3 Hlavní příznaky, že DeMario Jackson a Corinne Olympios jsou DATING po jejich "Bachelor in Paradise" Skandál

vše zmatené.

Stav světa je v tuto chvíli šíleně diskutabilní. Kylie Jennerová a Khloe Kardashianová jsou těhotná, náš prezident je příliš zaneprázdněn tím, že vrhá stín na hráče NFL, aby dbali na přírodní katastrofu, a teď Corinne Olympios a DeMario Jackson z Bachelor In Paradise (ano, že se to stalo,

Jděte a přečtěte si toto prohlášení znovu, pokud je to nutné.

TMZ vyklepala některé velmi pochybné fotografie páru uprostřed obvinění ze sexuálního útoku, že skoro skončila poslední sezóna "Bachelor in Paradise".

Na fotografiích můžete vidět, jak se Corinne a DeMario smíchem, drželi za ruce a vypadali VERY pár-y na nedávném výletě do Disneylandu

SOUVISEJÍCÍ: Zdroje příčiny Řekněme, že Tom Cruise neviděl svou dceru Suri za čtyři roky

Fotografové také zachytili tento podivný okamžik, kdy hravě zakousl ruku.

TMZ

Jak jsem řekl, super podivné. vyskočil fotku dvou mužů, kteří opustili klub společně v LA z Corinne objímání, cli mber a líbání DeMario

Cítil, dobře, velmi inscenovaný

Ale tato nová sbírka fotografií se nezdá být tak falešná jako jejich poslední setkání.

Celý den Disneylandu roztomilost zní jako hodně práce pro jednoduchý PR kousek.

Ačkoliv nic nebylo potvrzeno některými hvězdami reality, opouštějí nám nějaké struny, které by mohly létat pod radarem.

SOUVISEJÍCÍ: Jay-Z konečně vysvětlil On podváděl Beyonce

Zde jsou tři hlavní stopy, které Corinne a DeMario více než jen přátelé:

1. Ačkoli média je fotografovala dohromady, oni neposílali žádné fotografie jednoho na druhého na svých účtech sociálních médií.

Lidé

Paparazzi vždy vypadá, že si tyto dva, když jsou venku, ale jejich přátelství dokumentovány na svých účtech sociálních médií. Ačkoli oba byli po skandálu zrovna klidní, mohli by se snažit udržet nový - a samozřejmě kontroverzní skandál - pod záplatami.

Ve skutečnosti Corinne poslala její fotografii a její přítelkyni v Disneylandu, ale neuspěla že DeMario je na cestě. Nejlépe si myslíte, že je to úmysl.

2. Jejich vztah na televizi oproti tomu, který vidíme na obrazovce, jsou naprosto opačné.

Když byli pohovořeni během

bakaláře v ráji speciálně - a údajně se navzájem viděli poprvé od události - Corinne a DeMario vypadají jako cizinci. Mezi nimi je divná vzdálenost a vy můžete říct, že vypadá nepohodlně. Ale kdykoli jsou viděni ven a kolem, jsou mazliví a milují jeden druhého, zatímco stále tvrdí, že jsou jen přátelé. Možná je všechno tak zesílené, protože nevědí, jak jednat na veřejnosti, protože jsou TAJNĚ V LÁSCE? Možná, možná jen.

3. Jsou to opravdu dabing na skutečnost, že jsou "jen přátelé". V historii všech vztahů celebrit, co se děje v měsících před tím, než to dělají oficiální Instagram. Prostě nám říkají, že jsou dobrými přáteli.

No, volám kecy. Nemáš ruce a nemůžeš se s kámošem, s kým jsi jenom přátelé A není žádný způsob, jakým se takhle chováš s člověkem, se kterým jsi se připojil během výpadku na reality show.

No, to je zvláštní, když existují skutečné pocity. Corinne a DeMario, ty nám neklameš.

(9)> Emily Blackwood je redaktor na YourTango, který se zabývá popovou kulturou, skutečným zločinem, datováním, vztahy a všechno mezi tím. Každou středu v 10:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow