# 1 Věc, kterou potřebujete udělat po rozpadu (pokud ho chcete vrátit)

MUSÍTE to nejdříve.

Není potřeba popřít, že rozdělení je těžké, i když jste ten, kdo se rozhodne zavolat. Od bolesti a lítosti až po osamělost a dokonce i osvobození, budete mít pocit, že v dnech, týdnech nebo dokonce měsících, které následují rozštěpení, budete cítit spoustu emocí.

Uprostřed všech těchto emocí je běžné, k velmi vážné realizaci: chtějí se vrátit dohromady. Zatímco to je snadnější udělat v případech, kdy je pocit vzájemný, je stále možné vyhrát vaše bývalé zpět, i když jste slíbili, že nikdy nebudete znovu.

Ale jak?

Zatímco tam je mnoho věcí můžete a měli byste udělat, abyste vyhráli svůj bývalý zpátky, existuje ten, který překonává zbytek: změnit způsob, jakým váš ex myslí o vás.

Vzhledem k tomu, že vaše ex má pravděpodobně kyselou chuť k vám a vztahu, je důležité, změníte jejich myšlenky a pocity. Jinými slovy, budete chtít nahradit své negativní názory z vás pozitivními, abyste si uvědomili, jak velký je život s vámi a kolik vám chybějí kolem vás.

I kdyby rozchod byl vzájemné nebo stále se skvělé (nejlepším scénářem), je pravděpodobné, že vaše ex vás stále vidí v negativním světle, protože jsme si to uvědomili, věci mezi vámami neprobíhaly. Na druhou stranu, jestliže rozchod byl ošklivý a vaše ex má hromady nelibosti vůči tobě, dobře, to je to, kde se věci chovají.

Takže pokud chceš, aby tě tvoje býval vzal, budeš muset udělat přemýšlejí o vás stejně, jako když jste se poprvé setkali. Jakmile to uděláte, vaše šance na výhru a návrat dohromady ve vysokém rozmezí!

Ale jak přesně můžete přetvořit své ex podvědomí, abyste je cítili takhle?


Tenor

Trik je, aby se cítili jako potřebují jste v jejich životě, způsobem, který je dostatečně silný, aby překonal libovolnou logiku nebo uvažování. Když se to stane, vaše ex zapomene na všechny důvody, proč jste se rozdělili na první místo.

Jelikož jsme my, lidé, jsou emoční stvoření, naše sexuální a emocionální touhy váží těžké při rozhodování. To znamená, že pokud můžete dostat vaše ex, aby cítil pro vás to, co kdysi udělali, pak se budou plazit dozadu, prosit o další šanci.

Nyní, abyste to udělali, použijete trochu reverzní psychologie. Vzhledem k tomu, že váš přirozený instikt je prosit a prosit s vaším ex, aby vás vzal zpátky, tím, že děláte opak, můžete nejen překvapit, že ho nebo ona, ale budete chtít, aby vás chtěl zpátky! vzít vás zpět a vypadat zoufale, není atraktivní, chová se tak, že pouze posílí důvody, proč jste se rozdělili na první místo. Proto, proč to nefunguje. Ve skutečnosti dokonce prostě mluvit se svým přítelem příliš brzy po rozchodu může být škodlivé, protože emoce jsou stále běží tak vysoko.

Takže, pokud ho chcete vyhrát, pak je to poslední věc, kterou budete chtít dělat. Místo toho, pokud doufáte, že vyhrajete vaše ex zpět, ukončete všechny kontakty nejméně 30 dní. Pokud tak učiníte, poskytne mu čas potřebný ke změně svých pocitů vůči vám.

To znamená, že změna vašich pocitů ex vůči vám není vždy rychlým a snadným procesem. Ve skutečnosti to může trvat týdny nebo dokonce i měsíce, kdybyste ho nechali jít a nahradit své negativní myšlenky pozitivními.

Abyste urychlila proces, uvědomte si tyto tři tipy:

1. Vyhýbejte se ex za každou cenu

Tumblr


Samozřejmě, to může být obtížné, zvláště pokud pracujete společně nebo máte děti, ale pokud je to možné, omezte své interakce s vaším ex.

Pokud nemáte žádné závazky vůči sobě navzájem, vyvarujte se ex a úplně odřízněte veškerý kontakt. Budete překvapeni, jak rychle a efektivně prostě nemluvíte s nimi po rozpadu. Ve skutečnosti, jakmile vaše ex dostane chuť života bez tebe, to samo o sobě může být dost, aby se změnil názor na rozpad.

Proč? Protože když neočekávaně zmizí z jejich každodenní rutiny, bude to šokovat. To je důvod, proč je tak důležité, abyste nesouhlasili s tím, že jste se svými bývalými přáteli po rozpadu.

Jistě, může to vypadat hezky, pokud máte v kontaktu, ale pokud ano, nedá jim šanci chybíte, což je přesně to, co se musí stát, pokud je chcete vyhrát.

2. Zůstaňte zaneprázdněni. Stejně jako byste nebyli přitahováni k někomu, kdo byl v životě nebo vždy rozrušený, ani vaše ex. To je důvod, proč je tak důležité, abyste je nenechali vidět, jak jste se rozpadli. Místo toho je chcete ukázat, že jste na správném místě.

Udržujte zaneprázdnění. Vyjděte s přáteli, strávte čas s rodinou, vydejte se do nového koníčku nebo se ujistěte v posilovně. Když vysíláte zprávu, že děláte skvělý a žijící život v plném rozsahu, vaše ex vás vás bude chtít vrátit.

3.

Giphy

Zatímco byste se nikdy neměli úmyslně snažit ublížit vaším ex pocitům, nebo je nechat odporovat, trochu jemná žárlivost vás může dostat daleko, abyste je získali zpět. Takže, pokud jste ochotni jít navíc, aby se vaše ex misste, pak to může být čas na to, že byste se někdo seznámil s někým novým.


Samozřejmě to zní kontraproduktivně, ale je to efektivní taktika, protože pokud vaše ex vidí, že se budete pohybovat dál, bude to otázka, jestli je rozpad špatný nápad. Stejně jako byste si uvědomili, jaký skvělý záchyt vašeho bývalého, když začali vidět někoho nového brzy po rozchodu, budou také.

Nyní je dobrou zprávou, že nemusíte skutečně dát nikoho, aby vaše ex žárlivý. Existují věci, které můžete udělat, abyste vytvořili tajemství a intriky, které téměř jistě způsobí, že váš ex se diví, s kým jste a co děláte.

To samo o sobě vyvolá pocity žárlivosti a dělá zázraky, . Jen opatrně, protože pokud si váš ex uvědomí, že se snažíte, aby je žárlila, bude to zpátky a způsobí vážné škody na vašich šancích.

Další informace o tom, jak získat ex back po breakup, klikněte zde a podívejte se bezplatná videoprezentace. V tom objevíte nějaké záludné, psychologické strategie, které vám zaručují, že vaše ex by vás chtějí zpátky!

11 lidí odhalí brutální přerušení srdce kvůli jejich rozpadu

Kliknutím zobrazíte (11 obrázků)

Fotografie : whisper.sh

Christine Schoenwald Editor Láska Přečtěte si později
arrow