10 Nepopiratelných znamení, které byste měli s ním rozdělit (čím dříve, tím lépe)

Obě si zasloužíte víc. Nevidíte s ním budoucnost.

To, co chce pro svou budoucnost a co chcete pro sebe, nejsou stejné. Obě vyrůstají a chtějí jít různými směry.

Sladce vás přesvědčuje, abyste kompromisovali své cíle, abyste se s ním vyrovnali, ale ve svých kostech můžete cítit, že to není správná věc. A vy víte, že neměli upřednostňovat něčí sny přes vaše.

2. Cítíš se ve svém vztahu sám.

Cítíš se uvězněný, kdykoli jsi vedle něho. Je to, jako byste nevěděli, kdo jste, protože vás stále žádá, abyste se pro něj změnili. Mnohokrát se necítíte chápáno, oceňováno nebo přijato. Pokaždé, když se díváš na jeho směr, když se dívá, už nemáš pocit romantického vzrušení.

SOUVISEJÍCÍ: 11 Známky, že není v lásce - Jsi jen pohodlný

3. V poslední době jste kvůli němu plakala.

Je to důvod, proč v noci nemůžete dobře spát, proč se vaše mysl konzumuje s tolika pochybnostmi a proč jste většinu dne vystrašeni.

Pokoušíš se mu otevřít a být upřímný kvůli tvým emocím, ale obviňuje vás, že jsi příliš dramatický. Říká vám, abyste "jen relaxovali" a vyvarujte se toho, aby se drobné problémy hodně vyřešily. Nezáleží na tom, že jste tak vnitřně rozdrcený a rozbitý.

4. Myslíte si často navzájem.

Spousta času jste si navzájem podrážděni. Zaměřujete prsty proti sobě, když se ve vašem vztahu něco stane. Nikdo se už nechce omluvit. Nikdo nemá rád ztrácí v argumentu. Jeho hrdost je větší než jeho láska k vám. A už se nebojí, aby před vámi vyzařoval bolestivé slova.

5. Snad se stanete podezřelým.

Vy nechcete být paranoidní, ale máte trochu pocit, že se od vás něco skrývá. Máte pocit, že začíná být opatrný, když s vámi mluví.

Tráví více času na telefonu pokaždé, když jste spolu, a vy překvapení, když zjistíte, že změnil heslo svého telefonu. Stojíte před ním, ale stále se vyhýbá kulce.

6. Chybí ti být jediný.

Najednou trávíš po svobodě a chybíš sám. Zajímalo by vás, jestli je pobyt v rodině lepší než sdílení vašeho světa s někým jiným. Vzpomínáte si na okamžiky, kdy jste měli tolik času pro sebe, kdy jste mohli dělat všechno, co jste požadovali, aniž byste žádali o povolení a kdy jste se mohli smířit s každým.

Chybí vám část vašeho života, t se zavazuje k nějakému vztahu a nejspíš doufáte, že ho budete mít zpět.

SOUVISEJÍCÍ: 11 Shady Signs Je připraveno, aby vás opustil

7. Začínáte si pozorovat stagnaci ve svých rozhovorech s ním.

Už o sobě nemluvíte o důležitých věcech. Máte tento potápěčský pocit, že se pro vás stává cizí. Zůstane, když jste uprostřed vyprávění o vašem týdnu. A někdy si všimnete jeho nedostatečného zájmu o vaše názory na určité téma, které pro vás tolik znamená.

8. Vy jste ho chytil, když se díval na obraz jeho ex. Pokoušíte se přesvědčit sebe, že možná právě náhodou otevřel fotografii svého ex. Ale divíte se, proč je jeho výraz měkký, když se na něj díval. Máte pocit, že možná ještě má pocity pro ni. Možná, že do tebe to opravdu není. A možná je načase, abyste s ním skončili.

9. Vaše přátele se mu nelíbí.

Nejste typ, který sleduje všechno, co vám navrhli vaši přátelé, ale když jste prokázali, že většina jejich negativních postřehů o tom chlapíkovi, začnete zvažovat jejich radu. Někdy lidé, kteří jsou blízko k vám, vědí, co je pro vás nejlepší. A není nijak poškozeno při poslechu a uznávání jejich myšlenek a názorů někdy.

SOUVISEJÍCÍ: Pokud nemá těchto 20 vlastností, není to váš duševník

10. Nejste nadšeni, že ho už víte.

Vaše srdce není rychlejší, když vidíte, jak se k vám blíží. Jeho úsměv nepřináší motýly do vašeho žaludku. A žádné jeho romantické gesto nemůže změnit skutečnost, že s ním již nemilujete. Vaše zvláštní pocity pro něj zmizely a už není důvodem k vašemu štěstí

Rozpad s ním bude bolet, ale být upřímný kvůli vašim emocím vás oběma ušetří z toho, že zažijete více bolesti

(9 obrázků)

Foto: whisper.sh

Christine Schoenwald

Editor Láska Přečtěte si později Toto článek byl původně publikován v Thought Catalogu. Přetištěno s autorským povolením
arrow