11 ÚDěsné podrobnosti o Cyntoii Brownovi, 16leté oběti obchodování se sexem, která sloužila životnímu trestu za zabití muže, který jí koupil

Den předtím, než většina z nás tady ve Spojených státech sedne na den díkůvzdání v symbolickém gestu vděčnosti za naši svobodu, Cyntoia Brownová zůstává za mřížím, uvězněna hluboko v útrobách Nashville v vězení v Tennessee pro ženy, protože od té doby byla odsouzena k životu ve vězení již v roce 2004 ve věku šestnácti let za střelbu 43letého realitního agenta jménem Johnny Mitchell Allen.

Rozzuřený za vnímanou nespravedlnost, rostoucí počet osobností - včetně Rihanny, LeBron James, Snoop Dogg, Cara Delevingne a Kim Kardashian West - vzali na své platformy sociálních médií, aby upozornili na Brownovu věc a to, co tvrdí, je pravda za její tragickým příběhem. , který se stal virem ukazuje 16letá Brownová ve své oranžové vězeňské uniformě, která čeká na odsouzení, s tímto shrnutím své srdcervoucí situace:

jsme nějak změnili definici #JUSTICE na cestě? Příčinou ... Něco je strašně špatné, když systém umožňuje těmto násilníkům a oběť je odhozena po celý život! Každému z vás, který jste zodpovědný za větu tohoto dítěte, doufám, že Bůh nemáte děti, protože to může být vaše dcera potrestána za to, že ji potrestáte! # FREECYNTOIABROWN #HowManyMore

Příspěvek sdílený badgalriri (@ badgalriri) dne 21. listopadu 2017 v 5:12 PST

"Představte si, že ve věku 16 let byl sexuálně obchodován pasákem s názvem" cut-hrdlo ". Po několika dnech opakovaného podávání a znásilnění různými muži jste si zakoupili 43letý dravý dravce, který vás odvezl do svého domova a použil vás k sexu. Vy konáte najít dostatek odvahy k boji a zastřelit a zabít ho. > Vaše (sic) zatknuty jako výsledek se pokusil a odsoudil jako dospělý a odsouzen k životu ve vězení.

Toto je příběh Cyntoia Brown, ona bude mít nárok na podmínečné propuštění, když je 69. #FreeCyntoiaBrown "

Spřízněný: Manžel a manželka Bijou Phillips a Danny Masterson oba byli obviněni z hrozného zneužívání

Níže je verze Rihanna dříve sdílená na Instagramu. <>

"jsme nějak změnili definici #JUSTICE podél cesty? ... Něco je děsivě špatné, když systém umožňuje těmto násilníkům a oběťmi je vyhazována po celý život! Jste zodpovědný za větu tohoto dítěte. Doufám, že Bůh nemáte děti, protože by to mohla být vaše dcera potrestána za to, že ji potrestáte! "

Úplný příběh Brownovy věci je obtížný, brutální, složitý a tragický.

Zde je 11 nejhorších detailů a faktů o nehumánním uvěznění Cyntoie Brownové, které vysvětlují, proč tolik osobností z A-listu požaduje, abychom všichni věnovali pozornost.

1. Byla to buď prostitutka, nebo oběť sexuálního obchodování s dětmi.

Konfliktní zprávy se případně týkaly i 24letého obchodníka s drogami a ozbrojeného lupiče Gariona McGlothena, známého jako Kutthroat, jako jejího přítele. Některé zprávy tvrdí, že ji dala do práce v okrese Murfreesboro Road v okrese, kde se stávaly triky za koksové peníze.

Zda Brownova účast by jí měla získat značku prostitutky nebo sexuálního otroka, její advokáti tvrdí, je irelevantní, protože , jak vysvětluje Derri Smith z End Slavery TN,

"Neexistuje žádná taková věc jako dětská prostitutka nebo mladistvý prostitutka."

Brown uvedla, že šla žít s "Kut" po dobu přibližně tří týdnů, během které se přestěhovali z hotelu do hotelu. zeptala se, proč neopustila poté, co sdílela příběhy o tom, že je potlačena, uškrcena, znásilněna a nucena k tomu, aby měla sex s jinými lidmi. Cyntoia odpověděla: "Neposloucháte. Dělal jsem mu peníze. Nehodlal mě nikam jít. Řekl mi, že mě zabije. Ví, kde žije moje máma. A já vím, jestli mě nějaký kluk uškrtil, dokud jsem skoro nezmizel, nebojí se mě zabít. "

Ve svědectví prohlásila:" Vysvětlil mi, že se někteří lidé narodili děvky a že jsem byl jeden, a já jsem byla kurva a nikdo mě nechtěl jen s ním a to nejlepší, co jsem mohl udělat, bylo jen naučit se být dobrá kurva. " 2. O okolnostech kolem Allenovy smrti. Kutthroat

ji donutila, aby se prostitutovala, aby měla peníze k životu, řekla. V den, kdy se setkala s Allenem - 5.srpna 2004 - muž, kterého ona volala Cut, ji zasáhla a řekla jí, aby šla ven a vrátila pár peněz. "

BBC popisuje večerní události takto:

Allen] jí ukázala svou zbrojovou sbírku a řekla jí, že je to bývalý ostrý střelník. To ji zneklidňovalo, poznamenala později. Cyntoia s ním jedla, sledovala televizi a vstoupila do postele. "Chytil mě mezi nohama - prostě to popadl," řekla před soud. "Myslím, že mě napadne, nebo udělá něco takového ..." Potom se Allen otočila a přitiskla se ke straně postele. Cyntoia prohlásila, že panikáří, protože si myslela, že se snaží dostat zbraň. Přesvědčena, že má zemřít, řekla, zastřelila ho v hlavě pistolí s ráží 40mm, kterou jí Kutthroat dal. " Během jejího vyšetření Cythoia dále vysvětlovala svou paniku,

" Byl to ostrý střelil jsem si v armádě, sedím si, když myslí, že udělá něco, co udělám? "

3. Může mít mnoho duševních onemocnění. Biologická matka Cyntoie Georgina Mitchellová byla jenom šestnáct když ona porodila Brown.Mitchell svědčil, že ona "vypila pětinu whisky každý den, zatímco ona byla těhotná," a její právníci poskytli soudu s lékařskou skenování oznámil, že vykazují známky syndromu plodového alkoholu, příznaky které zahrnují "opožděný vývoj a problémy v myšlení, řeči, hnutí a společenských schopnostech ", stejně jako" špatný úsudek "a potíže s kontrolou impulzů.

Navzdory tomu, že byla zařazena do nadaného programu v sedmé třídě, byla zvednuta za krádež v roce 2000, a umístila do své alternativní školy ve školní čtvrti pro studenty s rizikovým postavením "Během psychologického vyšetření se zkoušející potýkal s tím, že dívka začala mluvit ve velkém hlasu zpěvů a hrozí, že zabije svého otce a proklíní členy personálu ... Léky, pravděpodobně Thorazin, byly okamžitě podány."

Podrobnosti o WebMD, které používají Thorazine (značka pro chlorpromazin)

, používané k léčbě určitých mentálních poruch / poruch nálady (jako je schizofrenie, psychotické poruchy, manická fáze bipolární poruchy, závažné poruchy chování u dětí). Chlorpromazin vám pomůže myslet jasněji, cítit se méně nervózní a účastnit se každodenního života. Může snížit agresivní chování a touhu ublížit sebe / ostatním. Může to také pomoci snížit halucinace (slyšení / vidění věcí, které tam nejsou). " Ve věku 12 až 14 let Brown napadl alespoň jednoho učitele a

byl zapojen do zhruba 20 útoků na ostatní studenty . Ve věku 14 let byla umístěna na těžký koktejl psychotropních léků pro depresi a úzkost a ona vstoupila do alkoholu a drogové léčby. V psychologických hodnoceních v té době lékaři poznamenali, že Cyntoia se často chová iracionálně, trpícími divokými změnami nálady. Měla malý smysl pro sebehodnocení, poznamenala poradkyně a očekávala, že ostatní budou selhat nebo ji zradit. Přesto jednal způsobem, který činil tyto očekávání realitou. Byla skoro neschopná někoho důvěřovat, přesto se zle požadovala souhlas. "

4. Co se stalo v jejím procesu.

Navzdory tomu, že byl v té době menší, Brown byl vyzván jako dospělý a shledán vinným z vraždy prvního stupně a prostituce. Newsweek hlásí, že

"Během Brownova soudního procesu v roce 2004 svědčila o tom, že její bičování, udušení, tahání a znásilňování bylo v domácnosti obyčejné a byla často ohrožena zbraněmi. co ji vedlo k zastřelení Allena poté, co se s ním spojil, za které zaplatil. "Podle BETu mnozí mají pocit, že Brown souhlasil s natáčením Allena a z nějakého důvodu byl soudní systém spokojen s ní přiznávání viny a nevěnovala pozornost zneužívajícímu prostředí, které ji dalo do takové situace. " Ve videozáznamu zaznamenaném v době jejího zatčení však

" Brown připustil, že lže o svém věku, když se poprvé setkal její oběť, "a je řečeno, že říkala, že " [zatímco] Allen spal, opustila místnost, našla svou zbrojovou sbírku, vrátila se do ložnice a zastřela ho, zatímco spal. že Brown předvídal vraždu, protože oběť spala příležitost opustit a rozhodla se ne. Brown později řekla vyšetřovatelům, že se Allen na něco dostala a obávala se o svůj život, ale soudní důkazy to nepodporují. Důkazy ukazují, že Allen spal, když byl zastřelen mrtvým zraněním na zádech hlavy. Jeho ruce byly pod jeho tělem a částečně propojeny ukazující člověku, který spí. Když Brown opustil Allenin dům, vzala si peněženku, zbraně a své auto. "

5. Její potenciální datum vydání.

S vězením 60 let ve vězení v Tennessee Brown není způsobilý až ona sloužila minimálně 51 let, což znamená, že by měla dosáhnout věku 69 let, než se její šance na propuštění dokonce uvažují. Snoop Dog poukázal na zjevnou nespravedlnost s příspěvkem na Instagramu srovnávající Brownovu větu s absurdně krátkým 6měsíční termín dává odsouzenému Brook Turnerovi odsouzený.

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg) dne 21.listopadu 2017 v 20:56 PST SOUVISEJÍCÍ: Horrific Nové detaily Vydáno O ČO Matka nechala svého přítele Jeho bratranec znásilnil a vraždil svou desetiletou dceru, zatímco ona sledovala

6. Je již dokument o svém životě. V březnu roku 2011 dokument, Me Facing Life: Příběh Cyntoie Brownové , premiéru na seriálu PBS Independent Lens, produkoval a režíroval Daniel H. Birman, který nejprve začal docume V případě, že Brown byl zatčen za vraždu Allena. To bylo později přijato BBC stejně.

Nashville právník Charles Bone byl inspirován, aby vzal Brown případ pro bono po prohlížení filmu. Její tým argumentoval pro nový proces, zejména kvůli tomu, aby Brown mohl svědčit ve prospěch jejího jména, něco, co jej v původním případě odradilo její advokáti, a aby předložila důkazy o jejích zpoždění při vývoji v důsledku fetálního syndromu alkoholu. "

7. V roce 2011 změnila Tennessee své zákony založené na silném dokumentu.

Podle zpráv

byl film tak působivý, že pomohl změnit Tennessee zákony pro děti jako Brown v roce 2011. Nyní, každý 18 nebo mladší může " Ačkoli je Brown stále sedět ve vězení po traumatickém dětství, které vedlo k smrtelné události. "

8. Zatímco ve vězení získala jeden titul, je na cestě k ní další.

Podle New York Daily News

"Brown je nyní 29 a již byl uvězněn už téměř 13 let. ona dokončila studium svého spolupracovníka prostřednictvím vězeňského programu Lipscomb University, údajně pracuje na svém bakalářském studiu a je dobrovolníkem s asociací pro mladistvé spravedlnosti. " #FREECYNTOIABROWN Příspěvek sdílený badgalriri (@ badgalriri) 21.listopadu , 2017 v 5:17 hod. PST

A vážně, žena je skvělá. Když se zeptá na film, "Co od vás Johnny chtěl?" její počáteční odpověď byla "sex za peníze", ale pak si přemýšlela o množství a sdílela to místo:

"Ne, všichni chtěli přijetí a obdiv, hell yeah, to je to, co chtějí, můj táta chtěl být obdivován kvůli tvrdé práci, kterou dělal v řízení nákladních vozidel a vydělávání peněz a dodával nám život, který jsme žili. chtěl být obdivován všemi ostatními na ulici, protože si vzpomínám, že jednou jsem říkal, že se chystám pracovat a dostat ho do tohoto náklaďáku. Bylo to 26letý předměstský, chtěl obdiv a chtěl, aby ho někdo respektoval. Chtěl, aby ho lidé obdivovali ... Pak jsi měl Johnny Co to říkal Chci, aby se žena se mnou toužebně milovala Snažím se vzpomenout, že jsem ti to řekl ... Desire chce přijmout. "

9. Derri Smith sdílela s Foxem 17 News,

"Někdy zabila někoho, hluboce lituje, ale byla to dítě a ona byla zneužívána."

SOUVISEJÍCÍ: Jak byla moje dcera téměř pohlavně obchodována přímo z mého domova (aniž by mě to uvědomovalo 10. Není to první žena v její rodině, která byla oběťmi sexuálního násilí

Dokumentární producent Birman řekl Fox 17 Zprávy v Nashville,

"Začali jsme rozhovor ... Jedná se o mladou dívku, která je na konci tří generací násilí na ženách." Cyntoia, její babička a matka byli všichni znásilňováni. . "

V této bizarní klipu její adoptovaná matka (a možná její otcovská biologická babička), Ellenette Brownová, činí klasicky oběť-obviňující výroky, jako například:" Máme dobrý vztah. proč měla pocit, že nemůže přijít ke mně a mluvit se mnou bez ohledu na to, co to bylo, "

a

" Žádný rodič nechce myslet, že to mladá dcera, víte, prožívá sex. Víte, zvláště v tak mladém věku. A pak zjistit, že existuje mnoho, víte, několik chlapců a mužů, ale to se nemění, jak se cítím. To je moje dcera. Vždycky bude moje dcera. Bez ohledu na to, co dělá nebo má (sic). "

Mezi mnoha problémy s takovým nedosažitelným myšlením tato úvaha zřetelně ignoruje skutečnost, že věk souhlasu v Tennessee je 18 let, a proto bez zbraň na hlavu, sex, který Cyntoia "zažívá", byla skutečně znásilněna.

11. Co se děje v jejím jménu . systém selhal Je to srdce lámání vidět mladé dívky sex obchodované pak, když má odvahu bránit je uvězněn po celý život Musíme udělat lepší a dělat to, co je v pořádku Já jsem zavolal můj advokáti včera vidět, co může být udělat to napravit #FreeCyntoiaBrown pic.twitter.com/73y26mLp7u

Kim Kardashian West (@KimKardashian) 21. listopadu 2017

"Systém selhal. Je srdce-lámání vidět mladé dívky sex obchodované tehdy, když má odvahu bojovat zpět je uvězněn po celý život! Musíme dělat lépe a dělat, co je správné. Zavolal jsem včera můj advokát, abych zjistil, co se dá udělat, aby to opravilo. #FreeCyntoiaBrown. "

Kromě jakékoliv právní pomoci, kterou by mohl Kim K. potenciálně poskytnout, aktivní kampaň MoveOn usiluje o další podpisy na petice," aby mohla být předložena k úvahám o laskavosti ze strany guvernéra Tennessee Bill Haslam. " Z tohoto data je petice v současné době na 471 146 podpisů z cíle 475 000. SOUVISEJÍCÍ:

Policie odhaluje nové sexuální obchodování Podrobnosti o chybějícím Pennsylvánském teenovi Corinna Slusser Senior Editor a šťastně bývalý rozvodový trenér & zprostředkovatelka Arianna Jeretová je uznávaným odborníkem na lásku, sex a vztahy (kromě toho, pokud jde o vlastní život, samozřejmě), který byl uveden v COSMOPOLITANU, The Huffington Post, Yahoo Style, Fox News, Bustle, Rodiče a další. Připojte se k ní v neděli v 22:20 EST za odpovědi na VŠECHNY Vaše dotazy na Facebook Live on YourTango a následujte ji na Twitteru a Instagramu. 20 Funny Citáty, které Vám připomínají, že Karma VŽDY Sleduje 20 obrázků)

Emily Rat ay

Editor

Buzz

Přečtěte si později

arrow