10 Brutálně čestné věci, které znám, o kráse teď, když jsem 50

Oprah měl pravdu! Padesátka bude úžasná. Jsi příliš starý na to, abys byl mladý blázen a jsi příliš mladý, než abys byl v Depends.

V dospívání a ve dvacátých letech jsem nikdy nebyla dost krásná. Myslel jsem, že jsem příliš hubený, příliš plochý, hrudník, špičatý, příliš chlupatý a neměl jsem tušení, co mám dělat s mými tlustými, frizovými, irskými klenutými vlasy. neměla tušení, že dáma zahrádka by mohla být manicured, a proto jsem mohl repopulovat celý deštný prales se svými pubiálními listy.

Byla tu také malá záležitost, že by byla přitahována k filanderers. Nejdřív jsem si myslela, že podváděli, protože jsem nebyla dost krásná. Dvě slova: Halle Berry.

Muži, kteří podvádějí, to dělají proto, že jsou podvodníci, ne proto, že nejsme dost krásní.

V mých 30 letech jsem byla těhotná dvakrát, což znamenalo, že jsem se cítila tlustá a neviditelná. Vymyslel jsem si jméno Žena, která byla dříve známá jako krásná, když jsem byla se svým druhým dítětem těhotná do 7 měsíců, stojící v řadě na pultu na maso v Bristol Farmech v Beverly Hills. Pět řezníků (počítat jim ... pět!) Pomohlo mladé, netehotné Pussycat Doll vybrat libru koktejlů, zatímco jsem se otřásl omylem poblíž a snažil jsem se objednat jednu zrůznou maso asada!

Nakonec jsem se vytratil z hypoglykémie kvůli NEMOC ČERVENÉHO MASA a když přijeli záchranáři, zapomněli mi, aby mi sbírali mou 50-lbs.supravou formu ze země, protože byli příliš zaneprázdněni pomáhá Pussycat Doll nosit své vykostěné kuřecí kotlety bez kůže na svém autě. tady stlačuju 50. Mám milujícího, věrného manžela, děti, které jsou dost soběstačné, a přijal jsem posledních 10 liber hmotnosti těhotenství jako moje pro udržení. Takže tady jsou některé z věcí, které v 50. letech známe o kráse.

1. Nepoužívejte nízkopodlažné džíny.

Nejsou jen pro 50leté. Strávil jsem více peněz a snažil jsem se najít tvarové oděvy, které by udržely můj náprsní klobouk, který by se rozplýval nad mými nízkonákladovými džínami jako gak z pěstí předškoláka, než si mohu dovolit. Nenechte se nosit tvarové oděvy POD DROBNÝMI RENY

Budete mít pocit, že jste v horkém, oděném těle, když není nic zlomené.

3. Nedělejte si krátké vlasy.

Moje vlasy jsou masivní v každém směru. Je to tlusté a hrubé a vybuchuje kolem hlavy jako jadernou houbu a to visí v polovině zády. A poprvé v mém životě, miluji to! Možná jsem jen šťastná, že mám ještě vlasy. Drahý přítel, který zavolám, Beth jí krátce pořezala vlasy s dlouhými vlasy a krátce poté, co měla děti, aby ulehčila život. Pak, když její děti byly tweeny, vyvinula rakovinu prsu. Chemo si vzal všechny vlasy. Byla plešatá po léta desetiletí, když bojovala proti rakovině.

V době, kdy jí bylo 50 let, přestala relapsovat a ztrácet vlasy a začala se nechat růst. A růst. A růst. Řekla mi, že prostě neměla srdce, aby ji znovu odřízl, když to bylo tak dlouho.

Nyní, téměř 60, Bethiny vlasy mají délku pasu. A Hádej co? Její dlouhé, svěží vlasy vypadají krásně a vypadá krásně. Věková vhodnost je zatracená.

4. Vypadáš lépe, než si myslíš, že uděláš.

Strávil jsem roky po porodu, když jsem postrádal můj bývalý štíhlý rám místo toho, abych ocenil svou nově objevenou smyslnost. Poprvé jsem měla prsa!

Ale místo toho jsem se obávala, že jsem příliš tučný. Zpevnil jsem se na výše zmíněném muffinovém špičce, což jsem považoval za maso krku, které byste mohli zabalit obsah nočního kalicha a obavy, že můj nos se prodlužuje.

Takže jsem udělal něco radikálního: představoval jsem nahé fotky ve věku 46. A kicker? Já jsem představoval ve stejných pozicích, které jsem udělal ve věku 26 let. Ne, nejsem profesionální striptérka jménem Santana, ale v mých 20 letech jsem měla problémy s tělem a akty, které jsem vzal, mi pomohl vidět sebe s jemnějšími očima .

Když jsem viděl toto kolo akty, myslela jsem si, že můj plán byl zpátky. Byl jsem zmrzačen tím, co se zdálo být široce ohraničený křik (můj nos určitě vypadal déle). Ale podle slov Kennetha Altona, krásného muže, který komentoval svůj akus na

The Huffington Post

,

"Často jsem považoval to za trochu hloupé, jak je ten mělký mládí považován za přirozeně krásný. Existuje taková hrozná krása, která jen věk přináší, hloubku síly, která pouze prohlubuje smysl pro tajemství, které zcela, zcela - zaujme - ".

Pocit krásného ve vašem těle je jedna část údržby, jedna část přijatelná.

5. Pokud chcete, máte plastickou operaci.

Není tam žádná hanba. Jednoho dne jsem se probudil a všiml si, že mé oční víčka směřují ke hranici s chalupou v každém záhybu. Měl jsem zvedací plošinu a já ji miluju. Já jsem já, ale perkier. 6. Nemusíte mít příliš mnoho plastické chirurgie. Podívejte se na mrkev Top 7. Pohybujte se.

Zapomeňte na ztrátu hmotnosti. Jen se pohybujte. Nezáleží na tom, jestli se prochází blokem se svým psem nebo dělá mini-triatlon. Mohlo by to dokonce jen dělat lásku v náročné pozici. (Nikoho?)

Je čas naplno těšit své tělo, poděkovat mu za to, že jste vás odvlekli tak daleko, abyste se do něj dýchali a cítili všechny jeho nejvzdálenější místa. Jen se pohybujte. Pokud se vám to nejdříve nebude líbit, udělejte to stejně. Nakonec se vaše tělo bude cítit jako návrat domů.

8. Vyzkoušejte něco nového.

Začal jsem se věnovat společenským tanečním lekcím a každodenní kubánskému pohybu. Ačkoli moji nejstarší dcera mě prosila, abych během svých softbalových zápasů přestala cvičit Merengue v bělení. Je mladá a sebevědomá a jsem stará a neopravitelná, což je mnohem zábavnější.

9. Učit se.

Když mé děti byly málo, byl jsem v zákopu. Opravdu nebylo čas naučit se novinám, protože jsem se jen snažil zůstat před náporem potíží, plakat, pooping, barfing, udržovat je naživu a nespí.

Ale teď moji děti jsou 11 a 13 a vyvíjejí se své vlastní jedinečné zájmy. Tak jsem se učil HTML kódování, budovat nové webové stránky a dostat můj život trenér certifikát. Protože jsem také moudrý! Kdo ví? Cítím, že můj atrofující mozok znovu ožije celou svou krásou po 50. hovorech.

10. Dej svůj milenec správný polibek jednou denně.

To znamená, že na zádech není žádný "rychlý" nápad. Znamená to, že s ním bude stát na špičce. Obtékněte ruce kolem jeho záda. Držte si ruce vlasy (pokud má nějaké). Stiskněte tvář k jeho, abyste cítili jeho strniště, cítili jeho kůži. Podíváte-li se na něj do očí, i když ho to trochu děsí a pak stisknete rty k jeho tak, že přes vaše ústa vaše duše může proniknout do jeho.

Nyní je to krásné!

...

Pokud Vy se vám líbilo to, že se budete chtít přihlásit do Shannonových bezplatných aktualizací, nebo se k ní přidáte do seznamu pro svůj nadcházející bezplatný webinar: Love You Guys Who Flake, Lie, Critize & Even Cheat: 3 Strategies to Break Cycle, Take Control of (9 obrázků)

Foto: Carey Fruth Fotografie

Christine Schoenwald

Naučte se fotografovat s krásnými ženami, které dokážou krásu ve všech velikostech

> Editor

Self

Číst později

Tento článek byl původně publikován na webu Huffington Post. Přetištěno s autorským povolením

arrow