10 Nejlepších a nejhorších osobnostních rysů vodnářů (+ jejich perfektní láska zápas)

)> Nejlepší (a absolutně nejhorší) z Aquariusu

Je pravděpodobné, že jsou vaše horoskopy, které se vám líbí, a možná i lásku. Všichni máme skvělé osobnostní rysy a některé hrozné ty, které vypadají, že vystupují ve vztahu k jinému znamení zvěrokruhu.

Miluju být Vodnářem, ale někdy to může být těžké vyřešit. že je to opravdu jen vinu za osobu, kterou jsem, ale mé znamení zvěrokruhu stále hraje do toho hodně.

přes GIPHY

Začátečník, Aquarius je znamení leteckého horoskopu, stejně jako Libra a Gemini. A jako letecká značka mají tendenci být hlubokými myslitelníky, kteří se rádi dostanou do hrubého problému, aby to zjistili.

Jsou také schopni zvládnout abstraktní problémy jako pro, protože mají tendenci vidět svět v jiné světlo; oni rozhodně nemyslí jako každá jiná hvězda znamení

SOUVISEJÍCÍ:

Brutální pravdy o milování vodnáře (jak napsal jeden)


A jak se lišit od všech ostatních znaků, jejich individualita a jedinečnost je to, co často dělá, že se zdají být "divné" a neobvyklé pro lidi. Jinými slovy, pokud ještě nejste leteckou značkou, pravděpodobně nebudete nikdy vědět, co se děje uvnitř této hlavy Vodnáře. Stejně jako samotný vzduch, Aquarius má tendenci být těžké oddělit. Dokonce i když si myslíte, že jste je všichni vymysleli, dělají nebo říkají něco, co dokazuje, že je vůbec neznáte.


Ale i když může být těžké skutečně vědět, co skutečně tvoří Vodnáře, vy nemohou popřít, že jejich hlavním cílem v životě je změnit a přinášet dobro světu. Ačkoli jejich horký a chladný postoj vás může úplně bláznit, je tu něco o tom, že máte ve svém životě Vodnáře, vše vypadá trochu lépe.

Vodnář ovládá planeta Uran. Pod Uranem získává Aquarius svou zálibu pro vzpouru a nutkání prozkoumat nové věci v životě.

Postavení této planety také usnadňuje pochopení, proč je Aquarius natolik přitahován k tomu, že je nezávislým a přemýšlejícím člověkem; Uran je planeta originality a svobody.

A pokud jde o způsob Aquarius (fiktivní slovo pro kategorii), je Aquarius pevným znamením spolu s Taurus, Leo a Scorpio.

SOUVISEJÍCÍ:

Zodiac 'Dekan' pro Blíženci, Váhy a Vodnáře - Jak najít Sub-znamení (a co říká o vás)

To znamená, že jsou spíše introspektivní spíše než odchodní, a jsou více tvrdohlavý a zakořeněný ve svých přesvědčeních než jiné znamení zvěrokruhu.

Nyní o vás nevím, ale dozvědět se o příchodech tohoto znamení - spíše než o základní rysy osobnosti, které přicházejí s tím, že jste Vodnář - opravdu mi pomohl dozvědět se více o nositeli vody (a mně).


Samozřejmě, to neznamená, že osobnostní rysy Aquariusu nejsou hlavním faktorem toho, kdo jsou hluboko. přes GIPHY


Ale říkám, že tyto osobnostní rysy pouze poškrábám povrch tohoto znamení; tam je ještě tolik, co se dozvíte o Vodnářovi.

Takže, čtěte dál podle nejlepších a nejhorších osobnostních rysů znamení zvěrokruhu Vodnáře a jejich dokonalé lásky, podle astrologie. Vždycky vidí to nejlepší v ostatních.

GIPHY

Jedna z nejlepších kvalit Aquarius je, že je vždy ochotna vidět to nejlepší ve vás. Je to druh člověka, který vám dá výhodu pochybností téměř ve všech situacích, protože opravdu věří, že máte správné odpovědi uvnitř vašeho - i když to znamená, že jste se hluboce shodli, abyste je našli.

Vodnáře také věří ve druhé šance, pokud jí ukážete, že si ji zasloužíte. Může cítit BS od míle daleko, a tak nikdy nevyužijte její laskavosti. Pokud tak učiníte, bude vás lítat.

SOUVISEJÍCÍ: Jak Merkur se pohybuje do Vodnáře bude mít vliv na váš Love horoskop


2. Je to tajemství

přes GIPHY

Aquarius, který je tajemstvím, může být pro některé lidi zajímavý, ale ve skutečnosti to bude prostě špatně. Líbí se ti to opravdu, nebo je prostě pěkná? Jste po tomto velkém boji nadále přáteli nebo vás nenávidí?

Můžete se zeptat na jakoukoli otázku, kterou máte po setkání s Aquariusem, ale zaručuji, že nebudete mít mnoho odpovědí. Aquariusova spokojenost činí těžké říct, jestli je do tebe, nebo chce, abys ji nechal sám, protože se zdá být šťastná, že tě vidí a lhostejnost k tvé přítomnosti.


A co se týče situací, dobrých a špatných zpráv a hezké hodně všechno ostatní v jejím životě, je nemožné vědět, co si o tom všechno myslí. Mnohem obtížnější, ne?


SOUVISEJÍCÍ: 14 Věci Pouze lidé, kteří potlačují své pocity, rozumí

3. Nebojí se postavit se za sebe

přes GIPHY

Aquarius je spousta věcí, ale jedna věc, kterou rozhodně není, je koberec, který může každý chodit po všem. Ať už bojuje za nějakou věc, v níž věří nebo se brání v argumentaci, je Aquarius silná kuřata, která se nebojí, aby se postavila za sebe.

Jistě, někdy se během konfrontace stává nervózní, stejně jako mnozí z nás , ale všechny její nervy jdou pryč, když je téma kolem něčeho, na co je vášnivá. Dávej jí důvod bojovat a ona ti ukáže, že se nikdy neodvrátí.


S VZTAHUJÍCÍM: 7 Brutální pravdy o milování vodnáře (jak psáno jedním)


4. Je to celá nebo nic dívky.

přes GIPHY

Zní to jako dobrá kvalita - je to vše-nebo-žádný druh člověka, ale pokud jde o Vodnáře, je to méně o tom, kočička, která jezdí a umírá, a víc extrémisty. Ačkoli je pravda, že Aquarius NIKDY nic nedělá na polovinu, má také tendenci dělat a říkat věci, které by dokázaly. Například, nenávidí, když jí bylo řečeno, co má dělat, ale namísto toho, aby jen pokrčila pravidla a dělá cokoli, co chce.

Je známo, že dělá velké řešení z povstání, což jí často přináší více potíží než ona zvládne.


SOUVISEJÍCÍ: 11 Důvody tvrdohlaví ženy dělají nejlepší manželky


5. Má mozek a ona ví, jak je používat.

prostřednictvím GIPHY

Aquarius se rád učí a vždycky hledá ten nový zajímavý factoid, který uklidní její touhu po poznání. Ona také miluje učit své BFF nebo sourozenci něco nového, protože je to její způsob, jak spojit se s lidmi, které miluje, stejně jako učit je něco nového.Ale zatímco ona vždy neustále oko venku pro výuku ona může vzít na vysoké škole poblíž ní nebo trénink sesh v práci, ona není JUST kniha inteligentní. Rozkošná inteligence se pohybuje od uvnitř učebny až po myšlenku mimo krabici. A ačkoli to může znít sýto, miluje ty pozdní noci, hluboké rozhovory, které trvají hodiny, které můžete mít jen s někým, koho jste skutečně blízko .

SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování vodnáře

6.


GIPHY


Zatímco je to pravda, Aquarius má spoustu blízkých přátel a miluje setkání s novými lidmi, seznamky a všechno dobré věci, nikdy ji nebudete moci svázat

Má ráda být nezávislá a potřebuje svobodu být šťastná, ale to stále neznamená, že je osamělý vlk, který si bude vždycky chtít milovat sebe nad tím, že miluje někoho jiného. ne tajemství, že Aquarius je velmi oddělené a zatímco to může vypadat jako ona je studená a nemá ve skutečnosti chtějí vás kolem, je to opravdu jen proto, že ona ráda je sama o sobě. Někdy to někdy ubližuje!

V SOUVISLOSTI: Jak váš hrubý smysl pro nezávislost skutečně činí pro vás lepší partnerem

7. Vidí svět jinak.

GIPHY


Vodnář by určitě mohl být označen jako "správný", zvažuje, jak často si myslí, že je mimo krabici. Je to kreativní jedinec, který není jen zřejmý v práci, kterou dělá, ale také v tom, jak si myslí.


Nevidíte, jak se Aquarius dívá na věci logicky, ale uvidíte, že se pokouší obrátit problém vzhůru nohama a vyřešit to. Vidí svět jinak, což je jak inspirativní, tak geniální.

Vodnář chce být znám jako osoba, která přináší inovace a představivost ke všemu, co udělala v životě, a inspirovala ostatní k tomu, aby se změnili.

SOUVISEJÍCÍ: Messy Lidé jsou v podstatě produktivní, představiví géniové

8. Ona má ohnivou náladu

-


pokud ji provokujete


přes GIPHY

Aquarius nevypadá jako typ člověka, který ji ztratí kvůli nic, protože

typ člověka, který to má udělat. Nepotřebují malé věci a ona má tendenci prostě pokrčit lidi, kteří se ji pokoušejí zbláznit.

Samozřejmě, pokud budete pokračovat v pokoušení medvěda (nebo nosič), víte, co se stane, že? Nosič vody bude bičovat - a nebude to hezké. Když je provokována, její tajná, přesto ohnivá povaha vyjde.


A co zhoršuje to, že má tendenci lákat její hněv (odtud pokrčí rameny), dokud nebude pro tebe pozdě


a ona. SOUVISEJÍCÍ: 10 Znaků Unapologetic Fearless, Fiery Women

9. Vždy se na ní můžete opřít.

přes GIPHY Nad všemi ostatními je Aquarius úžasným přítelem. Nejen, že bude v okamžiku, kdy jí řekneš, že potřebuješ rameno, abys křičela a ruku držet, ale ona bude s tebou držet skrz tlustou a tenkou, pokud tě miluje. Vodnář je úžasný posluchač, tak vždy, když máte nějaký problém nebo pokud chcete jen mluvit, je tam vždy, aby vám půjčila ucho. A pokud jde o potřebu nějakého směru v životě, měla by být Aquarius vaším úkolem pro práci v náročných částech života - je skvělá při poskytnutí solidních rad.

SOUVISEJÍCÍ: 25 kusů nejlepší manželství poradenství někdy (shromážděno více než 13 let )

10. Její přemýšlivost ji může dostat do potíží. GIPHY Aquarius není v žádném případě impulzivní osoba. Ona má tendenci být přemýšlivý ve všem, co dělá, což je samozřejmě skvělé, ale to může také vést k převrácení.


A když Vodnář přehodnocuje věci, dělají se špatné věci. Dokonce i když se musí rozhodnout o něčem, co chtěla po dlouhou dobu, stále musí vážit výhody a nevýhody předtím, než ji učiní.


I když je to v některých situacích dobrá kvalita, v jiných , znamená to, že čeká příliš dlouho a ztratí její šanci. Aquarius také není žádným cizím slovem pro výčitky kupujícího; ona se musí naučit, jak najít ten šťastný prostředník (který všichni víme, že je těžké pro ni dělat).

SOUVISEJÍCÍ: 7 Znamení Osoba, kterou miluješ, je vysoce citlivá nadměrná myslička

přes GIPHY


Obě váhy a Vodnář jsou vzdušné znaky, což znamená, že mají tendenci přemýšlet stejně a mají podobné cesty a cíle v životě, což pro Aquarius činí tento zápas v nebi. znamení si váží toho, že má aktivní společenský život a lásku kolem lidí - zejména pokud se jedná o setkání s někým novým a zajímavým. Váhy oceňují, že Vodnář je kreativní duše, zatímco Vodnář si uvědomuje, že Libra chápe, co se děje v jejím mozku za všech okolností.


GIPHY

Libra a Aquarius jsou inteligentní a zkoumají znamení, které vědí, komunikace, náklonnost a někdy se vkládáte do obuvi druhé osoby, která se k nim opravdu vztahuje.

Zatímco oba mají tendenci přijímat rozhodnutí na základě svých emocí a toho, co cítí ve své střevě, ani nejsou nadšení ani nezodpovědní s jejich emocí. Pro některé outsidery se tento vztah může zdát spíše jako vážné partnerství, ale pouze Vodnář a Váhy vědí, jak hluboko se jejich láska pohybuje navzájem.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Power Couple Match For Your Zodiac Znak

Emily Ratay je plný úvazek spisovatel žijící v Pittsburghu. Je to vášnivá životní situace a feminismus, a ví, že všechno je v tom správném páru bot. Plánuje v budoucnu napsat knihu.


arrow