10 Kluků proč přestali uprostřed sexu s ženou

"Dala si prst do zadku."

Někdy nejlepší příběhy o sexu mají víc o tom, proč jste nedokončili, než jak dobře to bylo, když jste to udělali. Pro většinu z nás, jakmile se věci začnou horko a těžko, by to vyžadovalo přírodní katastrofu nebo masivní osobní zranění, které by vyžadovalo zasáhnout brzdy na pevný pokus.

Viděli jsme náš spravedlivý podíl na nepatrných nepříjemnostech a napájeli ale co by přesně mělo způsobit, že nás zavoláme celou věc?

Požádali jsme lidi, aby se podělili o své nejzábavnější, nejtradící nebo jinak nejpozoruhodnější důvody, proč se muži zastavili ve středu pohlaví, čerpání brzd a opuštění lodi. Zde je deset našich oblíbených:

1. Vracala se na mém penisu

přes GIPHY

"Myslela na mě po tom, co vážně podceňovala její hluboké trápení schopnosti, vrátili jsme se zpět do sprchy Noc byla zachráněna a viděli jsme slunce přijít. "

2. Neměli jsme dostatek chemie

"Mám tuto podivnou věc, kde když jsem horká, nemůžu orgasmus, nevím, co je tam dohoda, ale také mi to chvíli trvá, než se tam dostanu někdy ... tam bylo několikkrát, kdy možná chemie s druhou osobou nebyla to, co mělo být a já jsem přestal, protože to nikam nebylo. "

SOUVISEJÍCÍ: Jak vědět, jestli Chemie je vypnutá - nebo sex je jen malý

3. Byli jsme zachyceni policisty

přes GIPHY

"Zastavením sexu v polovině sedmého dne bylo jen z jednoho důvodu a to bylo proto, že jsme to dělali v zadní části SUV a policisté nás zastavili a zastavili. "

4. Dala mi prst do zadku.

" Roztomilý , blondýna a já jsem se zapálil jednu noc a šel za ní. Nikdy bys nevěděl o své šatně ani o způsobu, byla trochu divná, chtěla se udusit, vyrazila tak tvrdě, že jsem opustila okraje a trochu tak těžko to kreslo krev. Většina z toho byla v pořádku, ale trochu mi to trochu zvědavalo, jako to bylo poprvé že jsem byl mladý a sex je sex, takže jsem šel s ním.

Asi v polovině cesty, zatímco ona byla na koni, udělala tento podivný pohyb, kde se sklouzla dopředu, naklonila se zpátky téměř skoro dole a jak jsem to udělal, mi přinesla prst do zadku, teď, když jsem řekl, že jsem překvapený / vypnutý, bude to podceňování, bylo to doslovné, jako když jsem odvzdušňoval ventilátor jednoho z těch kluků s mávnutím ramen "Posadil jsem se, tiše jsem si položil kalhoty a odešel ze svého pokoje."

5. Naše dcera vstoupila.

přes GIPHY

"Měli jsme nějakou ranní zábavu, pohřbili jsme se pod našimi potěšovači a najednou naši 4letá dcera stojí u našeho lůžka a ptá se:" PROČ PROMÍMÍTE? !? " To na chvíli zabilo. "

6. "Měl jsem na sobě ruku v ruce s mnou na zadní straně a ona mi seděla v klíně, která řídila dildo ALL, zatímco ona byla videokamerou, a ona mi dala všechnu mršinu."

7. Její přátelé nás úmyslně přerušili.

přes GIPHY

"No, došlo k falešným počátkům, ale nejhorší doba, kterou jsem zastavila v polovině hry, byla, když jsem byl opilý a koule - hluboko v dívce na večírku, kterou měla u svého domu a její spolubydlící a všichni jejich přátelé se rozhodli, že se tam budou bavit a začnou nám jásat, myslím, že někdo dokonce dostal fotky, měl jsem si to vtipkovat a sesedl jako olympijský gymnast, ale v tuhle chvíli jsem byla tak ponižovaná, že jsem prostě utekl a nikdy jsem tam znovu neviděl obličej. "

8. Vyvolala špatné jméno

"Moje ex 100 procent volalo špatné jméno Nikoho mě nikdy nedostalo z okamžiku do mé hlavy tak rychle, že jsem byla z postele a křičela, než mohla blikat . "

SOUVISEJÍCÍ:

4 horké sexuální pohyby, které budou boukat jeho stále milující 9. Měl bych to říci, že se to stalo jen jednou, ale zrovna jsem byla dívka, která se právě dostala ze skutečně špatné situace a ona by se v různých časech rozpadla v slzách, když jsme se mi stalo fyzické, to mi zlomilo srdce a bylo to, jako kdybychom se procházeli minovým polem kdykoliv jsme začali, protože jsme oba chtěli být intimní, ale nikdy nevěděla, co by ji vyvolalo a ona měla hodně viny. ale musel jsem se naučit, jak mám temperamentní libido, abych jí pomohla znovu cítit bezpečně. I teď jsem velmi opatrná, když se s někým seznámím s něčím novým. "

10. Byli jsme chyceni ... v klubu.

přes GIPHY

"Z klubu jsme byli vyřazeni a vykopli. Na mé obraně nevím, proč dali saténové posteli do VIP sekce, kdyby neměli že je to opilý. "

...

Liz Pardue-Schultzová je spisovatelka a aktivista se sídlem v Severní Karolíně, kde přechází na svou bizarní cestu duševní chorobou, zotavováním, rodičovstvím a přežívajícími jižními předměstími na její blog nebo kdekoli, kde může být publikována. Její slova se objevila v časopisech Huffington Post, Time.com, XOJane, Ravishly, ThoughtCatalogu a jednou v sekci Letters to the Playboy.

Nejoblíbenější pozice sexu po celém světě jsou CRAZY AF


Kliknutím na (9 obrázků)

Foto: weheartit

Caithlin Pena Editor Sex
arrow