, jak je psáno Jeden

Taurus (20. duben - 20. května)

Taurus téměř vždy chce, abyste udělali první krok a každý krok po tom. Oni těší pozornosti, ale nejsou vždy nejlepší, když jim to dávají, takže je dokonalým partnerem pro někoho, kdo má kariéru nebo má rušný plán. Možná byste se zmátli, zda vám Taurus dlouho oblíbí nebo ne. Taurus však nikdy neopustí něco zlomeného, ​​pokud mu to pomůže. Zatímco ne vždy věnuje nejvyšší pozornost, vědí, jak dát správnou pozornost.


Související odkazy: Příručka kompatibility Ultimate Taurus: Pochopení lásky a vztahů

Erin je absolventem univerzity na Floridě s anglickým bakalářským. V současné době žije v metropolitní oblasti Washington D.C., kde se věnuje psaní o životních zkušenostech, lásce a tisíciletí. Sledujte ji na Instagram a Facebooku.

Tento článek byl původně publikován v Thought Catalogu. Přetištěno s autorským povolením


arrow