The # 1 Reason manželství vypadá tak Darn Hard

Pro všechny krásy, které manželství přináší, vyvolává jedinečné výzvy. Naučte se lépe se vypořádat.

Studie a výzkum vám řeknou, že páry nejčastěji bojují o dvě témata: sex a peníze; různé názory na to, co je příliš málo, příliš mnoho nebo jak tyto problémy ovlivňují pár. Zatímco se jedná o skutečné boje, které ohrožují zdraví vztahu, mezery, které spočívají mezi potřebami partnerů a jejich přemostění, stále nejsou skutečným důvodem, proč je manželství tak těžké. Odpověď je v posunu.

Většina párů vám řekne, že když se ožení, nic se nezmění. A všechno se změnilo. Všechno najednou. Manželství není kouzlo. My mentálně vymalujeme idylický obraz o tom, jak ceremonie vymyje všechny naše problémy a že manželství manželství požehná naše spojení s životem růží a duh. Bohužel to není. Existuje samozřejmě obnovený pocit radosti, angažovanosti a partnerství; Problémy, se kterými jste přišli, jsou (s největší pravděpodobností) těmi, se kterými se vydáváte. Stejný. Stejný. Nic se nezměnilo. Tak co se změní? Vše se začíná rozvíjet, když si uvědomíte, že jakmile jste říkali "dělám", vaše vztahová hra se právě zvýšila. & rdquo;

Když manželé nesouhlasí, společnost to považuje za rozumnou, protože se navzájem "učí". Pokud manželé nemají oddané záliby, prostě mají jenom zdravý čas potřebný k tomu, aby jejich vztah fungoval. Když nezletilí páry tráví čas se svými rodinami, aniž by jejich významné jiné bylo v pořádku, protože jejich partner není ve skutečnosti "součástí rodiny". Jak rychle se tyto věci mění, když vyměňujeme sliby. V okamžiku jste se stali "dvojicí, která bojuje," "pár, který má oddělené zájmy, které by mohly jen vést k odděleným životům"; a "pár, který má rodinné problémy." Pro všechny z mnoha požehnání, které manželství přináší, je zapotřebí těžké volby, které musí každý partner udělat, aby se vyhnul tomu, aby se stal součástí této statistické klišé, kterou jsme všichni slyšeli.

Jak se vyvarujete šancí a nekončíte mezi 50%, kteří se rozvedou? Udělejte si duševní posun od "já k nám"

- Chcete-li zachovat váš vztah silný, vy jako pár musíte vidět sebe jako nejdůležitější lidi ve vašem světě. Neznamená to, že jste jediní, kteří existují, ale znamená to, že bráníte škytavku, odpovědnosti a mimořádné situace, vždy musíte myslet na to, co je pro vás nejlepší jako pár. To není jednoduchá otázka, ale nejdůležitější je, když se rozhodnete, zda se vaše manželství bude potápět nebo plavat. Všechno to zní teoreticky, ne? Jen dělat co je nejlepší & rdquo; a nebudete vést z cesty. Stává se více zamračená a komplikovanější, když je zřejmé, že v tomto "já" posun, malá část každého z vás zmizí. Část vás, která dělá to, co chcete, když chcete, jen pro sebe, bez ohledu na to, co se stává neplatným. Každá volba je přehodnocena a znovu zpracována filtrem toho, co je pro vás "správné". Například, přemýšlejte o tom, co byste se rozhodli udělat v následujících scénářích:

- Nemůžete si dovolit účastnit se svého oblíbeného koníčka už proto, že musíte zachránit dům.

- Možná budete muset opustit Váš domovský stát, protože váš manžel nebo manželka mají skvělou pracovní příležitost.

- Váš partner je blízko své rodiny a nenávidíte jejich matku.

- On nebo ona chce, abyste nastavili hranice v práci, z práce, kterou máte rádi.

To je místo, kde se odpovědi chovají.

Inteligentní páry se rozhodnou dát své ego na police a pokusit se najít odpověď, která funguje pro oba. Dokonce i savvirové páry si uvědomují, že to není o tom, co chtějí individuálně, ale místo toho, co je pro ně nejlepší jako jednotka. Zeptávají se sami sebe, co jim bude lépe, posílí je a vytvoří jim nezastavitelný tým. Opustili své přání být "správným" a rozhodněte se být šťastní. & rdquo; A to všechno mění ... k lepšímu. Jakmile začnete tento proces, odpovědi, se kterými přijedete, vás možná překvapí. Možná budete muset držet krok s vaším koníčkem, protože je to vaše uvolnění stresu. Oba si uvědomíte, že vás z vás dělá šťastnější člověk, který vám nakonec udělá lepšího partnera. Proto se nakonec jako pár rozhodnete, že plány koupě domu budou pozastaveny.

Chvilku přemýšlejte o všech párech, o kterých víte, že se rozvedli. Nyní přemýšlejte o tom, zda opravdu žili nebo ne "My" nebo mluvili o tom, ale nakonec chodili "já" Procházka? Dejte si trochu času na smutek ztráty vaší "I" a pak se rozbijete na vašem "We". Objasnění a přijetí tohoto nového paradigmatu zlepší intimitu, komunikaci a možná jen způsobí, že manželství bude méně těžké!

arrow