5 Tipy pro svatební plánování, které zajistí dlouhé, úspěšné manželství

Pokud můžete svatbu plánovat i jako pár, pravděpodobně budete žít šťastně až do konce

Plánování svatby je obrovský, práce a většina odborníků říká, že jak plánujete svatbu, můžete předvídat osud vašeho manželství. Takže zde je pět ukazatelů svatebního plánování, aby vaše manželství vydržela šťastně po:

1. Plánujte to dohromady. To je pravděpodobně jedna z nejpřísnějších pastiček, které spadají do plánování svateb. Například, nevěsta stráví více času plánovat svatbu s matkou a opustí svého budoucího manžela na okraj.

Mysli na to takto: Berete si svou matku nebo svého manžela? Nastavení manželské fáze spojením se svou matkou namísto vašeho budoucího manžela okamžitě naruší založení manželství.

To nezaručuje, že vy a váš snoubenec vždy souhlasíte s tím, pokud jde o svatbu. Jen se ujistěte, že vám vždy představíte jednotnou frontu, abyste mohli zdravé hranice posunout vpřed.

2. Nedělejte předpoklady. Jen proto, že nezajímá iniciativu, aby se informoval o tom, jak plánuje svatba, neznamená, že nemá zájem se s vámi účastnit. Místo toho, abyste předpokládali, zkuste se zeptat, jestli chce slyšet nejnovější aktualizace. Pokud se nepohne, říká "ne", můj odhad je, že bude velmi zajímat o svatebních plánech. Koneckonců je to i jeho svatba!

Pokud potřebujete jeho pomoc s jakýmkoli plánováním, nepředpokládejte, že dokáže číst vaši mysl nebo pochopit intimní komplikovanost plánování svatby tak, jak to děláte. Buďte chytří a delegujte úkoly, pokud je to nutné. Můžete se také pustit do praxe, že společně provozujete domácnost. Nepředpokládání falešného významu některému z jeho činů bude vždy skvělou praxí k tomu, jak později komunikujete jako manželský pár.

3. Kompromis. Pokud dovolíte svému manželovi, aby měl nějaké slovo v příchuti svatebního dortu, je to něco, co vás přiměje proniknout do potu, je čas se probudit a pochopit, že neexistuje absolutně nic dokonalého ohledně svatby, vašeho manželství nebo svět. Pokud vaše kontrolní problémy jsou něco, co již vyvolává tření v plánování svateb, pak se ujistěte, že alespoň někdo z výšek vám posílá stopu, že je čas na to, abyste se vypořádali s kontrolou v zájmu vašeho budoucího manželství.

4. Zaměřte se na svatbu, ne na bachelorette party. Máme své nejbližší přátelé ve škole jako součást vašeho svatebního večírku, je to jedna věc, ale když se svatební plánování stává spíše o bachelor / bachelorette parties a "tearin it up" kolejový styl na recepci, člověk se může zajímat, jestli je svatba opravdu o dvou z vás.

Pokud se párty se svými nejbližšími přáteli stávají ústředním bodem svatby, co znamená, že párty se svými přáteli se nebudou stát se prioritou vašeho vztahu, jakmile jste ženatý. Udělejte si čas, abyste zhodnotili, jak nyní upřednostňujete své vztahy ve svém životě, aby se nestalo újmou manželství.

5. Připojte se. Jaký má smysl pro svatbu, která je vaší a vašeho manžela, aniž by si chtěl pravidelně mluvit o tom, co funguje při plánování a co není? V den svatby si pravidelně udělejte pauszu. To je, když se zastavíte a ve skutečnosti vezmete do okamžiku společně a individuálně.

Jakmile jste se provdali, pravidelně se přihlašujte k sobě o tom, co funguje a nefunguje ve vztahu, spolu s učením se s manželem , je jistá předpověď o ohni, že se vaše manželství bude i nadále pohybovat na správné cestě.

Hledáte více inteligentní manželka tipy? (9 obrázků)

Foto: weheartit

Přihlaste se ke zpravodajství Be the Smart Wife měsíční zpravodaj a spojte se s Be The Smart Woman na Facebooku a Twitteru. Alex Alexander Blogger Láska Přečtěte si později
arrow