The # 1 Misconception Máme o emocionální nevěře

Emocionální nevěra se může zpočátku zdát neškodná, ale je stejně nebezpečná fyzické podvádění.

Zajímáte-li se o emoční nevěru - co to je a jestli je v pořádku, pokud máte vztah? Nejsi sám. Mnoho lidí si myslí o nevěře pouze na fyzické úrovni. Je pravdou říci, že mnoho lidí ani nevěří, že je taková věc jako emoční nevěra. Samozřejmě, že se mýlí.

Nejprve definujeme emoční nevěru. To se objevuje klasicky, když někdo v spáchaném vztahu nebo manželství tvoří emocionální vazbu se třetí osobou mimo vztah. To může zřejmě být triviální, ale to může eskalovat a stát se fyzickým.

Takže pokud jste vytvořili přátelství, o kterém nemůžete říct svému partnerovi / partnerovi, měli byste se vážně ptát, proč? Abyste byli upřímně upřímní, neměli byste mít vztah / přátelství s nikým, kdo nemůžete otevřeně a upřímně diskutovat s vaším partnerem. V okamžiku, kdy je váš partner vyloučen z jakékoliv části vašeho života, existuje potenciál pro vzdálenost. S dálkou přichází skutečné a potenciální problémy s vaším vztahem.

To neznamená, že musíte informovat svého manžela nebo partnera o každé jednotlivé části vašeho dne. Rozdíl je v tom, že záměrně skrýváte přátelství se třetí osobou a skrýváte povahu tohoto přátelství od svého partnera / partnera.

Co byste měli také zvážit, pokud jde o emoční nevěru, je to, jak by váš partner cítí, kdyby se někdy dozvěděli. Možná sdílíte důvěrné podrobnosti o svém životě se svým partnerem se svým tajným přítelem? Jak by se o tom váš partner mohl cítit? Věděli jste, že jakékoli problémy, se kterými máte dva, jsou otevřeně diskutovány s někým mimo váš vztah? A nejen to, ale někdo, kdo se může rychle stát destruktivním prvkem ve vašem vztahu?

Emocionální nevěra může vypadat jako trochu neškodná zábava zpočátku, ale může rychle a nebezpečně eskalovat do něčeho, co může vážně ohrozit váš vztah. Zjistíte, že váš partner se zvedl na skutečnosti, že jste ještě vzdálenější než obvykle a je to proto, že sdílíte s někým jiným. Docela brzy, přemýšlíte o tom, že někdo stále víc a víc.

Jakmile se to stane, může to být často krátký krok směrem k úplnému fyzickému vztahu, a proto je každá emocionální připoutání, že váš partner o tom není tak nebezpečný . Pokud je ve vašem vztahu problém, pak je nejlépe vyřešit mezi vámi a vaším partnerem. Pokud je to nutné, s profesionální pomoci zvenku, nebo dokonce s důvěryhodnými přáteli.

Nedopusť se chyby - emoční nevěra je stejně nebezpečná jako fyzická nevěra.

arrow