10 Hard-to-připustit důvody, které jste dosáhli s člověkem kecy (a jak se zastavit)

Ty? No, jestli víte, že se snažíte s jeho úplnými kecy a BS, víte, že byste měli odjet, ale jste stále s ním. Pokud si nejste jisti, je to ještě více bolestivé pro všechny zvenčí, kteří vám chtějí pomoci, abyste viděli, co vám dělá.

Skutečnost, že ženy jsou silné a sebejisté, značka nízká. Existují důvody, proč jste se svá slepota a v některých případech jsou tyto důvody součástí plánu, který je skutečně docela chytrý. Tady je 10 důvodů, proč se vám zdá, že ho přestanete dovolit dostat se s vraždou.

1. Máte nízkou sebeúctu.

Vypočítejte si svoji sebehodnotu pod dolarovou známkou. Nemůžete pochopit, proč by někdo chtěl být s vámi, mnohem méně skutečný "dobrý kluk". Myslíte si, že musíte dělat něco, co si zaslouží své chování a najít nejméně milion věcí špatně s vámi.

Vždycky se zbavujete, i přes všechny nádherné věci, které opravdu musíte nabídnout. Je to smutné, protože lidé, kteří vás milují, si přejí, abyste mohli vidět vše, co s vámi je skvělé.

2. Neustále se nafouknete jeho hodnotě. A když jste zaneprázdněni nenáviděním sebe sama, jste se nějak přesvědčili, že je skvělý a nemůže dělat nic špatného. Budete bojovat s každým, kdo to špatně hovoří, uvedením všech svých úžasných rysů; přesto vaše přátelé a rodina otřásají oči znechuceně.

Takže jinými slovy, rozhodli jste se, že jste obchodník s dolary a je to nějaký gurmánský high-end hottie. Ne, drahá, nemáš pravdu. Pokud jste jen viděli.

SOUVISEJÍCÍ: 101 Inteligentní způsoby, jak zlepšit váš vztah správně Tento druhý

3. Věříte, že máte vlastní ospravedlnění.

Vyvolali jste tolik výmluv pro své chování, které dokonce i teď věříte. Je snazší jim uvěřit, než čelit skutečnostem, že je blbec a musíte ho opustit.

4. Bojíš se.


GIPHY


Máš stále na mysli nejhorší scénáře, když přijdeš na tohle blázen. Bojíš se, že budeš sám. Bojíte se, že se s nikým nebudete líbit. Bojíte se, že budete litovat.

Místo toho, abyste viděli pozitivní konec tohoto špatného vztahu, stále si představujete nejhorší. Máš plán.

Oh, víš, že je blbec, ale nemůžeš ho opustit ... přesto. Vaším cílem je stát se finančně stabilní, abyste mohli bez něj jít dál. Nebo možná je vaším cílem dokončit nejprve školu nebo najít novou práci.

Víte, že je pro vás hrozný, ale než odjedete, budete chtít pár věcí na místě, abyste se mohli úspěšně přesunout. Vaši přátelé to poněkud rozumějí, ale jsou také znepokojeni dlouhodobým poškozením vaší duše.

V některých případech jsou vaše plány také "velké ospravedlnění", které vás brání v pohybu, ale v jiných případech, jako v případě rozvodu, má smysl. Nejdřív si musíte vzít ložiska předtím, než řeknete "buh-bye."

6. Byl jste zneužíván

prostřednictvím GIPHY

Pracoval na svém nemocném kouzlení, aby se ujistil, že se cítíte méně, než je jeho, má nízkou celkovou hodnotu, závisí na něm nebo se bojíte odejít. Dáváte si kecy, protože jste příliš zneužíváni, abyste viděli světlo.

Má vás - háček, řádek a palubu! Věříte, že jeho nesmysly a vy prostě nemůžete vidět realitu.

SOUVISEJÍCÍ: 8 Věcí, které mohou všechny páry udělat pro své "rozbité" vztahy

7. Vy jste se vrátili a přistáli ho.

Byli jste úplně odtrhli od vašeho posledního vztahu, takže když jste se s ním setkali, ignorovali jste červené vlajky. Celá vaše duše byla z posledního vztahu rozdělena a vy jste byl vůči němu zranitelný. A teď, když ho ztrati, bude ještě horší.

8. Potřebujete něco pro někoho

prostřednictvím GIPHY


Dává vám něco, takže se s ostatními BS věnujete, abyste získali to, co chcete.


Například žijete s protože jsi zlomený a myslíš si, že to nemůžeš udělat sám. Používáte ho za práci nebo jinou příležitost. Nebo zůstanete s ním, abyste uklidnili členy rodiny, kteří možná nevidí, jak je špatný a chce, abyste zůstali.

S největší pravděpodobností nemáte opravdu potřeba jeho pomoc, pokud byste udělali pouze výstup plánujete, ale zdá se, že máte zůstat s touto celkovou nulou.

9. Jste přesvědčena, že si to zasloužíte. Možná, možná jste udělali něco špatného. Možná jsi podváděl. Zvyšte svůj kredit a zničte jeho. Rozdělil se s ním a vrátil se zpátky.

Nebo možná v jeho zneužívající mysli a v "zneužívané" mysli si myslíte, že si zasloužíte toto ošetření, protože jste udělali něco tak špatného. Doufáš, že s dobrým chováním byste ho mohli uvěřit, že si zasloužíte, aby byl pro tebe dobrý.

10. Myslíš, že tě nebude chtít nikdo jiný.

přes GIPHY

Jsi příliš starý. Jste nemocná. Nejsi tak vhodný, jako jsi býval. Máte dítě. Máte minulost. Jméno "důvod", o kterém jste se rozhodli, vás činí nehodnou a vy si myslíte, že vás nikdo jiný nebude brát za to, kdo je, zavazadla a všeho.

SOUVISEJÍCÍ: To je důvod, proč jste uspokojil vztahy založené na vašem znamení zvěrokruhu

Laura Lifshitz bude pracovat pro čokoládu. Bývalá osobnost MTV a absolventka Columbijské univerzity v současné době píší o rozvodu, sexu, ženských otázkách, fitness, rodičovství, manželství a další informace pro YourTango, New York Times, DivorceForce, Zdraví žen, Pracující matku, Pop Sugar a další. (9 obrázků)

Michael Hollan

Blogger

Buzz

Přečtěte si později>

arrow