Redakce Choice

10 Kompromisů, které byste nikdy neměli udělat ve svém vztahu, žádná záležitost Co

Milující vztahy nikdy neohrožují, kdo jste.

Bytí Ashley Papa

Bytí ve vážném vztahu nakonec znamená sloučení dvou životů do jednoho. A když k tomu dojde, je nevyhnutelné, že oba budete muset udělat kompromisy. Jsou to malé věci, jako třeba koupit arašídové máslo, hodit prádlo do koše nebo přímo do stroje a kde jít na dovolenou. Tyto věci jsou věci každodenního života a trochu flexibility plynou dlouhá cesta.

Pak jsou tu větší kompromisy, které by se neměly brát lehce. Ve skutečnosti existují jisté kompromisy, které vás mohou donutit k otázce zůstat ve vztahu.


SOUVISEJÍCÍ: Jak kompromisovat bez oběti vašich potřeb ve vztahu


Kromě vašeho zdraví a bezpečnosti (což by bylo zbytečné říkat nikdy být ohroženi) zde jsou deset dalších jemných, ale významných kompromisů, které byste nikdy neměli dělat, bez ohledu na to, jak milujete svého partnera.

1. Vaše sny a cíle.

Zvlášť když jste mladý, musíte s vaší silou a ohněm jít za vaše cíle. "Pokud je vaším cílem stát se inženýrem a máte skvělou příležitost k práci v městech mimo svého partnera, měli byste to absolutně vzít," říká Alli Owen, životní trenér specializující se na vztahy. "Pokud je tento partner zralý a respektuje se, bude si ctít své cíle a bude vás podporovat při jejich uskutečňování." Pokud se vzdáváte vašich snů za druhé, můžete je později přimět k nelibosti. Vaše hodnoty.

Tohle jsi, kdo jsi ve své duši. Pokud nejste velký piják, ale váš partner je a negativně ovlivňuje váš vztah, je v pořádku dát jim ultimátum. Owen říká, že váš partner musí respektovat vaše hlavní životní priority - ať už je to zdraví, rodina nebo kariéra - a chcete být lepší člověk nejen pro vás, ale i pro vás. "Kdybyste si vždycky představovali sňatek osoby s konkrétní vírou nebo náboženstvím, počkejte, až se usadíte, dokud nenajdete tuto osobu."

3. Váš životní styl.

Řekněme, že jste vždy chtěli alespoň dvě děti a život na předměstí, ale váš partner nechce děti a raději bydlí ve městě. Život, který chcete, může být pro vašeho partnera dychtivý a nemůžete s tím dělat kompromis, aniž by byl jeden z vás ubohý. Nejlepší věcí je zastavit prodloužení nevyhnutelného a ukončit vztah. Není zbytečné ztrácet čas, kdyby se vaše životní zrak nezměnil.

4. Vaše rodina a přátelé.

Buďte opatrní u každého partnera, který se vás snaží chránit před vaší rodinou a přáteli. Je normální vidět méně z nich, protože nyní strávíte více času se svým partnerem, a zatímco nějaká majetnost může způsobit, že se na začátku cítíte chtít a zvláštní, může to být také červená vlajka věcí, které se objeví později ve vztahu. Jak píše dr. Kristen Fullerová, zdravé přátelství vám pomůže kultivovat zdravější vztahy a být zdravější. "Studie ukázaly, že starší lidé s přáteli mají větší šanci žít zdravěji šťastnější život než ti, kteří nemají mnoho blízkých přátel."

5. Vaše vlastní hodnoty.

Měli bychom všichni očekávat, že s vámi významnými ostatními budeme zacházet s láskou a úctou. Naši partneři by měli stát v dobré době a špatně, a neměli bychom se cítit špatně o sobě. Nepřijímáte verbální (nebo samozřejmě fyzické) zneužívání ve vztahu. Nezdravá komunikace může vážně poškodit vaše sebevědomí.

6. Váš sexuální život.

Pokud vy a váš partner souhlasíte s významem fyzické i emocionální intimity, pak je to všechno dobré. Ale pokud nesouhlasíte s relativním významem sexu a vaše potřeby nejsou v ložnici splněny, pak se to stane jen těžším, jak čas plyne, a pravděpodobně nakonec způsobí roztrhání nebo rozhořčení, "říká Dr. Mark White, v nedávném příspěvku pro psychologii dnes. Sexuální problémy, které nejsou včas řešeny, mohou vést k ještě menšímu sexu a případné nevěře později.

SOUVISEJÍCÍ: 7 Lidé v sexuálních manželstvích odhalení Proč přestali mít sex


7. Vaše zásady.


Možná si ani neuvědomujete, že to děláte. Expert na vztahy Chris Armstrong často říká, že muži a ženy připouštějí touhu svého partnera, aby mohl text nebo flirtovat s ostatními. "Rozhovor je obvykle následován frázemi, jako jsou:" Pořád se k nám přicházejí domů ", nebo" S / je jen přátelský. "Flirting je znamení, že váš partner potřebuje někoho jiného, ​​aby splnil jakoukoli část svých potřeb ... může být dokonce jen jejich ego. Nepokládejte to, dokud nebudete s tím opravdu v pořádku.

8. Typ vztahu, který chcete.

Nikdy by nemělo být v pořádku, aby váš partner mohl tlačit na to, abyste dělali věci, které nechcete dělat, říká Rori Sassoon, profesionální dohoda a výkonný ředitel společnosti Platinum Poire. "Například: mít otevřený vztah, trojice nebo cokoliv jiného, ​​co vás ve vašem vztahu znepokojuje. Pozvání jiné osoby do vašeho vztahu je velkým rozhodnutím, které může vyvolat žárlivost, když chcete posílit své intimní pouto. "

9. Vaše potřeba komunikace.

"Pravděpodobně je opravdu zaneprázdněn", "On / Nemá rád mluvit po telefonu". S komunikační kompatibilitou je důležitější, než si mnozí uvědomují, pokud jde o vztahy. Pokud skutečně potřebujete konverzovat často s vaším partnerem a zdá se, že ignorují nebo jen upřednostňují text, mohou představovat komunikační problémy dále po silnici, a to zejména s velkými problémy. Často přijímáme méně konzistentní komunikaci, než potřebujeme tím, že ospravedlníme partnera. Pravda je, že jste buď prioritou, nebo nejste.

10. Vaše finanční zabezpečení.

V dnešní době je kontrola vašich financí důležitá, pokud plánujete koupit si dům, vybírat půjčky nebo snít o předčasném odchodu do důchodu. A špatné úvěrové nebo výdajové návyky vašeho partnera mohou na vás případně ovlivnit. "Pokud finančně přijmou od vás a neprispievají k výdajům, není zde nic kompromisu. Musí se zastavit, "říká Sassoon. Pokud máte pocit, jako byste neustále zdokonalovali účet a vybírali se z vás, je nejlepší držet vaše účty a finance oddělené a naplánovat velmi levné termíny, dokud se nedostanou peníze dohromady.

SOUVISEJÍCÍ: Jak mluvit o penězích v A Nový vztah (abychom si ušetřili oboje hodně bolesti)

Tento článek byl původně publikován u StyleCaster. Přetištěno s autorským povolením

arrow