10 Největší příznaky Guy je naprosto nad hlavou

Jeho láska k vám je skutečná. říkal jsem, že se s člověkem, kterého jsem kdysi miloval, s mužem, když jsem zjistil, že měl sex s blízkým mým přítelem. Po neustálém nerespektování toho, co jsme měli, měl sex s mým přítelem slámu, která zlomila ťavu.

Jak může člověk, který tvrdí, že mě skutečně miluje, mi ublížil? Byla některá z těchto skutečných? Chyběli mi nějaké jemné podněty? Nebyl jsem dost?

Dal jsem mu srdce, věrnost, úsilí a moje tělo. Byl jsem jeho sluchové ucho a ramena, které se opíral o podporu. Stalo se to za to?

SOUVISEJÍCÍ: Noc moja manželka spala s mým nejlepším přítelem - když jsem byla doma


Měsíce by šly a datování začalo vypadat obtížně. Měl jsem strach a nedůvěřoval opačnému pohlaví. Kdykoli jsem s chlápkem vyvinul jakýkoli druh přátelství, cítil jsem se smutný, protože jsem věděl, že se do čeho nic nedaří. Jsem trochu strach, abych se teď mohl milovat.


Jeden rok šel a potkal jsem muže. Nečekal jsem od něj nic, protože jsem ztratil naději v opačném pohlaví. Mé problémy s důvěrou byly skutečné a neměl jsem v úmyslu investovat příliš mnoho času do přátelství. Přetrvával a vždy mě zasáhl. Upřímně jsem si myslel, že je zábavný, že se s ním mluvím, a já ho stále vidím. Za šest měsíců jsem si uvědomil, že se mu začínám rozvíjet pocity. Mysleli jsme, že jsme oba věděli, že se nám líbí, ale to, co nevěděl, bylo to, že jsem se s ním zamiloval. Myslím tím, proč bych ne?

Byl zdvořilý, přítel, posluchač a skutečně se staral o to, co musím říct. Učil mě, že láska není určena k ublížení a kvůli němu byly tyče vyzdviženy - a to se může stát i pro vás. Dokonce i když vaše srdce je zjizvené, tady jsou známky, které člověk má rád, že byste se měli dívat na to, že to znamená, že je v pořádku.

1. Respekt je důležitější než láska

přes GIPHY

Byl jsi někdy svědkem pár (třeba cizinců na ulici, nebo jako já, kamarádka a jejího přítele), kteří se hádají a muž se rozzlobí a začne volat jméno? Pokud narazíte na člověka, který neví, jak ovládat svůj hněv, až do té míry, v níž vytrhává a verbálně vás zneužívá, pak je jejich láska sporná. Kdy se láska stala zneužívající?

Ve zdravém vztahu je respekt důležitější než láska. Protože když existuje úcta, všechno padne na místo. Je to legrační, jak lidé myslí, že vše, co potřebujete od vztahu, je láska, ale respekt je rozhodující. Nemůžeš milovat někoho, koho nerespektuješ.

On nejen že vás respektuje, respektuje to, co oba máte. Ví, že tato bublina nazývá vztah je extrémně křehká a musí být chráněna.

Poznámka: Když člověk skutečně miluje, jiné dívky jsou pro něj bezvýznamné, protože je pro vás věrný. Nejen z úcty k vám, ale i pro sebe a jeho slovo.

Nemůžeme pomoci, s kým se zamilujeme, ale můžeme se rozhodnout, kdo se rozhodneme respektovat. Nemůžeme ovládnout lásku, je to v bezvědomí, ale dáváním někoho respektu je v našich rukou (vědomé rozhodnutí). Člověk tě miluje, když je úctyhodný ve svých slovech, činnostech, úsilí a myšlenkách.

SOUVISEJÍCÍ: 7 Věcí, které má v posteli, které znamená, že vás respektuje

2. Řekne to, ale nebude to zneužito.


Nenařídíš, že je legrační, jak se s tebou potká muž v poledne a zamiluje se do tebe do půlnoci? Jak? Jak může člověk zneužít tak silné slovo o úplném cizince? Pokud vám někdo říká, že tě rychle miluje, prosím, buďte velmi skeptický. Nemá to v lásce, pravděpodobně chce jen sex a udělá a řekne cokoliv, aby si nechal kalhotky rychleji než mrknutí oka.


Poznámka: Nezaměňujte jejich odhodlání k opravdové lásce, není to.

Pamatuji si, když jsem řekl svému příteli, že jsem ho miloval; Nejdřív jsem to řekl a on to neřekl. Nechtěl to říct, protože jsem to řekl, chtěl to říct, protože to myslel. Nechtěl jsem ho spěchat, protože jsem věděl, že kdyby mě opravdu miloval, budu první vědět. Jeho rozhodnutí mě učinilo ještě víc. A když to konečně řekl, stálo to za to, že počká.

Také našel způsob, jak říkat "Miluji tě", aniž bych použil toto slovo; "

" Scénář 1

Me: Miluji tě

On: Ditto

Scénář 2

On: Ditto

Já: miluji tě taky

3. Nechte své činy mluvit za ně

přes GIPHY

Pokud dostanu dolar za to, že chlapík sladký - mluvil mě jen proto, abych mě zklamal jeho činy, už bych byl bohatý. viděli různé ženy, které věří slovům, které vycházejí z úst člověka, a sledují své činy. Říká, že se o vás stará, ale jeho činy říkají jinak. Říká, že se na něho můžete spolehnout, ale když ho potřebujete, není tam. Říká, že vám dává své slovo, ale pokaždé to rozbíjí.

Jako ženy musíme věnovat pozornost krokům, nikoli slovům. Raději bych si vybral člověka, který nechá jeho činy hovořit za něj, než s mužem, o kterém se mluví. Pokud se setkáte s člověkem, který je všechno mluvit, dejte mu pryč zdarma.

Pokud vás člověk skutečně miluje, nejen vám to řekne, tak vám to ukáže. Učiní z vás svou prioritu a bude držet slovo. Pokud říká, že bude na vašem místě v 8 hod., Očekávejte ho v 7:59 hod.

P.S., Bude vždy pro vás kompromitovat.

4.

Co je to: "Podívejme se, kam to jde?" Prosím tě, když ti řekne člověk: "Uvidíme, kde to jde," prosím, běž. Můžu ti říct, kam jde: nikde!

Podívejme se, kam to jde = Nechci být oddaný, vidím jiné lidi. Řekne vám, jak se vám líbí, jak se věci mezi vším a nadějí, že to budete držet, ale to, co tenhle člověk chce, je všechno, co přichází s vztahem, prostě nechce žádné závazky.

Poznámka: Bez ohledu na to, jak moc člověk prohlašuje, že tě miluje, když tě dělá, abys vykonal povinnosti přítelkyně, aniž bys prohlašoval za svou přítelkyni, nemiluje tě. Ve skutečnosti, pokud vás člověk skutečně miluje, nebudou existovat žádné smíšené signály. Neumí vás do situace, kdy pochybujete o tom, jak skutečně cítí a kde stojíte ve svém životě.

5. Vždy chtějí s vámi komunikovat (text a hovory).

GIPHY

Člověk, který s vámi nechce každý den mluvit, není do tebe zamilovaný. Jak může opravdu tě milovat, aby šel ještě dny, aniž by s tebou komunikoval? To není láska, boo. Ano, chápu, že někdy bychom mohli chtít náš prostor, ale to neznamená žádnou komunikaci.

Pokud člověk potřebuje pár dní, aby s vámi komunikoval, ať už posílá / odpovídá na zprávy nebo vám zavolá, pak je to červená vlajka a navrhuji, abyste se k vám přiblížil opatrně.

Poznámka: Pokud zmizí, když oba máte argument, aniž byste byli schopni komunikovat, aby se situace amilizovala a rozptýlila, pak není pro vás. Když vás člověk miluje, přihlásí se v různých hodinách dne, aby se ujistil, že jste v pořádku nebo volajte slyšet svůj hlas, protože jste to mysleli.

Pokud jedete 24 hodin bez jakékoliv formy komunikace od člověk, který vás tvrdí, že vás miluje, ho opusťte. Nyní jste svobodný a mluvit!

SOUVISEJÍCÍ: Jaký je jeho textový čas, který říká o vašem pravém smyslu pro vás podle Reddit

6. Bude s vámi zacházet jako s královnou.

Neměl jsem to štěstí, abych se seznámil s lidmi, kteří se ke mně rytířili, nebo možná, že mě nemilovali dost, ale doufala jsem, že tam jsou srdečné, věrným mužům ve světě, který jim zdánlivě postrádal. Také to nemá nic společného se mnou, když jsem sledoval filmy Ryana Goslinga a chtěl jsem svého krásného gentlemana. Ale když jsem začal chodit s mým přítelem, ukázal mi, jak se s ním má zacházet s dámou. Byl jsem ohromen, protože jsem nemohl uvěřit, kolik jsem se usadil na průměrnou lásku, že jsem nevěděl, že jsem si zasloužil lépe léčit.


Ukázal mě jemnými způsoby: jako by trval na tom, že chodí na okraji silnice, aby mě ochránil, nebo jíst jídlo, protože můj ještě nepřijel.


Podívejte se na malé věci. Jestli říká, že zavolá o 15:00, čeká vás čekání? Otvírá vám dveře? Sedni si, až sedíš? Nikdy před vámi nechodí? Nabídněte mu sako, když je zima? Chodíte vás na vaše auto nebo dokonce do vašeho Uber / taxi? Chválíte, když se pochybuji o sobě? Vždycky na svém iPhone, kdybys měl být spojen, místo toho, že by ses ho nechal poslouchat a poslouchal?

Poznámka: Pokud to není prasata, tak by také opustil toaletu, což je podle mě rytířské.

Pokud to neudělá, není pro tebe.

PSA: Nedovolte, aby se s vámi jednalo o způsoby, jak by se Ryan Goslingová nelíčila Rachel McAdamsovi. Dává bez očekávání

přes GIPHY

Gone jsou dny, kdy muži půjdou dál a dál, aby získali první rande od ženy. Ale teď muži buď berou líný způsob, který nevyžaduje žádnou námahu; pozvala ji na Netflix a ochladila, aby se později mohla pokusit ji vzít do postele. Nebo ji vezměte na večeři o 30 dolarů s pozdějšími motivy. Pokud vás člověk miluje, vyveze vás na datum (ať už je to 30 nebo 200 dolarů) a neočekávejte nic na oplátku, nýbrž aby vás bezpečně vrátili domů.

Poznámka: Dávejte pozor na to, jak zachází s cizinci. např. číšníci / servírka, bezpečnostní stráže nebo lidé, kteří od něj potřebují laskavost. Je to blbec? Je to hezké?

Člověk nepočítá věci, které dělá za vás, dělá to z dobrotu svého srdce. Nikdy není váš problém, je to náš problém.

Opravdu nevíte, kdo je pro vás, dokud nepotřebujete pomoc. Slyšela jsem různé hororové příběhy, kde muž tvrdí, že skutečně miluje dívku, ale opustí ji, když ji nejvíc potřebuje. Teď nenaznačuji, že platí vaše studentské půjčky nebo kreditní karty, ale jak je investován, když potřebujete pomoc. Nabízí vám povzbuzení? Je tam pro vás? Zachycuje vám vlasy, když se vypijete po opilé noci? Nechte vás zavolat do nemocnice ve 4:00, protože jste nemocní, místo aby vás volal Uber nebo taxík?

Pokud vás člověk skutečně miluje, váš problém je jeho problém. Ví, že když je jeho žena nešťastná, je z něj také nešťastná. Bude pracovat s vámi jako členem týmu pro třídní prezentaci a bude se snažit najít řešení nebo cestu ven. Nenechá vás projít ohněm, půjde s vámi. Na oplátku by doufal, že když má také problém, jste tam pro něj tak, jak byl pro vás.

9. Zlepšuje vás.

prostřednictvím GIPHY

Je opravdu důležité, abyste byli obklopeni lidmi, kteří chtějí pro vás to nejlepší. Když se podívám zpět na své minulé vztahy, udělal jsem většinu péče a nikdy jsem neměl tolik zpět. Jako žena, měla jsem nejen vypadat perfektně, ale žít dokonalý život. Povzbuzoval jsem a motivoval svého minulého partnera, aby byl tím nejlepším.

Ale když jsem se se svým přítelem setkal, najednou přestal být jednostranný. Vzpomínám si, že jsem se jednoho dne roztříštil, protože jsem si stále myslel: "Tohle je vždycky, jak jsem se chtěl zacházet, proč se mi nedokázali zacházet s kluky?" Nakonec mi někdo dal naději, motivoval mě a zesílil svou sebeoblíbenost . Být v cizí zemi bez rodiny, Pán ví, že potřebuji tento podpůrný systém. Stal jsem se brutálně ambiciózní a přestal jsem na vysoké škole. Napálil jsem svou mysl fakty, které jsem nikdy nevěděl. S ním v životě vím, že mohu létat.

10. Chcete-li vědět, že je to pravá láska, dá vám klid.

Není to láska, pokud nepřijde s mír. Pokud vás člověk skutečně miluje, nebudete v neustálém stavu úzkosti nebo nepohodlí mysli a těla. Člověk skutečně zamilovaný do vás nebude rušit váš vnitřní klid nebo vás nechá s pochybnostmi nebo obavami. Vytvoří vztah, v němž budete důvěřovat jeho slovu, stejně jako jeho mlčení a nepřítomnost.

Poznámka: Pokoj je důležitý a každý člověk, který se mu zbaví, musí být odstraněn. : 5 Známky Chlapec je opravdu doopravdy do vás (jak říkal chlapík)

Zee je vášnivý čtenář a chce být spisovatelem. Je to její cesta k tomu, aby se stala publikovaným autorem. Když nepracuje, najde ji před počítačem ve třídě Psaní Lab nebo spí s knihou v ruce. Přečtěte si více jejího psaní na Medium.

Tento článek byl původně publikován v P.S. Miluji tě. Přetištěno s autorským povolením

arrow