10 Cringey Podrobnosti o vztahu Kris Jenner a Corey Gamble

Není to, co se zdá.

V době, kdy jste si to přečetli, se Kris Jenner a Corey Gamble rozpadli ... vůbec. Je těžké zjistit, kde se tento vztah děje, ačkoli se zdá být docela jasné, že manželství není součástí plánu pro tyto dva, přestože se datují od listopadu 2014.

Existují téměř neustálé pověsti o jejich rozpadu nebo prochází obdobím ochlazení. Zatímco se zdá, že si navzájem vychutnávají společnost a jasně si navzájem vážně uvědomují, něco jim brání v tom, aby udělali další krok ve svém vztahu.

Takže, jaké jsou důvody, proč tento pár pravděpodobně nikdy nespojit uzel a mohla by se jen rozbít po linii? Zde jsou podrobnosti o vztahu Kris Jennerové a její mladší přítel Corey Gamble.

1. Oni mají obrovský věkový rozdíl. Zatímco jejich věkový rozdíl 25 let (Jenner je 62 a Gamble je 37 z listopadu roku 2017) nezdá se, že je obtěžuje, zdůrazňuje některé problémy, které by mohly být hlavní blokády k manželství.

Kris má nejen 5 dětí, má 6 vnoučat. Corey možná nemá zájem mít děti teď, ale v budoucnu možná bude chtít. Kris je mimořádně životně důležitá a živá 62letá, ale i tak její priority se budou lišit od Coreyho.

SOUVISEJÍCÍ: 4 Bláznivé skutečnosti a pověsti o náhradníkovi Kim Kardashianové, která může být těhotná s dvojčaty


2. Nikdy se nezdá, že jsou na stejné stránce, pokud jde o sex.


Na začátku tohoto vztahu Kris připustil, že je vyčerpána přílivem sexu. Později byla Corey ta, která si stěžovala, že se s ní sotva drží, a byl šokován na úrovni křivosti, kterou si užívala. Pokud jejich libidos neodpovídají, může to ve vztahu způsobit problémy.

3. Existuje také obrovský rozdíl v bohatství.

Kris má odhadovanou čistou hodnotu 60 milionů dolarů a odhadovaná čistá hodnota společnosti Corey činí zhruba 2,5 milionu. Ačkoli 2,5 milionu je určitě v horní řadě bohatství, ve srovnání s Krisovými penězi to je pokles v kbelíku.

Kris je označována jako Coreyova cukrová máma, která by mohla způsobit napětí mezi nimi. Nikdo nechce být myšlenkou, že by se jim líbili za své peníze, a Corey je velmi úspěšný muž sám o sobě, takže si pravděpodobně není jistý, že je považován za dítě s cukrem.

4. Jejich vztah se netýká romantiky a více o podnikání.

Oba jsou extrémně zaneprázdněni. Corey má svou manažerskou firmu a Kris má svou produkční společnost Jenner Communications, její manažerské pracovníky, vystoupení a její roli v mimořádně úspěšné make-up společnosti dcery Kylie Kylie Cosmetics. Corey se snaží zjistit, co se od této mistra podnikatele může učit?

5. Oni jsou oba Scorpiové.

Krisovy narozeniny jsou 5. listopadu a Coreyho narozeniny jsou 10. listopadu. Když se Scorpiové setkají, může to být intenzivní a vášnivý, ale všechny tyto intenzity mohou způsobit, že se jejich plamen vypálí. Když se Scorpiové zapojí do romantického vztahu, může to být nejúžasnější věc na světě ... nebo úplná katastrofa.

6. Oni mají naprosto opačné temperamenty.

Corey byl nazván pánem Spolehlivý svým přátelům na střední škole, protože byl někdo, kdo dokázal vyvážit jak sportovní, tak i akademické požadavky. Kris se nazývá Královna, protože je matriarchou klanu Jenner.

7. Existují pověsti o tom, že Corey byla relace odrazu.

Mohla by Corey jenom pomoci Krisovi léčit se z rozpadu svého druhého manželství?

Kris byl dvakrát ženatý. Její první sňatek byl Robertovi Kardashianovi (známému pro zastoupení OJ Simpsonovi) a Bruce Jennerové (před jeho přechodem na Caitlin Jenner). "Víte, já jsem dvakrát provedl [manželství] a to nefungovalo tak dobře, "vysvětlil jí Kris Ellen v její show. "Takže já nevím, nikdy nevíte, chystám se vytratit z Goldieho a Kurtovy knihy, nebo z knihy Kourtneyho ... Myslím, že dokud se to všechno děje tak dobře, proč to zvlhni?"

SOUVISEJÍCÍ: 8 Nejoblíbenější Illuminati spiklenecké teorie o celebritách, vraždách a slavných zpěvách

8. Jejich životní styl je extrémně odlišný.


Corey je spíše klidnější než Kris. Je také mnohem soukromější než ona a není zvyklý žít ve veřejném oku.


9. Kris říkal, že Corey byla rozptýlena.

Rodina je Krisův prioritní číslo a Corey může být viděno jako rozptýlení. Kris říkala, že vztah se odvrací a že potřebuje dát svou rodinu před vlastní potřeby a chce.

10. Corey je obviněna z minulosti.

Corey ex Hvězda Star VH1 Sheree Buchanan kdysi obvinila Corey, že je stalker. Ona tvrdila, že Corey dostal klíč ke svému domu a nechal by se bez pozvání.

SOUVISEJÍCÍ: 20 Fotky Kim Kardashian Před plastickou chirurgií

Christine Schoenwald je spisovatel, umělec a učitel, který miluje psaní a provádění osobních vyprávění. Má kousky v časopise Los Angeles Times, Salon, Den žen, Fialový jetel, Shluk a je pravidelným přispěvatelem k Ravishly a YourTango. (9 obrázků)


Foto: weheartit


Alex Alexander

Blogger

259 Smokin 'HOT Celebrity s pouze průměrnými vypadajícími manželkami < > Buzz Přečtěte si později
arrow