# 1 Mýtus o manželství, Debunked

Za každým rozvodem je mimomanželská záležitost, že? Špatně.

Janet a Mike mířili k rozvodu. Stejně tak byli Sally a Jim. Janet spala v ložnici pro hosty. Sotva mluvila s Mikem, pokud to nebylo nutné.

Oba najali právníky. Sally a Jim také rozdělila své rozvodové právníky. Nechtěli se vzájemně užívat. Mluvení vedlo ke křičícímu a oba byli zbojeni.

Kolik nevěrností se odehrálo mezi těmito dvěma páry? Překvapivě odpověď byla žádná. Nikdo se nezúčastnil mimomanželského vztahu. Přesto všichni čtyři lidé - dvě velmi odlišné manželství, různé styly a osobnosti - byly všechny natolik mizerné, že se rozvedly. Ale jak to?

Podívejme se nejprve na Janet a Mike. Setkali se na letní plavbě a měli milostný vztah. Všichni domů, žijící 300 kilometrů od sebe, byli odhodláni si vzít a být spolu co nejdříve. Janet opustila své malé město a svou rozkvetlou kariéru jako plánovač událostí, aby se přestěhovala do města Mika. Vzhledem k tomu, že již vlastnil domov u svého rodičovského domova, rozhodli se zůstat doma.

Romantické pocity a skvělý sex brzy ustoupily problémům vyplývajícím z toho, že jsou tak blízko k zákonům. Všichni měli možnost kdykoli navštívit. Ochrana soukromí byla vzácná. Janet toužila po společnosti, protože byla osamělá a nemohla se profesionálně přestěhovat ... ale ne společnost tchyně.

Mike se cítil zklamáním, že Janet nebyla moc homemaker, odmítá všechny své stížnosti, které měl již zdobil svůj dům, zasadil svou zahradu - svou cestu, a ona neměla způsob, jak si vytvořit vlastní místo.

Dlouhý příběh krátký: manželství jednoduše nefungovalo. Po neúspěšném úsilí mít dítě, byl záliv ještě širší. Rozvod vypadal jako cesta jen ven. Mike chtěl opět mír ve svém domě. Janet se chtěla vrátit zpět do svého města a vrátit se na sebe.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na průvodce rozvodem přežití

Jen na omezenou dobu obdržíte naši příručku o přežití pro rozvod z eBook, což je hodnota 5 dolarů, pokud se přihlásíte do denního bulletinu vašeho TheTango!

Více svatební rady od YourTango:

  • Jennifer Aniston chce být ženatý do konce roku
  • 1
  • 2
  • další
  • Proč se muži vdávají? poslední
arrow