Redakce Choice

Nebezpečí # 1 neviditelná pro lidi, kteří vždy musí být v pořádku

Když jsme pustili, často najdeme klid. > Ale mám pravdu!

Měl zavolat, když řekl, že to bude!

Neměla by se účastnit Las Vegas se svými přítelkyněmi, pak by přišla domů příliš unavená, aby šla na svatbu, chodí se mnou!

Měl to projít a vybral děti ve stanovenou dobu.

Už by neměla být pití.

A bejt dál.

Když jsme vztah s obtížným nebo toxickým člověkem, jsme stále nešťastní, když nás nechali dolů. Protože jejich chování je zklamáním. Ale když dodáváme, že potřebujeme mít pravdu po celou dobu rovnice, zdvojnásobíme naše utrpení.

přes GIPHY

V mém konečném toxickém vztahu jsem věděl, co všechno by měl dělat můj přítel. Bylo to spousta malých věcí:

Neměl by na mě vzít špatné nálady.

Měl by být důsledný.

Měl by být víc láskyplný.

Měl by být méně tajný. Bylo to tajemství, protože tam byly jiné ženy?

Ale on by je měl vzdát.

Ale ten šimpanz byl tenhle: měl by jít na terapii, aby léčil jeho dětské záležitosti, aby se nakonec mohl zavázat a vzít si mě!

Měl jsem pravdu! Někdo viděl, že mám pravdu!

Když se snažíme ovládat jiné lidi tím, že potřebujeme mít pořád pravdu, neumožňujeme přijímat realitu , aby přijali, co vlastně je. Pokud se budete muset zeptat někoho více než třikrát, abyste změnili své chování, je pravděpodobné, že je musíte přijmout za to, kdo skutečně je.

Čím víc přijmeme lidi za to, kdo skutečně jsou, nikoli to, tím více můžeme truchlit ztrátu toho, co jsme chtěli být.

Grieving nám dovoluje nechat jít

přes GIPHY

Když jsme pustili, často zjišťujeme, že klid (můj definice štěstí) má šanci vstoupit. Existují někteří toxičtí lidé, kteří můžeme osvobodit, abychom mohli pokračovat ve své vlastní duchovní cestě bez nás; jako ženy a muži, s nimiž nejsme ženatí nebo nemají děti. (Můj bývalý přítel zapadá do toho zákona.)

Ale pak jsou ty, které musíme do jisté míry udržet v našich životech. To jsou lidé, kterým nechceme rozvést, nebo lidé, s kterými máme děti, nebo oba. Dokonce i s těmito lidmi musíme zbavit nutnost mít pořád pravdu a přijmout je pro to, aby se stali klidnějšími.

Zde jsou některé příklady malých problémů:

Vždycky chodí pozdě.

Místo toho, aby se na něj stále pokoušal, přijal, že bude vždycky pozdě a přidá časovou rezervu s jakýmikoli plány s ním.

Nenávidí navštěvovat pár událostí.

  • Místo toho, aby donucovala, prosila a manipulovala s ní navštívit, přijmout kamaráda nebo jít sólově Cítíte, že vás používá, když potřebuje věci, ale není tam pro vás, když potřebujete věci.
  • Místo toho, aby vyskočil, aby splnil své potřeby, dělá jen věci pro jestli jsou "pro zábavu" nebo "zdarma". To znamená, že neočekáváte nic na oplátku. Vždy si ověřte své motivy, když naplníte jeho potřeby.
  • Pokoušíte se mu něco získat? Budete zlobit, když to uděláte a on nevrátil přízeň? Pokud ano, zastavte to, co děláte, a místo toho se zaměřte na to, abyste se postarali o sebe. Pustit se o to, aby jste měli pravdu o důležitých otázkách, je náročnější, ale stále je to možné. Například:
  • Pokud váš bývalý či současný manžel není v souladu s péčí o děti, nespoléhejte na něho za něco tak důležitého. Pokud váš partner je náchylný k nevěře, chránit se před onemocněním pomocí kondomů nebo přestat být jejich sexuálním partnerem

Pokud vaše bývalá manželka nebo žena má problém s pitím a jízdou, přineste jí aplikaci Uber a nikdy ji nechte řídit vaše děti. Udělejte další opatření.

  • Je-li váš manžel násilný vůči vám nebo vašim dětem, musíte přijmout, že je to fakt, nemůžete doufat, že se změní. To znamená okamžitě odstranit sebe a vaše děti z poškození.
  • Nemusíme přijímat nepřijatelné (násilí a nebezpečí), ale musíme přijmout skutečnost. Čím více se budeme moci zbavit toho, že máme pravdu, provádíme úpravy založené na realitě, tím více štěstí a klidu vstoupí do našich životů.
  • Zjistěte, jaký tvar vaše tváře říká o vaší osobnosti
  • Klikněte pro zobrazení (6 obrázků) )

Foto: weheartit

Christine Schoenwald

Editor Láska Číst později Tento článek byl původně publikován v Huffington Post. Přetištěno s autorským povolením
arrow