10 Absolutní pravdy o vztazích (které nechcete slyšet)

Jak lépe "vztahovat"

1. Pokud neuděláte chyby, nerobíte dostatečné riziko.

GIPHY

Ne, to neznamená podvádění. "Chyby" myslím tím, že dělám věci v rámci hranice vztahu s dobrým úmyslem růst a učit se a pak převzít odpovědnost za ně, pokud nejsou zdravé. Někdy jsme tak posedlí tím, že jsme "dokonalí", zapomínáme, že chyby jsou to, jak se učíme. Dokonce i ve vztazích. Bez chyb se nepohneme kupředu. Jsme rovní. Plošina. Chyby simulují změnu, otřásají hovno, aby se zjevení vytvořilo. Lepidlo přichází s rizikem a dělá chyby jako pár, pak se z nich učí a stává se silnějším týmem.

2. Očekávejte, že je užitečné něco vzít.

Mnoho lidí se domnívá, že vztahy by měly přijít přirozeně, stejně jako spěch dopaminu, který zasáhl váš mozek, když jste se poprvé setkali. Vlastně, být v monogamním vztahu, ve kterém jste neustále vyzýváni, abyste se na sebe dívali a kompromisovali své potřeby či potřeby, je nepřirozený. To odporuje našim přirozeným lidským instinktům. Přizpůsobit se a přijmout to vyžaduje čas - dlouhou dobu. Proto říkám svým klientům, že jsou postaveny vztahy. Prostě se nestanou, protože se cítí dobře. Buďte trpěliví.


S VZTAHUJÍCÍM: Pokud děláte tyto 10 věcí, které směřujete ke stálé lásce (Yay!)


3. Pracujte velice, velmi tvrdě.

přes GIPHY

Jaká je hodnota snadná? Mnoho lidí podceňuje, kolik práce potřebuje k tomu, aby vztah fungoval. Klepou na to po prvním "velmi". Takže jak vypadá velmi, velmi tvrdá práce? Je to jiné pro každého, ale budete znát kvůli té obrovské horu, kterou vidíte před vámi, kterou jste vždy vyhnuli lezení. Druhým "velice" se rozumí sebe-vyšetření. Čím déle jsme ve vztahu, tím jsme pohodlnější. Pak je snadné obvinit místo odpovědnosti. Přemýšlejte o tom, jak jste mnohem flexibilnější a vnitřněji vypadali, když jste se poprvé setkali. Teď všichni, co děláte, je ukázat prsty. Při pohledu směrem dovnitř je to, co vypadá velmi tvrdě.

4. Požádejte o příležitosti.

Protože si myslíme, že známe našeho partnera tak dobře, přestáváme se ptát. Místo toho předpokládáme. Věc je, lidé se mění. Pokud něco chcete, požádejte o to. Odpověď partnera se může dnes lišit, než by to bylo včera. Ale pokud se neptejte, nikdy nevíte, ale co je důležitější, nikdy se nedostanete. A teď jste rozzlobený a rozhořčený. Je to základní pravidlo života a platí ve vztazích. Zjistěte, jaké jsou vaše potřeby, a požádejte je. Nenechte se o ni ptát. Ale nikdo nemůže číst vaši mysl, i váš partner. Proces dotazování nebo komunikace vytváří příležitosti k lepšímu porozumění.

5. Dokončete, co začnete.

Mám na mysli argumenty. Chci říct, myslím, že i sex. Ale mnoho lidí začíná argumentovat a nedokončí to, protože se příliš zahřívá. Nebo je to příliš spoušť. Nebo se ego dostane do cesty. Nebo nechtějí převzít odpovědnost. Takže odcházejí a nikdy se k nim nevrátí - a problémy se nevyřeší. Místo toho se lidé neslyší a když se lidé neslyší, odpojují se a začínají emocionálně oddělovat se. To je, když děláš hovno, že lituješ. Pokud odcházíte od boje bez souhlasu nebo se věci vyřešíte, opouštíte vztah k tomuto období - a jednoho dne se nikdo nevrátí.

6. Řekněte Ano téměř na všechno.

přes GIPHY

Za předpokladu, že je zdravý a záměr je dobrý, co je nejhorší, co se může stát? Vyjdeme ven z komfortní zóny? To se jmenuje příležitost. Myslím, že ve vztazích říkáme příliš mnoho. Nemáme rád pocit nepříjemnosti. Spadáme do rutin. Věci jsou nudné. Pokud chcete ve svém životě více ano, je to místo, kde začít.

Řekněte Ano dobrodružství, různé způsoby, jak prozkoumat sex, nové aktivity, sledovat filmy, které byste normálně nesledovali, četl knihy, které normálně nečetíte, přicházíte domů brzy, hraní rolí, různé noci, různá jídla, restaurace, různé pohledy, hudba, nové koníčky, více kontaktů s očima, v podstatě přepínat hovno!


SOUVISEJÍCÍ: Ano, měli byste vždy mít sex se svým manželem, když ho chce


7. Obsazeno je rozhodnutí.

Jen proto, že jste zamilovaná, neznamená, že je čas zastavit život. Každý partner by měl mít svůj vlastní život. To znamená, že máte možnost být zaneprázdněni a pracovat na svém kontejneru. Myslím, že mnoho lidí se dostane do vztahu a zastaví nebo zpomalí svou vlastní "zaneprázdnění". Vztah se stává jejich životem. Toto není nazýváno vztahem. Toto se nazývá codependency a je to lepivé a nezdravé. Váš vztah by měl zlepšit váš život, neznamená to, že ho umístíte na zadní hořák.

8. Neomezujte své sny předtím, než skutečně sníte.

přes GIPHY

Ať už máte sny, když jste byli svobodní, neměli by se měnit, protože jste ve vztahu, pokud se to nestane organicky a upřímně. Mnoho se vzdát svých snů, protože jim to nedovolí. Vaše sny se ve skutečnosti mohou změnit, ale nikomu je cenzurovat.

9. Chcete-li usilovat o pozoruhodný život, musíte se rozhodnout, že chcete jeden.

Klíčové slovo je to vy, ne oba. Myslím, že mnoho lidí se ve svém vztahu ztrácí, protože zapomínají na své vlastní potřeby, potřeby a cesty. Pozoruhodná situace se může stát i tehdy, když jste v závazném vztahu. Ale musíte se rozhodnout, že chcete být pozoruhodný a že nejste ochotni s tím vyjednávat.

10. Je to jen selhání, pokud přijmeš porážku.

přes GIPHY

Měli bychom bojovat za náš vztah. Vždy. Vy jste tu. Je tu váš partner. A pak je tu vztah. A pokud přijmete porážku, nebudete pro vztah bojovat. Ale přiznáváte-li se, že se mýlíte, nepřijímáte porážku - přiznáváte, že se mýlíte, skutečně bojujete za vztah. Přečtěte si větu znovu.

Mnoho lidí se dostalo tak, že se vzájemně bojují ve vzájemných vztazích, které zapomínají, že jsou ve stejném týmu. Místo toho, kdyby oba lidé bojovali o vztah namísto toho ve vztahu, byly by to velmi odlišné výsledky.

Zde je věc o vztazích. Mohou být úžasné a magické, nektar ve vašem životě, aby vás chtěl vrátit domů brzy. Ale mohou také být destruktivní a poslat vám velmi kluzký dobře. Ujistěte se, že tyto pravdy strávit, ale důležitější je hrát v akci, protože to je to, co milující tvrdě vypadá.

S VZTAHEM: Pokud váš vztah má tyto 20 vlastností, je to v zásadě nerozbitné


John Kim LMFT propagoval online životní koučování před sedmi lety. Kim se stal známým jako nekonvenční terapeut, který pracoval z krabice, a když si vybudoval vlastní koučovací tým, spustil celé hnutí, aby změnil způsob, jakým se měníme. Následujte ho na Instagram .

Tento článek byl původně publikován na Psychology Today. Přetištěno s autorským povolením

arrow