10 Rušivé věci Nikdo mi nikdy neřekl o přechodu do menopauzy

ALERT! ALERT! MENOPAUSÁLNÍ ŽENY POZOR!

Chcete-li zachovat menopauzální šílenství v zálivu, je zde 10 věcí, které všechny menopauzální ženy vědí příliš dobře. A pokud ještě nemáte zkušenost s menopauzou kvůli Vašemu věku, tak se stane, co se děje během menopauzy.

1. Jsi vždycky zavěšený.

Jdeš na sushi s velkou skupinou členů rodiny. Všichni ostatní jsou hotovi a vaše objednávka ještě nepřijde. Dostanete se do psychózy související s hladem a, stejně jako zapálená Kalvárie, která se blíží k zákrutu v bitvě u Gettysburgu, odkryjete vaši servírku na autobusové stanici a požádáte o to, aby jste měli svůj zatracený halibut sashimi. chyba, že se s tebou hádáš, žravá, perimenopauzální žena, říkat, že není její vina, protože sushi bar je zálohován. Což vás podněcuje křičet: "Byla jsem servírka po deset let a vy jste strašná servírka a raději byste neměli přidávat bezplatnost, protože jsme velkou stranou a kde je váš hádkařský manažer, abych vás mohl vypálit?"

Poté pojedete do hezké, drobné japonské manažery, která se usmívá po celou dobu, když křičíte, protože nerozumí angličtině a myslí si, že jste si objednali "tuňák", když jste říkali, "hlavy by se měly hodit." pak je tu chvíle, kdy vyrazíte ze svého těla a podíváte se dolů na sebe a křičíte si trochu náhodně, "Wow. Ta fenka je bláznivá. "

Pak se vrátíš do svého těla a stolu, na který se s vámi sourozenci, neteři a synovci zacházejí, jako byste byli připoutáni k samovolné detonaci bomby. Rychle se vaše nálada mění v opačném směru. Jste předjížděni z lítosti a necháte servírky 25 procent tip, i když kuchyně vyběhla z vašeho zatraceného halibuta sashimi a museli jste jíst sójový mokrý salát z mořských řas. Vaše nálady jsou naprosto nepředvídatelné.

Následujícího rána jste uraženi, když váš manžel a dcery špičkami kolem vás jako byste byli nitroglycerinovou vaničkou. Zažijete horké vlny hvězd tsunami

přes GIPHY

Zachycujete latte ve vaší oblíbené internetové kavárně, když najednou celé vaše tělo je zaplaveno v horké tsunami. Začíná za koleny, bezmocně zametá až k vašim slabům, zaplaví podpaží a narazí na břeh vašich vlasových folikulů. Zeptáte se manažera, jestli jen zkrátka vkročíte do mrazničky a ona vás nechá, pravděpodobně proto, že o vás slyšela od manažera v sushi restauraci a myslí si, že byste mohl být unhinged. Zatímco jste v mrazicím skříni, jedíte kolo gruyere.

4.

Všechno

vás hladí. Když se díváte z okna, máte hlad. Spánek tě hladí. Dýchání tě hladí. Tvůj poštovním dopravce si myslí, že jsi těhotná, a to jak lichotivé (protože si myslí, že jsi dost mladá, aby ses dostala do boje), a ztuhlý důvod.

5. Když všichni jsou v posteli, díváš se na epizodu Přátelé , kde Phoebe Buffay myslí, že je to rozrušená kočka, je to reinkarnace její mrtvé matky. Což vás přemýšlí o tom, co by se stalo, kdybyste zemřel a vaše děti hledaly vaši reinkarnovanou duši v roztomilých kočkách nebo divokých opuších a jak by to zničilo jejich životy a nakonec by žili v žlabu s vozíky plnými ukradnutého kočičího jídla , které vás neustále plakat, ale nemůžete pomoct přemýšlet, jak jste plakali, že tato ztráta tekutin může způsobit více horkých záblesků?

6. Televizní přehlídky vás nebaví, jako kdyby to bylo

přes GIPHY

Následující ráno vidíte místní billboardy pro hororový film Strain . ženskou oční kouli, což vám dává pocit, že jako společnost jsme v podstatě odsouzeni, pokud je to ten druh koně, který nazýváme zábavou.

7. Vaše tělo prochází během dne celý elektrický šok.

Odpoledne, když vyčistíte dům, máte pocit, že vaše tělo je plné elektrických šoků a vy jste kite Benjamin Franklin, který objevil elektřinu. Myslíš, že bys mohl zasunout vysavač do úst a vysát celý dům. Nechceš, aby se Henry tě dotkl v případě, že by tvůj elektrický šok srazil s tvými vodnatými horkými záblesky a neúmyslně ho elektrolytuješ. A už nemá hodně vlasů. A dosud nepotřebuje implantovaný defibrilátor pro jeho srdce oslabené estrogenem.

8. Toužíte po tom, aby muži měli zkušenosti s tím, co se děje během menopauzy. Rozhodnete se vytvořit video o menopauzálních ženách, které by namiesto večeře emaskulovaly nic netušícího muže. Zdá se, že je to vaše volání. Bůh a všechny ty bláznivé menopauzální fakty vám to řekly. 9. Zdá se, že vaše vagína je venku, aby vás dostala.

přes GIPHY

V noci se vaše vagína stane pasivně agresivní. Jedna minuta je horká a obtěžuje, další je stejně chladná jako Michelle Pfeifferová v Scarface.

10. Když se Henry spí a máte nespavost, stanete se emocionální, když jste přemýšleli o ztrátě svého manžela.

Jste předjížděna zoufale zoufalou láskou ke svému manželovi. Protože ve věku 53 už začíná umírat rychleji než vy. Nemůžeš přestat objímat a líbat ho. Nemůžeš mu pomoct s nohama. Pak, stejně tak rychle, jeho nepravidelný model spánku dýchá a ty ho požádáš, aby se převalil.

To dělá!

Henry pláče. Jsi nesnesitelný.

Kohouti se z postele a vyprchá (tak rychle, jako umírající starý muž), aby dostal nouzové zásobení léků z 24hodinové lékárny.

Dámy, pokud víte, co stane se během menopauzy, jak bojujete proti těmto příznakům? Pánové, jaké jsou časné příznaky vaší ženy a zamilujete se jménem Clarisse? ...

Pokud se vám to líbí, budete se chtít rozhodnout pro Shannonovy bezplatné aktualizace nebo se k ní přidat nadcházející volná webinář: Milujete kluci, kteří loučí, lži, kritizují a dokonce podvádějí: 3 strategie pro rozbiti cyklu, převzít kontrolu nad svým životem a pozvat skutečnou lásku: Připojte se zde.

20 Úplně související citace, (9 obrázků) Tess Griman Editor

Self

Číst později

Tento článek byl původně publikován v Huffington Post. Přetištěno s autorským povolením

arrow