10 Důvodů, proč se otevírají peníze Finanční podvádění je mnohem horší než emoční podvádění

Pokud finančně podvádíte někoho, jste špína.

Když si lidé myslí o podvodníkůch, je to obvykle v souladu s osobou, která spala s jinou osobou. Také bychom si to mohli myslet podle našeho partnera, který mluví s tím přítelem, o kterém se "nemusíte bát", také známý jako emoční podvádění. Existují však i jiné formy podvádění, více ničivé výsledky, než jen být schopni udržet ji ve vašem kalhotách. Mluvím o finančních podváděních, samozřejmě.

SOUVISEJÍCÍ: 3 kroky, které musíte podniknout, pokud máte podezření, že finanční nevěra v manželství


Finanční podvádění nastane, když partner spočívá v osobním financování, aniž by jim to vyprávěl, jinak dělá něco, co v podstatě ukládá jejich partnerovi riziko, že se nesplní. Mohlo by to být něco, co by prodávaly zlatý náhrdelník za náhradní hotovost, tvrdit, že ušetříte, když nejste, nebo dokonce není upřímný ohledně rozpočtování.


Jsem pevně přesvědčen, že finanční nedůvěra je horší než sexuální nevěra a že by se s ním mělo zacházet jako s okamžitým obchodem. Zde je důvod.

1. Stejně jako podvádění je to lež, která zahrnuje prostředky, které nejsou věnovány osobě, která se s vámi spojuje.

přes GIPHY

Za prvé, buďme upřímní. Pokud finančně podvádíte někoho, lžete jim o vašich prioritách. V emocionálních záležitostech váš partner leží v tom, že vám dává prioritu na emocionální úrovni.

S finanční nevěrou leží partner v tom, že upřednostňuje vaši spokojenost a schopnost dát jídlu na stůl. V tomto smyslu je to stejné jako emoční podvádění.

2. Ve většině případů to vůbec neleží - nucuje někoho vzít kartu, s kterou nesouhlasí.

Přemýšlejte o to na chvíli. Když vás někdo lhví o tom, zda drží konce svých účtů nebo ne, ohrožují vás. V mnoha případech to často znamená, že osoba, která je lhána, zjistí, že jsou na háku za účty druhé osoby. To je nízké.

3. Zatímco emocionální podvádění je bolestivé, nemá také vliv na živobytí a budoucnost způsobu, jakým finanční podvádění dělá. Když je to otázka emoční nevěry, může se vaše srdce zlomit. Pravděpodobně se ale nebudete muset starat o zjištění, jak budete jíst příští měsíc nebo jak budete moci odejít do důchodu. Finanční nevěra, na druhé straně

bude

tak činit. 4. Finanční nevěra vás dehumanizuje přes GIPHY

Pokud jste někdy byli v pozici, kde někdo podváděl finančně, víte, co tím myslím. Finanční nevěra znamená, že váš partner vidí buď jako pěší bankomat nebo pijavici. Kdyby vás viděli jako osobu, tak by to neudělali.

5. Takový druh podvádění také doslova říká, že je jedno, zda hladovíte nebo ne.

Zde je věc o finanční nevěře: je to proces, který přijímá jídlo z úst. Pokud vás někdo lhal o tom, že udržují konec fiskálních záležitostí vztahu, ohrožují vás chudobu nebo finanční přitažlivost.

To znamená, že se o tebe nestará, i když to znamená,

SOUVISEJÍCÍ: 8 Super bláznivé způsoby, jak si půjčujete peníze RUIN Vaše manželství

6. Na rozdíl od emocionální nevěry, nemůžete najít někoho, kdo by byl rozhněvaný stranou od vašeho partnera.


Někteří lidé se pokoušejí vyrovnat se s nevěrou jednodušeji, jednoduše proto, že mohou najít někoho jiného, ​​kdo by to mohl vinit. S fiskální nevěrou? To není případ. Nemůžete ukazovat prstem nikomu


ale

osoba, se kterou se setkáváte, protože je to doslova jejich vina. 7. Zmínil jsem se o tom, že je to kradení? GIPHY

Pokud máte na starosti finanční nevěru, jedná se o formu krádeže od vás. Oni lžou o penězích, potenciálně vás staví účty a jinak poškozují vaši schopnost splnit své cíle.

Bez ohledu na to, jak se na to podíváte, ukradnou něco od vás. Ať už se jedná o skutečné peníze, položku, kterou od vás odvezli, aby zaplatili za vlastní věci, nebo vaše budoucí peníze, je to stále krádež.

8. Ukazuje také, jak málo na vás myslí.

Když respektujete a pečujete o někoho, chcete jim pomoci. Vůbec se nestará, jestliže se dopustí finančního nevěra, protože vás doslova tlačí na nebezpečné území.

9. Nemůžeš ani pomoct pocit, že jsi hrál za blázna, hlavně proto, že jsi byl.

Smutná pravda je, že finanční nevěra se může stát jen tehdy, když jeden partner blázní druhého. Pokud jste byli hráni, je to proto, že váš partner viděl, že jste pro sebe vděčný idiot.

10. Je to v podstatě nejvyšší forma sebectví.

GIPHY

Když vyvádíte milenku z peněz, ukážete, že se o vás jen staráte. Je to tak sobecký a odporný čin, že pravděpodobně musíte být sociopatický.

Jako takový je to mnohem horší než podvádění. Koneckonců, s podváděním, pravděpodobně se alespoň trochu staráš o svého partnera.

V SOUVISLOSTI: Podvádím se s mým manželem s penězi (a já se vsadím, že jste příliš)

Ossiana Tepfenhart je Jack-of -all-obchoduje spisovatel umístěný z Red Bank, New Jersey. Když píše, pije červené víno a chladí s chladnými kočkami. (9 obrázků)


Foto: Weheartit


michelle toglia

Autor

> Heartbreak Přečtěte si později
arrow