# 1 Důvod, proč vás nepožaduje o druhé datum

FYI ...

Když jdeme na rande s někým, koho nás zajímá, doufáme, že se jim bude líbit, a jako egoistické bytosti s vlastními silami chceme,

Chceme mít rád a potřebujeme, ale pokud jde o datování, můžeme zkreslovat naše pravé já prostě být sympatický?

První data jsou velmi nepříjemné, obzvláště pokud oba lidé o tom moc neví navzájem. Dokonce i když se oba lidé předtím znají buď jako přátelé, nebo prostě známí, někdo je velmi odlišný od přátel s někým.

Mnoho lidí se v prvních dvou termínech zdráhá předvést své skutečné barvy v obavách z odmítnutí, ale když se schováváme, kdo jsme opravdu, děláme si více sebe sama, než bychom byli, kdybychom byli prostě sami sebe .

Je důležité si uvědomit, že když se zabýváte odmítnutím, je vaše pravé Já hodně obtížnější dělat, než kdybyste udělali nějaký čin. Tímto způsobem jakákoliv kritika, kterou obdržíte, není přímým útokem na to, kdo jste jako člověk.

Ačkoli je strašidelné, že jste se během prvních dvou termínů, jestliže vztah kvete, jsou vaše pravé barvy vázány nakonec přijde

přes GIPHY

Co to znamená být sám? Často v životě, obzvláště při datování, jsme si udělali nějaký čin.

V prvních několika dnech v prvních měsících máme spíše zdvořilost, předstíráme, že se více zajímají o témata, o která se zajímá druhá osoba in, i když nejsme. Zúčastňujeme se na činnostech, které bychom nemuseli nutně užívat, spíše než být čestní a nacházet aktivity, které oba lidé mají rádi. A to je důvod, proč se na druhý den ani netýká.

Byť se sami sebe nedotýká toho, kdo jsi se svými přáteli. Lidé mají z tohoto důvodu dvojí datování, protože umožňují oběma stranám vidět, jak jsou jejich data kolem kamarádů, neboť se často liší od toho, kdo jsou jeden na jednoho.

Říkáte, co hledáte ? Komunikace, co hledáte, na první, druhé nebo třetí datum je obtížné, protože často nevíme, co opravdu hledáme. Ve skutečnosti jdeme na termíny, protože nevíme, co chceme, a datování nám dává příležitost zažít všechny různé typy lidí a vztahů.

Nicméně, pokud jste neochvějní, že se dostanete do vážného vztahu, nezačínejte s někým, kdo si není jistý, pokud nejste zcela ochotni riskovat, že se zraní. Tyto pocity a názory se mohou změnit, když se oba lidé navzájem znají, ale to vyžaduje hodně upřímnosti a trochu štěstí.

Zde je opravdový příběh (jména jsou změněna). týdnů a skutečně se dobře ubírali. Měli mnoho společných přátel a zájmů, a když šli na své první rande, byla Erica velmi upřímná s Alexem a řekla mu, že hledá něco vážného a nehledá příležitostné spojení.

Alex byl blázen na Ericu . Myslel si, že je chytrá a zábavná a že se jí opravdu líbilo, ale Alex věděl hluboko, že opravdu nehledá něco vážného. Nicméně, Alex nebyl ochotný se vzdát své šance s Ericou, a tak jí řekl, že je otevřen cokoli.

Erica byla asi 3 měsíce po schodišti připravena vzít svůj vztah na další úroveň a když její akce a pocity nebyly nahrazeny, konfrontovala Alexa. Řekl jí, že ačkoliv ji opravdu má rád, opravdu nevěděl, co chtěl, a po tom, co strávil tolik času společně, není připraven, aby to přijal na vážnější úroveň.

Erica byla dychtivá. Nejen ona byla vzteklá, byla velmi smutná, protože měla pocit, jako by ztratila čas a emoce na vztah, který se nikam nepodařilo.

Alex byl také rozrušený a on neočekával, že bude. Ale Alex měl pocit, že nejen on byl nečestný s Ericou a sebou, ale také zpomalil příležitost, která mohla rozkvést do něčeho velkého v jiném čase.

GIPHY

Ukončení věcí brzy je jednodušší. Rozdělení je těžké bez ohledu na to, jak je děláte. Nicméně pokud ukončíte věci na začátku, mezi prvním a pátým datem, "rozpad" bude jednodušší, protože jste méně emocionálně investovaní. To je ještě pravděpodobné, pokud s člověkem nebudete spát, neboť sexuálně postižený typicky zahrnuje emoce.

Čekat, až se rozbije, když víte, že nechcete vidět, že druhá osoba ubližuje oba lidi konec. Předstírat, že jste někým jiným, jednoduše žádáte, aby se člověku líbil a chtěl jiný člověk, obvykle vede k poškození vlastního ega a ubližování všem pocitům.

Někdo nedávno řekl: "Každý to vypadá, špatná věc! "

Realita je, že když jste si jisti, kdo jste uvnitř a ven, je mnohem zábavnější, než když jste nejistý. Datování jako nejistý člověk je traumatizující, beznadějné a často přichází s velkou nespokojeností jak uvnitř sebe, tak i ostatních.

Nebezpečnost je jedním z hlavních důvodů, proč lidé uspokojují méně, než si zaslouží a touží. se zaměřením na to, že jste vhodným datem, zaměřte se na to, abyste se učil sám sebe, ale také na lásku k sobě. Budete překvapeni, jak mnohem úspěšnější bude vaše datování života, pokud se můžete stát pohodlně, že jste od začátku.

7 Komiksy, které PERFECTLY shrnout Modern-Day Seznamka

Klikněte pro zobrazení (7 obrázků)

Foto: jhallcomics.com

Christine Schoenwald Editor Láska Číst později Tento článek byl původně publikován na HonestlyNaked.com. Přetištěno s autorským povolením
arrow