# 1 Věc, která dává každému znamení zvěrokruhu Hlavní úzkost

Cítíte někdy, že se na vás sráží svět? Jako byste neměli žádnou kontrolu nad tím, co se děje s vámi? Je to ten nejhorší pocit, ne?

Úzkost je něco, s čím jsem dlouho bojoval. To má vliv na můj život mnoha způsoby a může být opravdu těžké bojovat proti němu. Úzkost je také jen jednou z těch věcí, které se většina lidí nemůže vyhnout, a to proto, že život může být někdy tak strašně stresující.

Lidé reagují všemi způsoby, když se obávají. Když zažívám strach, mám tendenci být opravdu paranoidní a nemám těžké se racionálně rozhodovat sám.

Zatímco někteří lidé přesně vědí, co to dělá, jsou to nervózní a dokáží to zvládnout, hodně stále se snažíme zjistit, co nás tak ohromilo. Pokud zjistíte, kořeny vaší úzkosti, to vám přinese jeden krok k dobytí jednou provždy.

A pokud si myslíte na astrologii, každé znamení zvěrokruhu má své vlastní rysy, že? To také znamená, že každé znamení má něco jiného, ​​co je dělá úzkostlivě. Co dělá znamení zvěrokruhu úzkostné?

Pokud chcete učinit další krok v překonání vaší úzkosti, budete chtít přesně vědět, co to způsobuje. A místo toho, abyste se spoléhali na váš horoskop pro odpovědi, je zde podrobný pohled na to, co vám dává úzkost.

ARIES (21. března - 19.9.)

přes GIPHY

Jste živý a živý člověk, Aries. Chcete být součástí všeho, dokonce i v dnech, kdy nemáte pocit, jako jste vy sám. To, co si nedokážete uvědomit, je, že život pokračuje i bez tebe.

Necítíte se jako sebe, ale přesto se vymanit, je spoušť na většinu vašich úzkostných pocitů. Snažit se žít až do své dobrodružné přírody po celou dobu vás opravdu vyčerpává. Co musíte udělat, je dát si přestávku. Udělejte si trochu času, abyste si sedli s šálkem kávy a cítili růže.

SOUVISEJÍCÍ: 12 Memy, které dokonale sumarizují, co je to být Aries Žena


TAURUS (20. dubna - 21. května)


Vycházíte z bezpečnosti a ochrany, a to jak z hlediska vztahů, tak sami. Když máte pocit, že tato stabilita je mimo synchronizaci, způsobuje to, že se budete obávat. Například, když jste pozdě pracovali, nebo neplníte termín.

Pokud nebudete včas na vás skutečně zdůrazňovat, protože máte pocit, že nejste dost dobří. Všechno, co ohrožuje bezpečnost ve vašem životě, vás přemůže, jako rozrušení přítele nebo rodinného příslušníka.

Nejlepší věcí je připomenout, že nikdo nebude navždy zklamán. Taurus, přemýšlení věcí jen přispěje ke stresu. Takže si vezměte chladnou pilulku; vše, co bude fungovat samo o sobě

SOUVISEJÍCÍ: Průvodce kompatibilitou Ultimate Taurus: Pochopení lásky a vztahů


GEMINI (22. května - 21. června)


Necítíte úzkost stejně jako některé jiné znamení zvěrokruhu. Nicméně, když máte pocit úzkosti, Gemini, je to pravděpodobně proto, že vezmete malé věci do života příliš vážně.

Můžete se stát příliš energický a spojený s něčím, co je jen dočasné, což nakonec povede k zklamání. Co byste měli udělat, je více meditovat a pokusit se uklidnit svou mysl. Naučte se najít pozitiva v životě, ty, které nejsou dočasné.

SOUVISEJÍCÍ: 13 Brutální Pravdy o Milování Blíženců, jak je napsáno jedním


Rakovina (22. června - 22. července)


přes GIPHY

Není víc, co máš rád, než se cítíš v bezpečí, rakovině. Pokud se někdo pokouší proniknout do vašeho prostoru, snaží se vás příliš řídit, nebo nedokáže poskytnout vaše soukromí, dojde k útrapění přímo do vás.

Nemáš rád příliš pozornost na sebe. Veřejné mluvení, být středem pozornosti, nebo nějakým způsobem vystupovat, vás mohou vyvolat úzkost. Pokud máte vážné problémy s překonáváním vašeho úzkosti, musíte se zdržet toho, že byste se na své emoce příliš nemusel soustředit. Pokud potřebujete být ujištěni, že se věci zlepšují, není nic špatného se svěřit někomu, komu důvěřujete.

SOUVISEJÍCÍ: 12 citátů, které popisují přesně to, co je to být rakovinou


LEO (23. července - 22. srpna)


Milíš mít kontrolu, Leo. Kdo ne? Máte rád stanovit cíle pro sebe, a když vás něco komplikuje, abyste se k nim dostali, stanete se plné úzkosti. Vždycky si myslíte, že se vám něco stane, a paniku, když to nebude fungovat.

Místo toho, abyste se snažili ovládnout všechno, je čas, abyste si trochu uvolnili. Bohužel ne vždy dostáváme to, co chceme. Jakmile se naučíte být v pořádku s tím, přestanete se vytratit, když věci nepůjdou, jak jste plánovali. I když něco nefunguje tak, jak jste si představovali, to neznamená, že věci nebudou fungovat.

SOUVISEJÍCÍ: 10 Stereotypy O Leosovi, které jsou 100% špatné


VIRGO (23. srpna - 22. září)


Vy všichni převléknete ze všech znamení, Panno. Vyplývá to z vaší potřeby být perfekcionistou ve všem. Když se věci nehodí podle plánu, nemůžete pomoci, ale přemýšlet o všech možných důsledcích. Budete přehodnocovat všechny různé výsledky, dokud se nestanete.

Pokud o tom přemýšlíte, jste opravdu váš nejhorší nepřítel. Přemýšlíte většinu rozhodnutí, která uděláte, takže je těžké, abyste byli 100% sebevědomí při výběru. Musíte se zastavit vždy za předpokladu, že nejhorší a začněte říkat, že všechno bude v pořádku.

SOUVISEJÍCÍ: ULTIMATE Průvodce znamení zvěrokruhu Panna - Nejvíce dolů k Zemi Přihlásit Astrologie


LIBRA (září 22 - Oct 23)


Není nic, co byste si cenili víc než spravedlnost a klid. Jen si přejete, aby každý byl šťastný, Libra, což vás někdy může dělat opravdu nerozhodně. Nicméně největším spouštěním vaší úzkosti je váš zvyk přemýšlet o výhodách a nevýhodách situací namísto toho, abyste jen s touto cestou.

Je důležité, abyste si uvědomili, že život není o plánování každého dne. Vezměte všechno, co přijde, a váš život bude mnohem méně komplikovaný.

SOUVISEJÍCÍ: 9 Citáty, které dokazují, že Libras jen chtějí (a zaslouží) být milován


SCORPIO (23. října - 22. listopadu)


Scorpiové jsou podle své povahy ambiciózní. Na druhou stranu stále máte rádi klid. Nemáte dost času na to, abyste si mohli vychutnat svoji vlastní společnost, což může vést k pocitu úzkosti pro vás. Potřebujete svůj osobní prostor, abyste se mohli dobít a být více propojeni s vámi a se světem.

Když lidé nerespektují vaše hranice, může to být jak rozzlobené, tak ohromené. Nebojte se konfrontovat lidi, pokud se cítíte nepohodlně. Někdy to všechno to trvá jen pár slov, abyste se ujasnili.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Scorpio Compatibility Guide: Pochopení lásky a vztahů podle zvěrokruhu


SAGITTARIUS (23.listopadu - 21. prosince)


Jedna z věcí lidé, kteří nejvíce milují Střelec, je jejich spontánní povaha. Proto, když máte pocit, že musíte splňovat standardy někoho jiného nebo se přizpůsobit společnosti, může tě to zdůraznit.

Nenávidíš, jak se chovat a chovat. Snažím se být konzistentní a dodržovat lhůty může být neklidné. Zatímco rutina může pomoci vytvořit rovnováhu v životě, je důležité, abyste také dali čas dělat věci, které vás vzrušují a budete se cítit naživu.

SOUVISEJÍCÍ: Klady a zápory zamilované se střelcem


CAPRICORN 22. prosince - 20. ledna)


Kozoroh, jste vlastně příčinou vaší vlastní úzkosti. Jste workaholický, což znamená, že na sebe vždycky působíte příliš silný tlak a vy kladíte vysoké očekávání. Pokud se vám nepodaří splnit vaše vlastní standardy, budete podrážděni a znepokojeni.

To, co musíte přestat dělat, je přemýšlet o všech "co když". Pokud nezačnete žít v přítomnosti, zapomenete na všechny věci, které jste se cítili dobře a na všechny okamžiky, které vás opravdu šťastné. Čas nečeká na nikoho, bohužel.

VZTAHUJEME: 5 způsobů, jak udržet Kozoroha Lásko Šťastný AF - nebo jiný


AQUARIUS (Jan 21 - Feb 18)


přes GIPHY

Líbí se vám to co nejvíce komplikovat. Chtěli jste přijít s vlastními metodami a strategiemi, jak to udělat. Pokud se rutina rozpadne, může to způsobit spoustu úzkosti.

Vodnář, je toho hodně, co se snažíte udělat v tak krátké době, často zapomínáte na odpočinek a zhluboka se nadechnete. Když se věci pro tebe rozpadají, zkusíš se tak tvrdě dostat věci zpátky do toho, jak jsou. Zpomal! Někdy není správný ani špatný způsob, jak dělat věci. Je to všechno o krok za krokem a zároveň si udělal čas na odpočinek a nabití.

VZTAHUJÍCÍ: 3 Důvody, proč je Aquarius nejkomplikovanějším milencem ve zvěrokruhu


PISCES (19. února - 20. března)


Jedna z prvních věcí že si lidé o Pisces povšimnou, že je jejich plachost. Jste inteligentní, vtipný a kreativní. Nicméně, uvedení sebe tam, aby všichni viděli, vás znepokojuje. Odhalení sebe sama je kořen vašeho úzkosti. Velké davy lidí, mluvit veřejně, mluvit s cizími lidmi - to jsou všechny věci, které vám mohou způsobit hodně obav.

Když se cítíte zranitelné, nezapomeňte dýchat a nenechte se, aby vás někdo vyděsil. Interakce s ostatními je jen součástí každodenního života a stačí si to sami říkat.

SOUVISEJÍCÍ: 11 citátů, které dokazují, že je to vždycky špatná myšlenka na překonání rysů


19 citátů, kdy se pocit úzkosti (9 obrázků)


Rebecca Jane Stokes

Blogger Buzz Přečtěte si později
arrow