10 Nejlepších sexuálních hraček, které někdy existují, podle pornografické hvězdy

Čas investovat!

Jessica Drake

Než jsem začal na sexuální výchově, se objevují v obchodech pro dospělé, podepisují DVD a fotografují s fanoušky. Jakmile se začaly objevovat obchody s butikovými sexy, lidé se začali cítit pohodlněji a mluvili o hračkách a nevyhnutelně mě požádali o doporučení k produktům.

Ujistěte se, že jsem rozhodně udělal hodně výzkumu, a tak jsem začal sdílet mé znalosti se zvědavými zákazníky. Otázky se týkaly: "Jakékoli rady ohledně nákupu prvního vibrátora?", "Které hračky jsou dobré pro zahřátí pro anální sex?" A dokonce: "Rád bych svého manžela zajistil masturbátor, ale nemám víte, jak si vybrat jednu! "

Mějte na paměti, že tam jsou tuny hraček, což znamená, že existuje jedna (nebo mnoho!), která bude fungovat pro všechny typy osob.

hračky - nebo dokonce i když nejste - pamatujte si, že byste se neměli vždy rozhodnout, co je levné, protože většinu času získáte přesně to, za co zaplatíte. Může to být úsek utrácet 100 až 200 dolarů na vibrátor, ale v dlouhodobém horizontu je to tak, že stojí za to vědět přesně, jaké materiály byly použity při výrobě produktu, neboť to je něco, co se ve vás stane.

Také většina společností v luxusní kategorii má často záruky nebo náhradní záruky, což je plus.

Pokud jde o bezpečnost, vždy zvolte hračku s rozletěnou základnou, abyste ji mohli dostat ven. Vyhněte se předmětům s řetězci, které by se uvolnily (a uvízly uvnitř) a prosím, žádné ostré hrany! Používejte samostatné hračky pro vaginální a anální použití a vždy po každém zasedání je vyčistěte. (Foam N Fresh je skvělá antibakteriální čisticí přísada, která je bezpečná pro všechny hračky, bez ohledu na materiál.)

Nyní, když máme základy z cesty, jsem sestavil svůj první desítkový seznam sexuálních hraček. že tento seznam se mění poměrně často a že nejsem zaplacena žádnou z těchto značek (ačkoli můžu dostat volné vzorky výrobku najednou nebo jinam). V žádném konkrétním pořadí, zde je 10 hraček, které mám rád právě teď, pro lidi všech pohlaví a sexuality.

Buck-OFF

Foto: stylcaster Toto je první hračkářská hračka pro trans mužů Buck Angel, někdo, kdo je pro mne obrovskou inspirací a peklo jako model pro trans komunitu.

The Buck-OFF, $ 30; Perfect Fit

Související: Uh, váš zájem o trojice by mohl být založen na vašem příjmu

Vesper

Jedná se o velmi malou, ale velmi silnou atmosféru, kterou můžete nosit jako šperky. Vážně. Pouze ti, kteří vědí, budou vědět. To je momentálně můj go-to, a nikdy mě to nezklame.

Vesper by Crave, 69 dolarů; v Crave

Fleshlight

Možná jsem zkreslený, protože mám jednu (vlastně tři) z těchto přizpůsobitelných masturbátů vytvořených ve vlastní vaginální podobě, ale to je opravdu mužský masturbátor.

Fleshlight Girls, od 80 dolarů; u Fleshlight

Podobné:
Je to láska, nebo je to jen dobrý sex? 5 způsobů, jak říct rozdílB Vibe

Mé nejnovější fascinaci, tyto anální zástrčky mají různé velikosti, aby vyhovovaly vašim potřebám. Vyzkoušejte rimming vibraci. Jste vítáni!

Rimming Plug, $ 150; u B Vibe

Kapesní králík

Má vynikající pocit se silnými tichými vibracemi. Je to drahokamy velmi drahocenné a dokonale se hodí do Vaší ruky.

Pocket Rabbit Crystalized Limited Edition, 180 dolarů; v The Rabbit Company

Související: Co 7 žen chtělo, aby jejich partneři věděli, že je mají vypnout

Luxe Vibe

Tento vibrátor je malý, diskrétní a má dlouhý náboj. Je skvělý pro klitorální stimulaci a je cenově dostupný, ale není levný.

Luxe Compact Vibe, $ 55; na NS Novelty

Dobíjecí Bodywand

Pryč jsou dny masážníků hůlky se šňůrami, které se všude zamotávají. Ten má pevné, silné vibrace a je skvělý pro experimentování všude, na všech typech těla.

Nabíjecí baterie, 26 dolarů; v Bodywand

Womanizer

Jakmile jsem se dostal přes jméno, (a upřímně, musel jsem zkusit VELMI tvrdé) orgasmy přišli snadno s tímto sací styl stimulátor, který jde přímo na uživatele klitoris. Mnoho lidí vyslechlo hlášené orgasmy za minutu. YEP-ONE MINUTE.

Womanizer, 130 dolarů; u Koupit ženizer

Metal Worx Luv Plug

Tato kovová zástrčka s kovovou sponou je snadno ovladatelná. Vynikající pro ty, kteří se cítí jako senzační hra, neboť je můžete používat za studena, pokojové teploty nebo teple.

Metal Worx Luv Plug, $ 20; u Amazon

Helix Classic

Tento masáž prostaty (aka samčí G-spot stimulátor) má úžasný vzhled: Je dokonale tvarovaný vpřed pro přímou masáž prostaty, nejen s rukojetí na druhém konci, ale také karta, která se ruší přímo na perineu.

Helix Classic, $ 50; v Anerosu

Tento článek byl původně publikován u StyleCaster. Přetištěno s autorským povolením

arrow