3 Důvody, jak pomáhat vašemu partnerovi, zálohuje VŽDY čas

Udělej to. Zde je důvod, proč.

Najděte si dlouhodobý vztah, který nikdy nezažil konflikt, a my zkontrolujeme oblohu pro prasata ve vzduchu. Pocity hněvu a zklamání cítíme, když se zdá, že milovaný, který je nám špatný, může být konzumován, dokonce i nekontrolovatelný. Ale každý, kdo ztratil svou náladu, vám může říct, že se naštvaný a pomstít nikdy nevyplatí; nikdy se necítíme lépe.

Ale jen proto, že máte pocit, to neznamená, že musíte jednat. Sedněte si s pocity. Pokud potřebujete, usněte jej. Dejte si prostor, abyste se spojili se sebou nejprve. Teprve poté budete schopni mít produktivní diskusi s vaším významným jiným.

Nyní víme, že vztahy mohou být silou vyzařovaných emocí, ale pomstít se produktivním nebo moudrým způsobem, jak zvládnout svůj hněv? Na rozdíl od toho, co vám vaše emoce říkají, odpověď je konečná "ne". Zde je důvod, proč:

1. Akty pomsty způsobí, že ztratíte respekt k sobě po následcích.

Když se váš vztek nebo hněv usadí (a to bude, zaručeno), budete se v této době soudíte za své chování. A jestliže jste se chovali jinak než krutě nebo špatně, pocity hanby, viny a lítosti budou následovat vás.

2. Pomsta je jen iluze rychlé opravy.

Já vím, že ve vaší fantazii se cítí dobře, že teď uděláme něco - vyrazit, odpustit bolest a zatraceně mu dáte to, co si zaslouží. Ale pomsta nebude okamžitě způsobit, že vaše bolest zmizí, jako byste chtěl věřit. Ve skutečnosti způsobuje jen bolest tím, že zažijete opět podobnou bolest.

3. Fantastické vykreslení pomsty se stávají samo-spolknoucími posedlosti.

To znamená, že vás nebudou odvrátit od toho, co opravdu záleží (např. Péče o vaše děti) a zabráníte, pokud ne úplně nezastavíte, vaše uzdravení. Pod těmito zuřivostmi leží zlomené srdce a na to, jak se tvé energii potřebuje, je třeba se k němu dostat. Nakonec pomsta vás ubližuje víc než váš partner.

Když se díváte hluboko uvnitř sebe, některý moudrý aspekt již ví, že výše uvedené jsou pravdivé. Dávejte pozor na ten hlas, získáte zdravou podporu, kterou potřebujete od přátel a rodiny, a nezapomeňte, kdo jste opravdu, když jste v pokušení chovat se špatně: laskavá, krásná, milá osoba.

arrow