10 Playlistů BEST Workout na Spotify pro Killer Gym Sesh

Nic takového jako hudba, která by si cvičil na další úroveň! Ryan Roschke

Silný tah a těžká výchozí hodnota jsou perfektní palivo pro ovládání cvičení. Existuje jen jeden problém: pokud jste někým, kdo pracuje docela málo, budete spálit na vašich playlistů velmi rychle. Peklo, proto jsme již vytvořili letní seznam skladeb, abyste se mohli přesunout ze všech jarních jamů.

Naštěstí máme řešení pro všechny z vás, kteří mají hlad na nové playlisty cvičení. Spotify je opravdový zlatý důl inspirace pro kondiční hudbu a sestavili jsme pevný seznam seznamů pro všechny druhy cvičení.

SOUVISEJÍCÍ: 7 lidí, kteří ztratili 100+ libra, sdílejí své nejlepší tajemství ztráty hmotnosti

Nejlepší část je, že některé z nich se aktualizují každý týden, což znamená, že se k nim můžete znovu a znovu vrátit.

1. "Workout Mix"


Chcete-li mít standardní, žádný playlist s ozdobami plných cvičení, je to právě ten playlist.

2 "Letní 2017"

Nejlepší palivo je nejžhavější a nejaktuálnější hudba, kterou může průmysl nabídnout. Pokud se snadno vyhoříte na písně, můžete se stále vracet.

3. "Unbreakable Workout"

Chtěli byste se cítit zcela neporazitelná, jako byste mohli něco prosadit? Získejte vše v tomto výkonném seznamu čerpadel

4. "Běh Tempo"

Ne každá popová skladba je vhodná pro běh. Pokud hledáte ten stálý rytmus, který vás přenese, je to pro vás.

SOUVISEJÍCÍ: Pitné víno před lůžkem vám pomůže ztrácet váhu, říká AWESOME Science

5. "Virová hity 2017"

Každý rok se objevují ty zlaté džemy, které kladně

skákají na vrchol grafů, protože jsou to jen návykové. Jedná se o písně, které prostě nemůžete přestat poslouchat ... a to znamená, že nebudete moci přestat čerpat, zatímco vy. 6. "Fitness Kettlebell Workout"

Pokud se snažíte zesilovat na cvičení z kettlebell (nebo něco podobného intenzity), možná budete chtít s tím opravdu vykopnout.

7. "Pride"

Pro LGBTQ + Pride Month, Spotify získal desítky hudebních umělců, aby vyčistili playlisty, aby odpovídali tématu "Pride". Seznam Little Mix je perfektní, protože je plný hranice s klasickou a současnou popovou realitou.

8. "Girl Power Breakup Mix"

Prochází rozchod a snaží se najít motivaci k práci? To by tě mělo dostat! Kanál, který se zuří do napájecího a zalitého odpoledne.

9. "Běh cvičení"

Zatímco předchozí běžící seznam skladeb je o udržení dokonalého tempa, je to všechno o tom, že ho otřásá. Když rytmus klesne do remixu, můžete opravdu zasáhnout ten sprintu!

10. "Hit Remixes 2017"

Někdy se dnes popové hity jednoduše nestačí. To je nejlepší část o remixu: bude to trvat jakoukoli píseň od 0 do 100 v pouhých sekundách. Tento článek byl původně publikován v PopSugaru. Přetištěno s autorským povolením
arrow