11 Z nejzábavnějších citátů z celebrit na téma sexu

Sex. Zdá se, že je to dnes všude, že? Myslím tím, že o tom hovoří každý - vaši přátelé, vaše oblíbené celebrity, zpěváci a skladatelé. Je to celé po televizi a to je určitě po celém internetu. Někteří lidé jsou naprosto otevřeni tomu, aby se k tématu dostali a sdíleli sexuální poradenství na kapku klobouku, zatímco jiní lidé se přirozeně vyhýbají od toho trochu víc. Ale nakonec je téměř nemožné ho uniknout.

GIPHY

Vzhledem k tomu, že se zdá být těžké se vyhnout, možná bychom ho měli jen přijmout? To mi připadá jako dobrý nápad. Myslím, že sex je koneckonců přirozená věc. Měl byste si ji užívat a někdy se o tom smát. Někdy je to strašně nepříjemné, jako kdyby někdo z vás poprvé vyčistil ty tři malá slova. Ale ty nepříjemné okamžiky jsou ještě důvodem k nalezení humoru v sexu a někdy se mu to může smát.

SOUVISEJÍCÍ: 25 Sexy texty GUARANTEED Chcete-li získat nějakou akci

To je to, co dělají tyto celebrity a dělají to co nejlépe, s humorem! Sex může být tolik věcí, ale spousta lidí se o něm zajímá jen s vážností. Je to jen zdravé, kdybychom o tom mohli žertovat.

Měli bychom si vzít na vědomí některé z našich oblíbených osobností a trochu se smát na téma. Nejste si jisti, jak to udělat? Stále se cítíte trochu nepříjemně, pokud jde o myšlenku smíchávání humoru a sexu?

GIPHY

Pokračujte v čtení za 11 nejzábavnějších citátů o sexu od různých osobností, abyste získali představu o tom, co mluvíme. Pokud mohou smíchat sex a humor tak zábavným způsobem před světem, můžete to také udělat!

Pokud hledáte trochu inspiraci, máme nejlepší citáty, které můžete sdílet a vychutnávat. Pro citáty z nejvíce inspirujících celebrit, aktivistů a básníků nehledejte další! Můžete dokonce najít citát, který motivuje nejlepší části vašeho života (a lásky!) Navždy.

Není to úplně pravda

"Pokud chcete být položeni, jít na vysokou školu. knihovna. "

- Frank Zappa

Nepotřebujete důvod

Foto: Projekt Lidé " Nevím tu otázku, ale sex je rozhodně odpověď. " -

- Woody Allen Rozdíl mezi muži a ženami

Foto: YourTango "Ženy potřebují důvod, aby měli sex."

- Billy Crystal

Dezert se podává "Pamatuj, sex je jako čínská večeře. "

- Alec Baldwin Adele ví, co je důležité

Foto: tak ženská " Já bych zhubla, kdyby to ovlivnilo mé zdraví nebo sexuální život,

- Adele

To je jeden způsob, jak ocenit své umění "Myslím na to, kolik lidí má sex na mé hudbě. kolik dětí bylo vyrobeno k "žárlivosti". Je to dobré tempo pro sex. "

- Nick Jonas Děkuji Bohu

Fotografie: picture quotes " Děkuji Bohu, že jsem byl vzkříšen katolík, takže sex bude vždy špinavý. John Waters

Doporučuje pití

"Pokud je sex mimo stůl [na datum] a vy jste jako" Zkusme se poznat, navzájem se doporučíme " - Anna Kendrick

Taková věc není moc dobrá věc Foto: Pinterest

"Sex je jako peníze, jenom je to dost." opravdu nás vzrušuje "Žádná žena nezíská orgasmus ze svíčky v kuchyni."

- Betty Friedan
arrow