Redakce Choice

10 Nejlepších a nejhorších zvěrokruhů osobnosti osobnosti Panny (+ jejich dokonalé lásky zápas)

Nejlepší (a absolutně nejhorší) Panny podle astrologie. Šest z znamení zvěrokruhu a znamení Země, Virgos jsou komplexní bytosti přírody, které touží milovat a být milovány.

Narozené 23. srpna - 22. září jsou Virgové známí svým chováním a dodržováním pravidel.

Virgové jsou často myšlení ve vztahu k jejich symbolu Panna, a oni jsou považováni za nejčistší zvěrokruhů.

Tento ideál, který zbytek světa má pro ně někdy přidává tlak na to, jak si myslí, že by

Jejich cílem je být perfektní ve všem, co dělají, a oni jsou frustrovaní, když vidí, že to není možné.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Power Couple Match pro váš Znamení zvěrokruhu


Jsou velmi podporují lidi v jejich životě a jsou často první, kdo dává i lidem, kteří nevědí, výhodu pochybností.


Virgos má také jednu z nejlepších vzpomínek z jakéhokoli jiného horoskopu. > Virgové mají mnoho skvělých osobnostních rysů, ale někdy a nad vydíráním těchto astrologických osobnostní znaky způsobují, že mají negativní vliv na Pannu

prostřednictvím GIPHY

Tyto negativní znaky zahrnují potřebu overanalyzovat situace a mít velmi kritické oko na sebe spolu se všemi ostatními v jejich životě. kritické oko je důvodem jejich snadné frustrace a někdy i velmi krátké povahy.

Virgos jsou jedinečné ve své vlastní podstatě a nikdy nebudou dělat nic, co by se stalo. Jejich skromnost a skromnost je to, co jim přitahuje lidi, nakonec odhalí krásu, která je Pannou.

SOUVISEJÍCÍ: 8 Důvody, proč jsou Panna Ženy nejlepšími ženami, které mají milovat

S tím se říká, jakmile se naučíte způsoby Virgo, naučíš se milovat Pannu přesně jak chce být milován. Až tak dlouho, dokud není Panna nikdy podceňována.

A co nejlepší znamení zvěrokruhu, kteří jsou nejvíce kompatibilní a kvalifikovaní zvládnout vše, co je Panna, Taurus, Rak, Štír a Kozoroh to dělají nejlépe. je seznam 10 nejlepších a nejhorších osobnostních rysů lidí narozených horoskopem Virgo.


Nejlepší osobnostní rysy


1. Virgové jsou kritičtí myslitelé.

prostřednictvím GIPHY

Panna bude před každým rozhodnutím projít všemi možnými prvky myšlení. Nerada se jim to nelíbí, což je důvod, proč se budou dívat na všechny strany předtím, než řeší problém.


2. Virgos jsou pracovití

přes GIPHY

Panna ví, že dobrá věc přichází k těm, kteří si to vydělávají, a proto budou pracovat své prdele, aby získali všechno, co chtějí. aby si všichni vynaložili práci a včas.

Jejich tvrdé práce nezůstane bez povšimnutí a mnoho lidí obdivuje obětavost, kterou má Panna.


3. Jsou to úžasní umělci.

GIPHY

Kreativita Virgo je vždy tekoucí. Používají umění jako útěk k jejich problémům. Rádi se vyjadřovali skrze hudbu, tanec, herectví a dokonce i kreslení. Pokud si nejste jisti, jak se cítí Panna, prostě se podívejte na jejich umělecké dílo.

4. Pamatují si všechno!

přes GIPHY


Panna Má úžasnou vzpomínku. Mohou si vzpomenout a přinést věci, které se odehrály od raného dětství, které si většina lidí nevzpomíná.

Neustále vzbuzují staré vzpomínky, díky nimž se cítí dobře,5. Virgové jsou věrní

přes GIPHY


Pokud máte místo v životě Panny romanticky, ukáží vám, že jsou jedním z nejvěrnějších znamení, které jsou.

Nikdy vás nezklamou a jen oči pro jednoho romanticky. Můžete říct skok a oni budou říkat, jak vysoko bezpochyby.

Jejich láska je nekonečná a budou vždycky věrní.

699> S VZTAHUJÍCÍM: Muži mohou říct, jestli jste věrni jen při pohledu na vás


6 . Virgos jsou sladké.

přes GIPHY

Virgos jsou jeden z nejsladších znamení. Jsou plné lásky a náklonnosti na věky. Jejich srdce zůstávají laskavé a pokorné, protože se vždy snaží pomoci někomu i všemu v životě.

7. Jsou trpěliví.

GIPHY


Virgos je velmi oblíbený pro trpělivost, kterou mají s ostatními. Neustále se pokoušejí nalézt dobro v lidu a často dávají těm v jejich životě přínos z pochybností. Zatímco obvykle existuje limit na to, jak dlouho jsou ochotni čekat, čas je obvykle zdlouhavý a dává lidem kolem sebe dostatek času na to, aby opravili svůj čin, pokud to bude nutné.


9. Vezmou zodpovědnost vážně

přes GIPHY

Pokud dáte pokyny Panny, s největší pravděpodobností sledují instrukce na T bez pochyb. Oni mají rádi, že mají na starosti situace a nechtějí nechat někoho dole. Prostě chtějí, aby ten, kdo jim dal instrukce, byl na ně pyšný.


10. Virgos jsou spolehliví.

přes GIPHY

Většina Virgosů se snaží být spolehlivá. Chtějí, aby všichni věděli, že jsou tam vždy, aby jim pomohli bez ohledu na to, co. Virgo bude první, kdo odpoví na vaše volání, a ten poslední zanechá situaci, když potřebujete.


SOUVISEJÍCÍ: 6 Super intuitivní Znamení zvěrokruhu, kteří mohou číst lidi opravdu dobře

11. Virgové jsou skromní.

přes GIPHY


Virgové jsou velmi skromní. Často jsou přirozeně pokorní. Oni těší, že je lidé vidí jako na zemské bytosti. Vždy dávají ostatní před sebe. Jsou hrdí na své úspěchy, ale nikdy příliš neslušné.

Nejhorší osobnostní rysy

(


Protože ne všechno o Panně je broskev ...)


12. Pamatují si všechno.

GIPHY

Zatímco jejich paměť může sloužit jako vynikající nástroj, je také důvodem pro jejich úzkost. Je smutné, že si mohou uvědomit událost, která se jim stala před mnoha lety, a narazili na skutečnost, že se to stalo. Bude se tak obávat, že jejich znepokojivost v mnoha situacích získá to nejlepší z nich.


13. Virgové jsou také kritičtí.

prostřednictvím GIPHY Mohou být dobří v kritickém myšlení, ale jsou také známí tím, jak kriticky vidí ostatní. Ani bez ohledu na to, jak rozhodující jsou. Někdy se cítí, že lidé se nesnaží dost tvrdě, nebo tak tvrdě jako oni.

14. Virgové jsou tvrdohlaví. GIPHY

Jakmile má Panna vize toho, co chtějí, nikdo jim nemůže říct jinak. Dokonce i když má někdo nápad řídit Pannu v lepším směru, Panna se s největší pravděpodobností vypne a neposlouchá. Virgové jsou velmi vzdorovití.

15. Mohou být trochu upstreté.


GIPHY

Někdy se Virgos musí naučit, jak se chladit. Pracují a starají se velmi snadno a jsou královnou, že se neopouštějí. S řádnými přáteli je pro Virgo snazší učit se uvolnit.

16. Virgové chtějí potěšit každého.


přes GIPHY

Virgos jsou lidé, kteří se těší. Chtějí se ujistit, že každý kolem nich je vždy šťastný. Ale to vede k tomu, aby se tlačili do zadní části své mysli. Mohou zapomenout na sebe a potřebu potěšit, že se každý stane velmi nezdravým.

17. Snadno se sami sebe frustrují.


přes GIPHY

Když jsou Virgové perfektní, jsou pro sebe opravdu těžké. Nechtějí být nic menšího než ideální obraz, který mají pro sebe v hlavách. Budou doslova smetat celý projekt, pokud mají pocit, že to nebylo perfektní.

18. Virgos jsou Queens of over thinkers.


přes GIPHY

Virgos LOVE přehodnotit. Budou neustále přemýšlet o věcech, které v minulosti udělali špatně, a nechat je obtěžovat, dokud nekončí. Dokonce řídí své kamarády šíleným množstvím, které přehodnocují. Jediná věc, která ho uklidní, spí; ale i to netrvá příliš dlouho.

19. Oni nevědí, jak požádat o pomoc.


prostřednictvím GIPHY

Virgos si užívají věci samy o sobě, i když

skutečně


potřebují pomoc. Rádi by se radši snažili hledat nějakou pomoc, jakou zná. Je to proto, že jsou velmi závislí na sobě a neradi obtěžují lidi.

20. Virgos se otravuje nejmenšími věcmi.

přes GIPHY


Nikdy to není účelné, ale prostě to nemohou pomoci. Zvláště pokud jste v zóně a někdo přijde a naruší jejich klid. Odvrátí se s lehkým hněvem.

21. Virgos jsou vybíraví.

přes GIPHY Virgové jsou velmi


vybíraví. Chtějí být přesní ve svých rozhodnutích a mají ideál téměř v každém ohledu, ať už jde o muže, jídlo nebo dokonce o typy televizních pořadů, které budou sledovat. (9 obrázků)

Foto: weheartit

Jacqueline Treboschi


Perfektní datum pro vašeho partnera (podle jejich znamení zvěrokruhu)

Blogger Láska Přečtěte si později


arrow