Redakce Choice

12 Znamení, že jste vysoce konfliktní osobnost (a problém je vy, ne on)

potřebné.

Druhý den jsem byl v obchodě, když jsem byl svědkem, že žena dělá scénu nad něčím šíleně hloupým. Všichni dollili v kalhotách z jógy a sako Lululemon, zavolala někoho za pultem blízké květinářské uličky a ušklíbla: "Můžu mluvit s tvým vedoucím?" Protože jsem byl legit, když jsem se právě díval na zeleninu, Rozhodl jsem se, že by to mohlo být zajímavé sledovat. Možná našla nějaké zhnité ovoce, o čem bych měl vědět? Správce, chudý dospívající chlapec, přišel na frontu a zeptal se jí, co se děje.

"Cena těchto ryb není přijatelná. Chci to snížit, "řekla s vážností.

" Cenu nelze vyjednávat. Je to zásada obchodu, madam, "řekl omluvně." Nechci "madam". Máte pocit, že jsem starý. Kdo si sakra myslíš, že jsi? Přebíráte za ryby a nyní urážíte své zákazníky? "Řekla a zvedla hlas." Je mi líto, ale nemůžu měnit ceny. Je to firemní politika, "řekl a pokynul jí, aby si udržel hlas.

" No, udělej něco, hned předtím, než zavolám CORPORATE, "vyštěkla," ten kluk vypadal, jako by měl plakat. V tomto okamžiku musel jeden muž vstoupit a říct jí, že může jít do jiného obchodu, pokud by ceny byly tak nepřijatelné. Hrnula, otočila červenou řepu a odešla s vozíkem ještě v uličce. Lidé kolem nás si nepohodlně vyměnili pohledy.

Dámy a pánové, může vypadat vysoká konfliktní osobnost. Lidé, kteří mají takové osobnosti, nejsou populární, i když se domnívají, že jsou

. Nelíbí se jim, protože nikdo nechce být kolem nějakého násilníka, který je bude házet, dokud se nedostane. Způsob, jakým se s nimi většina lidí zabývá, je převrátit se a pak se jim vyhnout.

Mnozí lidé, kteří jsou velkými konfliktními osobnostmi, vědí, že je něco špatného ve způsobu, jakým se zabývají problémy. Mohou si myslet, že to je jen hněv, nebo že jsou společnosti neustále ohrožovány.

Lidé, kteří mají vysoké konfliktní osobnosti, aktivně vystupují z cesty k týrání, hrabání a vybírání bojů s ostatními, často proto, že je dělají cítit se lépe o sobě.

Pravdou je, že existuje šance, že byste mohla být vysokou osobností v konfliktu a že byste možná potřebovali hledat odbornou pomoc, abyste měli normální vztahy. Pokud si všimnete některého z těchto příznaků, možná budete chtít přemýšlet o tom, jak žijete, a jaký vliv má vaše láska ke konfliktu na přátelé, rodinu a milovníky. 1. Vy vybíráte s lidmi bez dobrého důvodu.

Zastavte to. Nikdo nechce být kolem lidí, kteří s nimi bojují. Pokud víte, že to děláte, pravděpodobně máte pravděpodobně podezření, že byste mohli mít vysokou osobnost v konfliktu. Stačí říct, že by to mělo být potvrzení pro vás.

2. Pokud jste byli upřímní o sobě, vaše láska k boji není o tom, že byste vlastně dostali něco dobrého

-

je to o tom, že vyhrajete jinou osobu. To je opravdu to, lidí, kteří mají tuto otázku osobnosti. Existuje spousta zdravějších, lacinějších způsobů, jak cítit vzrušení vítězství. Vyzkoušeli jste závodění? Box? Thajský box?

. Konečným výsledkem je, že po boji nebo v deseti letech se lidé od vás vzdávají.

4.

Máte v sobě velkou včelí pózu přes GIPHY Pokud jste vysoká osobnost v konfliktu, která je sociálně zdatná, můžete se stát skutečnou Reginou George. V těchto případech můžete mít své přátele, ale určitě nemáte skutečných přátel. Koneckonců, opravdoví přátelé se navzájem nebojí, navzájem se používají, nebo se cítí, že nemohou být navzájem reální.

5. Lidé vás nazývají tlustou, ačkoli jsou skutečně hodně

- .

Ačkoli je to poněkud vzácné, tam jsou lidé, kteří vyvolejí velké konfliktní osobnosti o svém špatném chování. Pokud pravidelně oba muži a ženy nazývají násilí, řekněte, že vaše chování je nevyžádané nebo vám říká, že jste opravdu agresivní, pak se musíte dobře podívat na sebe.

6. Byly vám zakázány restaurace, bary, salony nebo obchody s potravinami.

Obecně řečeno, to jsou místa, ze kterých se můžete opravdu zbavit jen tehdy, pokud uděláte scénu, zahájíte fyzický boj nebo děláte opravdu kruté věci. Pokud jste byli zakázáni z

čísla

míst, určitě musíte přehodnotit způsob, jakým děláte věci. 7. Dali jste lidem, věci jako tlačit nákupní vozík o palec od tebe nebo chodit příliš pomalu.

V tomto okamžiku se buď snažíte aktivně zničit něčí den, postrádat sebevědomí nebo se snažíte vybojovat boj. {

8. Očekáváte, že s ním budete přednostně zacházet, a vyděsit ostatní, pokud se neohnou podle vašich přání.

přes GIPHY To je také znamení, že můžete mít narcistickou poruchu osobnosti, ale skutečnost spočívá také v tom, že se také shoduje s vysokými osobnostmi v konfliktu. 9.

Vaše děti, rodiče nebo manželé vám řekli, že jste zneužíváni a máte { Pokud se dostalo do bodu, že vaše vlastní rodina už nechce mluvit s vámi, vysoká konfliktní osobnost je jen špičkou ledovce. To je jeden z těch bodů ve vašem životě, že musíte udělat krok zpět a podívat se na sebe, co jste udělali a proč jste to udělali.

10.

Lidé ti řekli, že máš povahu pro spouštění vlasů Pokud se dostane do té míry, že ti lidé skutečně říkají "proslulý svou touhou nebo agresí, je pravděpodobné, že je to problém, který musíte konfrontovat. Být horkou hlavou není v pohodě, bez ohledu na to, co si myslíte, že se z ní dostanete.

11.

V důsledku vašich argumentů, hrozeb a nálady jste skutečně čelili právním nebo finančním následkům. > To by mohlo znamenat, že máte problémy s hněvem, poruchu osobnosti nebo osobnost, která je velice konfliktní. Každopádně je to něco, co by vám mělo říci, že byste mohli potřebovat odbornou pomoc.

12. Všimli jste si, že lidé jsou velmi ochotni vás seznámit se svými přáteli a říkali, že je tomu tak proto, že "neví, jak se s nimi spojit." "

přes GIPHY

Ačkoli to mohou být další důvody, jeden z nejčastějších důvodů, proč se lidé tak obávají, že vás představí ostatním, je, že se obávají, že začnete hádat se svými přáteli. (9 obrázků) Fotografie: weheartit

Zjistěte, jaký je tvůj tvar tváří o své osobnosti

Christine Schoenwald

Editor

Láska Číst později

arrow