Redakce Choice

4 Tipy překonat hanbu obezity

Zde je způsob, jak se vyrovnat se sociální stigma spojenou s nadváhou.

Výzkum z University of Hawaii, který tento týden oznámil, ukazuje, že negativní postoje vůči ženám přetrvávají i poté, co ztratily váhu. Výzkumní pracovníci navrhují, aby byla v boji proti předsudkům proti obezitě založena politika založená na nepřesných předpokladech. Nevím, jak by tyto politiky fungovaly, protože jsme o této otázce již téměř 50 let hovořili bez velkého pokroku. Ale já vím něco o emoce hanby, která mučuje mnoho lidí, kteří mají potíže s ovládáním jejich váhy. Jedná se o problém, který lidé s nadváhou čelí každodenně.

Hanba je silná emoce přežití, která přichází do hry, když jsme poraženi nebo vyloučeni. Lidé, kteří čelí odmítnutí nebo stigma z jakéhokoli důvodu, se obvykle setkávají s hanbou nebo hněvem. Ani jedna z těchto emocí vám nepřispívá k tomu, abyste byli atraktivnější. Tyto emoce jsou navrženy tak, aby motivovaly vaše chování při přežití. Když je aktivována hanba, máte potíže s emocionálním nutkáním se skrývat, vyjadřovat hněv těm, kteří vás chtějí přijmout, nebo vzít na sebe vztek. Některé ženy se cítí nuceny hladovět hlady kostí, aniž by ztratily smysl, že mají nadváhu. 9 způsobů, jak můžete pomoci vašim dětem vyrovnat se tím, že jsou šikanovaní

Mozek je určen k pozornosti bolesti a nebezpečí a stigma sociálního ostrakismu je jak bolestivá, tak nebezpečná. Ale věnování pozornosti vnitřní bolesti hanby nepomůže. Jen vás nutí skrýt nebo být rozzlobený, aniž byste s tím mohli udělat hodně. Takže je důležité, abyste se těmito bolestivými pocity nedopouštěli. Ale jak to děláte? Zde jsou 4 tipy, jak překonat sociální stigma obezity. Spěchání a obavování: Váš mozek nerozlišuje

1. Krásný postoj. Podivně, cvičení krásné může měnit vaši mysl nastavením malých změn ve vašem těle. Emoce hanby vás zvedá a pohlédne pryč. Cvičení stojící rovně, vysoká hlava a elegantní chůze vám řekne lidem, kteří vás vidí, že se nemáte za co stydět. Změna postoje funguje jemně, abyste změnili své vnitřní pocity a reakce těch, kteří jsou kolem vás.

2. Krásný úsměv. Emoce hněvu vás přiměje k ostatním, a dává vám ostrý jazyk. Existuje mnoho způsobů, jak se usmívat. Ale nejkrásnější úsměvy přijít přirozeně, když přemýšlíte o těch, které milujete nebo které máte rádi. Když se můžete soustředit na radost, soucit, lásku a krásu, spíše než strach, hanbu a bolest, váš úsměv zvedne své vlastní ducha a srdce těch, kteří jsou kolem vás.

Více Láska Advice From YourTango:

  • 10 Nezaměnitelné způsoby, jak zjistit, zda je člověk v lásce s vámi
  • Aww! 10 věcí Muži se nemohou dostat, když to přijde na ženy
  • 100 procent mužů souhlasí, že milují tento typ pohlaví
  • 1
  • 2
  • další
  • poslední
arrow