# 1 Způsob, jak se setkat s mužem, který se budeš oženit

Zde je důvod, proč musíte začít konverzace, abyste se s ní setkali.

Máte těžké setkání s muži? Vypadá to, jako byste se nikdy nelíbila nikoho, nebo horšího - ošklivíte a ztrácíte jakékoliv kouzlo nebo osobnost, které máte, když se vám někdo líbí, což vás činí tak atraktivní jako tapetový papír? A ty jsi tvoje nejvíce hravá, rozkošná a legrační s těmi, o které nemáš zájem, takže je jenom uctíváš, že? Není to nejhorší?

Tak, kam půjdete najít muže, které byste mohli chtít, a jak se s nimi můžete vyrovnat? Mohu vám to říci, ale to bude šokující, abyste se vylepšili. Velcí muži jsou všude! A vše, co musíte udělat, je pozdravit! Nehraju si ... Jsou v obchodě s potravinami, v prádelně, v kavárně v okolí, v domě Depot, v driving range, v tělocvičně atd.

Nyní to není šokující část. Šokující část je, že jsou osamělí a hledají na vás signál, že je v pořádku. Tady je věc: Je tu něco o mužích, které musíte znát, a to dramaticky posílí vaše šance na nalezení toho chlapíka pro vás. Zde je pravda: Moderní muži jsou nejvíce osamělí lidé na světě. To je sociologický fakt.

Kurzy jsou, že roztomilý cizinec, který vidíte v obchodě s potravinami, v posilovně, v kavárně apod., Nevyrostl v oblasti, v níž žije. Pravděpodobně také nešel na vysokou školu. A jeho rodina původu pravděpodobně není blízko. Jinými slovy, lidé, s nimiž se ve slově nejvíce blíží - svým přátelům z dětství, školním kamarádům a sourozencům a rodičům - pravděpodobně nejsou ve svém každodenním životě. Ale počkejte, je to víc ...

Kurzy jsou dlouhé hodiny práce, což mu umožňuje jen trochu času na osobní život (díky tomu, jak drahý moderní život je - zejména pokud je Američan, pak slibuji, že pracuje na bláznivých hodinách. s méně času než kdekoli na světě, a to víc než Japonsko, a mají slovo, že umírá z přepracování!)

A nezapomínejme, že je to muž. Takže se nemůže dotýkat nikoho, pokud není sexuální. Jsme tak homofobní, že muži nemohou držet ruku s někým, pokud není romantický, nebudou políbit jiné muže (pokud nejsou přitahovány ženami) a nesdílejí hluboké a osobní sebevědomí mezi sebou něco je opravdu velkou záležitostí.) Na rozdíl od žen, které se spojují se všemi kamkoli jdou, mluví se svými přáteli po celou dobu, řeknou každému všechno a mohou být s ostatními ženami a přáteli bez toho, aby byli považováni za sexuální. Tak, tak ženy nejsou osamělé stejným způsobem jako muži. (Vědci se domnívají, že to je částečně důvod, proč ženy žijí déle! Protože mají více sociálních sítí.)

Takže nehromažďujte a nepřemýšlejte, až se příště objeví člověk, , protože umírá jen proto, abys pozdravil! Dále je tu zbytek dohody: Muži jsou kultivovaní, aby se přiblížili ženám. Jsou "předpokládáni", že dělají všechny pronásledování.

Takže od mateřské školy ví, že pokud mají rádi dívku, musí s tím něco udělat. Musí jít domů, požádat ji, aby ustoupila, nebo se přes přeplněnou místnost před všemi svými přáteli a požádala ji, aby tančila. GULP!

Tak co se stalo s průměrným mužem v době, kdy jste ho vyhnali na světě? Ženy ho odmítly ... hodně z nich! Proto se z bolestivých zkušeností naučil, že se k ženám nevzdá, pokud neví, že chtějí. Takže, pokud to není špatný chlapec, bude od tebe hledat nějakou tu věc, že ​​ho nebudeš kopat do obrubníku ...

A pokud jsi horká (což jsi) a ty mu neposíláš signály, okamžitě předpokládá, že jsi vzít. Přemýšlí:

"Taková žena musí být s někým" a neudělá nic. Tak co můžete udělat, abyste zastavili šílenství? Je to tak jednoduché, ale je to opak toho, co jste dělali. Jediné, co musíte udělat, je začít mluvit s lidmi všude, kam jdete! Řekni Cokoliv a oni budou tak vděční! Pozdravte, dopřejte si boty, komentujte počasí, požádejte o čas, zaříkejte ceny plynu, požádejte ho o stanovisko, požádejte o pokyny - možnosti jsou nekonečné! Nemusíte říkat něco brilantního, nebo dokonce legračního nebo působivého. Musíte něco říct. Pokud se nezajímá (nebo jeho přítelkyně je vzdálena pět stop), nemusí se moc vrátit. Jste vy, kdo se mu může cítit odmítnut. Nenechte se zabránit tomu, abyste mluvili s jinými muži, protože další chlapík bude v pohodě. Nebo ten chlap po něm, nebo ten chlap po něm ... A jednoho dne, když něco řekneš tomuto zajímavému cizince, usmívá se a rozsvítí se. A další věc, kterou víte, máte rozhovor a další věc, o které víte, že se smějete a děláte skvělé a další věc, kterou víte, jste ženatý (Dobře, mezi vámi je pár kroků ... ).

Nejlépe, když mluvíte s lidmi po celou dobu, kam půjdete, když uvidíte toho chlapa, který se vám líbí, budete tak pohodlní, že náhle neztratíte celou svou osobnost - budete mít vyvinuli všechny ty svaly "mluvící s muži", takže to bude snadné. Budeš tvým nejvíce báječným, okouzlujícím, dynamickým těm a on bude milovat to!

Teď, když sedíš a myslíš si, "No tak, Carol ... To není tak snadné, to pro mě nebude fungovat ... "Pak vás dovolím, abyste to zkusili. Pokaždé, když pracuji s velkou ženou, která mi říká, že se nikdy nestretá s žádnými muži, přiznává, že nesmí mluvit s cizinci, že se stydí na veřejnosti, že není přátelská s lidmi, které neví, atd.

Takže pokud jste jednotliví a neuspokojíte se s nikým, kdo se vám líbí, pak slibuji, že to je i hlavní důvod pro vás a tato malá změna bude rozdílem mezi tím, že budete v pátek a sobotu v noci osamoceni, nohy od něj. Výzkum prokázal, že ženy, které skončily šťastně v manželství, to nečiní náhodou - vynaloží velké úsilí na to, aby našli lásku, a zacházejí s touto částí svých životů, jako je to práce.

Pokud se chcete dozvědět a všechno ostatní, co musíte udělat, abyste změnili svůj jednotný stav a nakonec skončili šťastně až po skvělém chlapíkovi, poté se ke mně a více než 25 předním světovým odborníkům na seznamování a vztahující se k "Love on Purpose Revolution", která se právě děje.

Přestaňte věřit v lži, že láska se má stát "jako kdyby kouzlem", nebo "když nehledáte" - začněte dělat to, co je zapotřebí, aby se to stalo pro vás. Jsem tak vděčný za to, že jsem součástí této úžasné sestavy (která zahrnuje staré superhry jako John Gray a Rhonda Britten!) - ať už potřebujete pomoc s datováním na internetu, komunikaci, sexu, datování po rozvodu nebo překonání strach, máme to na vás ...

Pokud jde o vaše vztahy, které jsou osobní a emocionální, díváme-li se na znamení Slunce ve vztahu k vašemu, nevysvětlíte, jak se bude vztahovat. Můžete se dozvědět více o tom a mnoha dalších úžasných pravdách na křižovatce astrologie a lásky ve volném newsletteru, který se můžete zaregistrovat zde: Klikněte zde pro zasílání newsletteru Carol zdarma.

Další rady o tom, jak se setkat s novým lidé na YourTango:

Jak řídit stres z setkání s novými lidmi

Seznamovací dary, které se mají vyhnout při setkávání s novými lidmi

  • 37 Přátelství citace: jen nejlepší pro vaše bestii
arrow