10 Celebrity, které mají tělo na vlasy a rozhodně se nestarají

Jason Pham

Jistě, tělovité vlasy mohou být otravné, ale to, co je ještě otravnější, je společenský tlak, jak to zvracet každý druhý den (nebo v nějaké míře, každou další hodinu - znáte boj).

A jako celebrity, které jsou vyfotografovány ve dne iv noci (oholené nebo ne), celebrity to vědí příliš dobře. Vzhledem k tomu, že červené koberce vypadají skoro jako součást jejich každodenního života, je pro A-listers zvýšený tlak, aby vyklouzli bez podpaží, nohou a dokonce i pubičními vlasy.

Je zřejmé, že je na čase to zastavit. Vlasy jsou jen vlasy. A bez ohledu na to, zda milujete plný Bush nebo chcete mít 100 procent bez vlasu, neměli byste mít žádný důvod, aby někdo někdo pro své tělo vlasy zahanbil.

Tyto celebrity jsou první v souladu s povzbuzením mantry s jejich au naturel tělové vlasy v plném květu. Zde je deset osobností, které DGAF o vlasy tam dolů.

Amber Rose

Pokud budete sledovat Amber Heard na Instagram, víte, že je vášnivý aktivista na vlasy. Její poslední aktivistická práce byla, když jí vyčesala její vagínu a srst do svých 15,7 milionů stoupenců Instagramu.

Ačkoli obraz byl odstraněn "Gramem" (hrubý), to nezastavilo Rose používat hlas, aby mluvil proti stigmatu ženských těl. (Dokonce spustila hashtag #amberrosechallenge, aby povzbudila ženy, aby zveřejňovaly své vlastní fotky plné puber.)

"Když IG vymaže feministickou pozici, ale opravdu nedáváte f-ck, protože to všichni zvedli #

Ashley Graham

Navzdory tomu, že je to všechno na regu jako model plavek a spodního prádla, Ashley Graham DGAF o tom, kdo vidí její tělové vlasy na přistávací dráha. V rozhovoru s Glamourem se model objevil o své spřízněnosti s plným křovím. " Zlato, mám plné bush. Doba. Je to o vašem preferenci a o vašem partnerovi, "uvedla.

Bella Thorne

Když budete sledovat Bella Thorne na Snapchatu, víte, že 19letá se nestydí za to, podpaží a vlasy nohou a současně s neustálým vypínáním trolů, kteří jí říkají, že mají břitva na její končetiny, bývalá hvězda Disney Channel nedávno napsala silný esej pro InStyle o tom, proč by ženy měly přijmout své tělo. když mají vlasy na těle, ne? Tak jaký je problém s ženou, která se chce cítit více mužně (nebo v mém případě jen líný AF)? "Napsal Thorne." Protože mám vagínu, musím být po celou dobu ženský? Promiňte, ale ne. "

  Cameron Diazová

  Poprvé, kdy Cameron Diaz vyjádřila svou podporu pubiánských vlasů, se objevila v roce 2014 na" The Graham Norton Show ", kde odhalila, že jeden z jejích dobrých přátel něco pro "70. let." (Říká se, že je to Gwyneth Paltrowová, jen FYI.) Herečka se opět otevřela o svém vztahu s tělovými vlasy ve své knize,

  The Body Book,

  , ve které "Puby udržují zboží v soukromí, které může přitahovat milovníka, aby přišla a bližší pohled na to, co nabízíš," napsala. "Také, buďme upřímní: Stejně jako každá jiná část vašeho těla, vaše pysky hlavní není imunní vůči gravitaci. Opravdu chcete pošetilý vagin po celý život? " Julia Robertsová Ačkoli Julia Robertsová nikdy neřešitelně mluvila o svých tělových vlasech, předpokládá se, že je pro to všechno, vzhledem k jejímu přírodnímu podpaží 1999> fotky

  Notting Hill

  Pics dokonce vyvolaly mediální diskusi o tělových vlasech s názvem "Armpitgate", na kterou musí být Roberts pyšný.

  Kourtney Kardashian Ačkoli se sestra Kim Kardashian dozvěděla o tom, že všichni centimetry jejího těla voskují, Kourtney je zcela na druhém konci spektra. Pokud jste byl "držet krok s Kardashiany", víte, že nejstarší sestra Kardashian je extrémně líná (jako my všichni), pokud jde o holení. Toto bylo vidět v epizodě "KUWTK", když Kourtneyova bývalá, Scott Disicková, je jezci, aby se zbavila jejích bradavých vlasů, které popsal jako "visí, jako kdyby to bylo 80. (Dobrá věc, že ​​se z toho vztahu dostala. )

  Madonna

  Jako královna popu, Madonna nemá čas na to, aby vaše tělo vypadalo jako vlasy. Hudební legenda vyjádřila svou podporu pro udržení věci přírody, když si vzala vlasy sama sebe a podpaží a sdílela to se svými miliony stoupenců Instagram.

  "Dlouhé vlasy ... Nezajímá to !!!!!! #

  Mayim Bialik

  Mayim Bialiks nemá čas na vaše genderové normy, když se jí Kveller zeptal na své holicí návyky, hvězda

  Teorie velkého třesku

  položila nejpopulárnější řeč o společenském stigmatu kolem těl.

  "Kdybychom nikdy holkám neohlíželi holí, že? Kdybychom modelovali kulturní přijetí našich vlasů, spontánně by cítili, že je třeba je odstranit týdenně, měsíčně nebo denně? " Kdybychom všichni měli na sobě koupací obleky, které pokryly naše přírodní formy namísto formy, mladé dívky, které nenarodily děti, mohou nosit naše dívky a chlapci více či méně realistickou představu o tom, jak by mělo vypadat lidské tělo? " Miley Cyrus Miley Cyrus nikdy mlčel o tom, (Pink je náš oblíbený).

  Tyra Banks

  Jako supermodelka, Tyra Banks má nohy po celé dny - a ne centimetr z nich je oholil.

  Americký Got Talent

  host je vokální o tom, že opustí nohy na přírodě. se společností Life & Style, přiznala: "Nemusím si oholit nohy. Vlasy jsou tak slabé, ani to nevidíte. "

   Ačkoli by Banks nemusel oholet nohy vlasů bez ohledu na odstín, stále si můžeme dovolit, aby si její vlasy udržovala tam. byla původně publikována ve stylu StyleCaster, přetištěna s autorským oprávněním

   arrow