10 Cringey Fakta o vztahu Scott Disick s 19-rok-stará přítelkyně Sofia Richie

Vztah mezi Scott Disick a Sofia Richie má vše, romantika potřebuje: hezký princ (v tomto případě dobře, pán), nesouhlasí rodiče a překážky, které musí pár překonat. Takže proč tento vztah obtěžuje tolik lidí?

Oni nás intrikují téměř tak, jak nás fascinuje scéna zločinu: chcete odvrátit pozornost a přemýšlet o něčem jiném, ale je tu něco, co udržuje vaši pozornost nudnou.

Když Scott a Sofie poprvé začali chodit, bylo povinné popření Sofia na Twitteru. "Jenom, aby si všichni mohli z kalhotek vyvést nohavičky, Scott a já jsme jenom homí #Relax," vysvětlovala svým následovníkům. "Je zřejmé, že zdědil otcovu cestu slovy. "Nohavice z jejich oslů" připomíná dřívější lyrické písně tatínka Lionela Richieho. Když se zdálo, jako by ta tweet netrpěla internetovým buzím, Sofie na Tweete: "Naposledy to budu říkat. Scott a já jsme jen přátelé, jsem jediný a soustředil jsem se na přátele, rodinu a práci. #againrelax. "

Ale jak se to tak často ukazuje, dáma příliš protestuje a Scott a Sofie se stali" Instagram Official ", což - jak ví někdo - je třeba brát vážně. Problém je v tom, že zatímco Scott a Sofie jsou šťastní, zdá se, že většina lidí zjistí, že oba jsou z nich alarmující a znepokojující.

Toto je jedna spojka, kterou nikdo neposílá. Co se týče vztahu Scott a Sofie, které lidé považují za rušivé a mírně strašidelné?

1. Je to 15letý věkový rozdíl.

Příspěvek sdílený Sofií Richie (@sofiarichie) dne 17. října 2017 v 4:20 PDT

Scott je 34 a Sofia je 19. Ale aby byl fér, jejich emocionální věky vypadají mnohem blíž. Ženy vydělávají rychleji než muži a Sofia se vyvíjí v ohnisku s otcem, Lionel a sis, Nicole. Možná existuje opravdová souvislost duší s těmito dvěma, i když Sofia nemůže pít nebo si půjčit auto.

Scott řekl, že Sofia je jediný, kdo ho rozumí. Scott má tři děti s ex, Kourtney Kardashian, a Lionel možná strávil spoustu času na cestě místo rodičovství. Mohlo by to mít s Tátou problémy?

SOUVISEJÍCÍ: Scott Disick je 19-rok-stará přítelkyně Sofia Richie může být PREGNANT s jeho dítětem, podle tohoto Instagram

2. Scott je samozvaný závislý na sexu.


Zatímco Scott připustil, že je závislý na sexu, když ho Kourtney obvinil z toho, že je "naštvaná" na reality show


Kardashians

od té doby se odvolává a říká, že není sexuální závislý sám o sobě, jen že má rád sex jako ve svém "gargantuánském chuti". Jeho obrovská chuť na sex by mohla být pro něj věrnou výzvou. 3. Scott měl sám rytíř "Lord Disick." Co dělá, když se cítí "méně než" a "nejistý"? No, pokud jste Scott Disick, koupíte si titul online a podílejte se na tradičním rytířském obřadu jako součást děje pro reality show, ve které se nacházíte.

Scott doslova nasazoval vzduch, který se zoufale zoufá a naprostá potřeba posílit jeho sebevědomí. Cítil, že je potřeba soutěžit s Kardasovskou dynastickou rodinou?

4. Sofie a Scott modelují své životopisy.

Již v roce 1948 byla Sofie uvedena v kampaních pro některé významné značky, včetně Tommy Hilfiger, Michael Kors a Chanel. Scott se zvyklý modelovat pro dospívající romantické obaly knih. Žádný velký vršek - ne všichni mají vysoký módní vzhled. Scott byl také restauratér, ale jeho restaurace selhala.

Většina jeho bohatství a slávy se zdá, že pocházela z toho, že je stále

udržován s Kardašany

. On popisuje sebe jako podnikatele a podnikatele, a jeho budoucí kariérní plány vypadají jasně, ne-li neurčitě. " Jsem si jistý, že hodně lidí netuší, co to dělám. různých průmyslových odvětvích, "uvedl v rozhovoru s Haute Living .

5. Scottovy problémy s drogami a alkoholem nemusí být úplně v minulosti. Scott přiznal, že je závislý na alkoholu, kokainu, Ativanu a Xanaxu. Měl několik stinů v rehabilitaci, ale zdá se, že má obtíže zůstat čistý a střízlivý, zvláště když je stresován. Ví, že musí dostat kontrolu nad těmito démony, pokud bude dobrým příkladem pro své děti a zapůsobí na budoucí in-laws. SOUVISEJÍCÍ: 20 Fotky Kim Kardashian Před plastickou chirurgií

6. Vyrůstali s úplně jinou rodinnou dynamikou.

Scott vyrostl jako jediné dítě v bohaté rodině a zatímco Sofia také vyrostla v nesmírně bohaté rodině, měla dva sourozence. Scott jistě měl v rodinném životě kariérní kurz poté, co byl s Kourtney a její rodinou. Pořadí narození však má vliv na naše osobnosti a na to, jak se s lidmi říkáme. Osobnostní rysy jediného dítěte a nejmladšího ze tří jsou velmi odlišné, což by mohlo být pro budoucí pár náročné.


7. Scott Disick (@letthelordbewithyou), který se podělil dne 24. srpna 2017 v 9:11 hod. PDT


, který někdy nepodporuje malou maloobchodní terapii? Ale Scott pokračuje v masivním nakupování. Má rozsáhlou sbírku vysoce kvalitních automobilů, drahých hodin, návrhářských oděvů a dokonce i produktů pro krásu mužů. Součástí práce Scott jako veřejnosti je dobře vypadat, ale kolik automobilů a hodinky potřebuje jeden člověk?

8. Rodina Sofie má strach, že Scott má špatný vliv.

Zdá se, jako by si všichni mysleli, že Scott nakonec zničí Sofii život. Tajemství Lionel Richie si myslí, že Scott bude vést jeho děvčátko z cesty.

Místo, které sdílí Sofia Richie (@ sofiarichie) dne 14. července 2017 v 12:36 PDT

Sofia může být mladá, ale zdá se, silný smysl toho, kdo je a co chce. Není slepá na své problémy a pokud je ochotna ignorovat nějaké červené vlajky, které možná vysílá, pak je to její rozhodnutí.

9. Pár ještě nezjistil "status" jejich vztahu.

Příspěvek sdílený Sofia Richie (@sofiarichie) dne 2. října 2017 v 4:10 PDT

10. Scott má rád, že se jí podezírá, že ji otěhotní.

Ačkoli Scott je už tatínkem, údajně miluje, že se Sofia s radostí o tom, že ji otěhotní. Scott je poněkud žertík, má radost z reakce, kterou dostává od Sofie, když mluví o nehodě.

Většina lidí netrápí svou 19letou přítelkyni o tom, že je náhodně impregnuje, ale Scott vypadá, že má bizarní smysl pro humor. Je těhotenství vtipným vtipkem pro Scott, nebo tajně doufá, že bude mít dítě číslo čtyři? Můžeme jen spekulovat, co se právě děje se Scottem a Sofií - připravují se na těhotenství, tajně zabývají nebo se jen baví? Podrobnosti o jejich vztazích nejsou jasné, ale jediná věc, kterou víme, je, že Scott je romantizující Sofia - a ona to miluje.

Co se stane s Sofou a Scottem, měli bychom si prostě vzít radu a # odpočinout si. Bez ohledu na to, jak znepokojující, znepokojující a alarmující jejich vztah se může objevit ostatním lidem, je to jejich vztah, nikdo jiný.

SOUVISEJÍCÍ: 10 Cringey Podrobnosti o Kris Jenner a vztah Corey Gamble

Christine Schoenwald je spisovatel, , a učitel, který miluje psaní a provádění osobních příběhů. Má kousky v časopise Los Angeles Times, Salon, Den žen, Fialový jetel, Shluk a je pravidelným přispěvatelem k Ravishly a YourTango. Podívejte se na její webové stránky nebo stránku na Facebooku.

arrow